100.000 km test: Seat Alhambra 2.0 TDI 170 hp

Seat Alhambra je ideální pro velké rodiny s dětmi, kteří chtějí cestovat autem. Má prostor a pohodlí dávat a brát. A na vrcholu, to prošlo testem vytrvalostní 100.000 kilometrů, stejně jako, že ... jsme vás naučí, jak na to!

kdykoli vzorku jsme Seat Alhambra pouzepřijímat komplimenty a lichotky. ale 100.000 km sníh, led,tepla a tvrdě na asfaltových tratích postačí odečístPoukazuje na jakékoliv auto, bez ohledu na to, jak je dobrý. takžeŠpanělská minivan nemůže být v klidu.

Seat Alhambra 2.0 TDI Ecomotive styl splněnPožadavky: 170 hp vznětový motor, převodovka dvojitýspojka, klimatizace, tři řady sedadel, boční dveře aautomatické spouštění ... některé detaily, které spolu s malboumetalizovaný, že učinily zvýšení cen na 47,750eur.

„To vysílalo 1400 km v naráz bez jediné kapkypotu, „říká Jörg Maltzan editor po průchodu Itálii.Kromě toho, že naplní ústa, když mluví o čalounění a vědomí, žebyly snaží sedadel; natolik, že mohlsložit zkoušku spánku. „Pokud se srazil zadní opěradla seAlhambra prakticky stávákaravan, stačí dát matrace na spaní ...“.

I když to, co vadí můj kolega se těší nočnízevnitř, protože viděl nebe plné hvězdprostřednictvím panoramatické střechy. "Také se vaše děti se dívat na všechnoNakonec silnici přes oken Seat a necháteujížděl viditelnost budete muset zaparkovat, i když jim castméně zadní kamera (486 eur), aby tyto 4,85 mdlouho v malé mezery"Říká.

V cestovním knize jsem četl recenze pro všechny chutěNa elektrické brány, od „neuvěřitelně pohodlná“ pro„Zbytečné“, ale jedna věc je jasná: bez automatického gateTo poskytuje další komfort, který si myslíš, že jenepostradatelná.

Když on přinesl tento obří jízdu po dálnici ho opustilaKámen, jak dobře to funguje a jak málo odpružení je hlučnýtento motor TDI, sotva poslouchal. Ale ne všechno jeNo, protože tam byly známky koroze na zadní nápravě aZměna ho mačkat obličej více než jednou, a to zejména, kdyžzařadil rychlostní stupeň, protože DSG Chvíli to trváreagovat při šlápnutí na plyn, který může být viděnzejména při manévrování. Dokonce říká, že přišel myslet nevěděl, jak řídit, protože se zdá, že někdy jen koktání.Je to ještě horší, pokud si dal s přívěsem, ale, no, umýt disktrochu, protože alespoň si můžete složit oko.

Tento král komfortu dokonce podařilo zvládnoutTechnologie: omezovač rychlosti a kontrolu asistentŽelezničních divy a Mediasystem 2.2 prohlížeč mohlnajít i ty skryté uličky v jižní Itálii.

Pravdou je, že pokud ne proto, že musely přizpůsobitSvětlomety do 78.153 km se sedlo Byl by překročenZkouška odolnosti, aniž by jediný problém.

po 100.000 km, Dekra expert nalezenoprostě není námitka: pouze rez na zadní nápravě tak, žeuvolněný izolační motor a hydraulické poškrábání nazavazadlový prostor, ale to není důležité maličkosti.

Výsledkem je dosud opravdu dobrý, ale toZkouška odolnosti proti tu není. Chceme-li dosáhnout200.000 km, aby zjistili, zda jsme schopni škrábat ještě víc z tohoAlhambra, že něco je jedním z nejvíce MPVspolehlivý ...


Понравилась статья? Поделись с друзьями: