Test BMW 225i Series 2

Přizpůsobit nebo zemřít

 BMW řady 2 Active Tourer jsme testovali získala právo být černou ovcí rodiny. Jedná se o první BMW s pohon předního kola, První jízdní motory tři válce a to je kompaktní MPV, s design zaměřený více praktičnosti než síla a agresivita typické bavorské modelů. Cestoval jsem do rakouských Alp, aby zjistili, jestli budete udržovat kvalitu, dynamiku a luxus zbytek jeho bratrů. Dostali jste? 

BMW jsou hrdí na svůj výrobek a jako obvykle, jeho argumenty jsou více než rozumné s použitím logiky. Jeho kompaktní, BMW řady 1 má vždy hřích velký nedostatek vnitřního prostoru, částečně tím, že tah na zadní nápravě byl po sobě zanechal obyvatelnosti. Proč a soutěžit v průmyslu, který se zdá být rostoucí, bavorské značky starty Serie 2 Active Tourer.

Mohl by udělali s pohonem zadních kol? Mohly by udělal s výkonnými čtyřválcovými motory? Ano, samozřejmě, ale budete potřebovat auto navržen tak, aby pohodlně cestovat a tiše s rodinou z bodu A do bodu B? Upřímně řečeno, myslím, že ne. A BMW nechodí s nesmysly, pokud něco není důležitá, ne. BMW 2 Series Active Tourer hledají praktičnost a pohodlí, efektivitu spotřeby a interiéru prostornost a za to, mechanická konfigurace použitá je nejúčinnější. Další věc je, že existují lidé, kteří si myslí, že je špatné, že BMW hodlá zahájit takové produkty, které jsou v tomto případě mohlo diskutovat na délku.

Test BMW 2 Series Active Tourer: Interiér

Jak jsem řekl, BMW nikdy chlubil vozidla s dostatkem prostoru uvnitř, aniž by museli jít do rozsahu příliš vysoké pro většinu kapsy. Ale s Active Tourer BMW řady 2, vnitřní prostor a livability jsou protagonisty. Opatření 4.3 metrů dlouhý a má rozvor 2,67 M a díky jeho kontroverzní formě MPV tento vůz má dostatek prostoru ve všech řadách. Za dvě dospělé osoby mohou cestovat jako Markýz.

Kmen mě zklamala poněkud s 468 litry to není všechno obrovské lze očekávat, že v minivan, ale ocenil jejich tvary jsou velmi ziskové a výška se zemí může nést těžká břemena bez větší námahy. Se zadními sedadly složené číslo se zvýší na 1510 litrů.

Ale to, co se mi líbilo interiéru je kvalita povrchových úprav a úprav. Je jen na některý z jeho bratrů a zároveň je jedním z čerstvém BMW z trouby, s sofistikovaný dýchat do řady 1 nebo 2 série s ‚normální‘ těla. Místo řidiče je mírně vyvýšené, něco, co je velmi módní a zvyšuje viditelnost.

Maskovaný potěšení z jízdy a dynamiku pro BMW řady 2 Active Tourer

Při testování Série 2 Active Tourer si uvědomit, že to není tak dynamický jako zbytek jejich rozsahu bratři pohonném, ani není určena k být. Dvě věci dosud zdála příliš úspěšná bavorské značky. První a nejzřejmější je směr, to není zdaleka tak přímá jako jeho bratři a někdy pocit, že ele útočník je ‚plovoucí‘. Druhým faktorem, který neskončil přesvědčit mě jsou poněkud měkké, s mírnou tendencí k odrazit firma s nepravidelným asfaltových suspenzí.

Je zřejmé, že vůz je určen pro cestování v tichosti s rodinou, ale nesmíme zapomínat, že na kapotě, on nese emblém značky, která stojí za dynamikou a ‚máte rádi jízdu‘ a tímto BMW 2 Vyberte Tourer ztrácí, že podstata. Jak jsem řekl v pohodlí, když nemůžete nic vyčítat, sedadla jsou nádherné, zvuková izolace a vnitřní kvalita se lze popsat téměř jako luxusní. Ačkoli to má prvky, které nějaký pravidelný značka kupující může vzít na vině ve svém segmentu, je další úroveň, pokud jde o dynamiku a potěšení z jízdy.

Zde je video s ‚nárazových zkoušek‘ EuroNCAP BMW řady 2 Active Tourer

Řada motorů Series 2 Active Tourer

Active Tourer BMW řady 2 má pouze automatická převodovka xDrive

K dispozici jsou tři motory v BMW řady 2 Active Tourer: dvěma benzinovými a jeden diesel. Řada začíná tříválec, že ​​uvolnění v době, kdy i8 BMW, ale klidná, základ je stejný, ostatní ne. BMW 218i Active Tourer Úchyty motoru 1500 ccm s výkonem 136 koní a točivým momentem 220 Nm zarážející od pouhých 1250 otáčkách za minutu. Biturbo přeplňování je zodpovědný za tento moment obrázku, který může být viděn zvýšena v krátkém čase až do 230 Nm díky overboost funkce.

Zbytek rozsahu dokončit čtyřválcový dvoulitrový twin-turbo 231 hp verze se vznětovým motorem, čtyřválcového také dva litr 150 HP. Od podzimu bude rozsah poroste významným způsobem s přidáním dalšího benzínovým motorem, na 220i 184 koní a dva nafta, na 216D a 220d verze pravděpodobně bude mít stejnou úroveň výkonu, než zbývající část rozsah, první s 116 hp a druhý s 184 hp. Během podzimu, dva nejsilnější verze rozmezí mohou vybavit trakční systém xDrive.

Během dne Test aktivní Tourer rakouských a německých Alpách, jsem měl možnost dostat se za volant BMW 218d a 225i benzinové verze. Začnu tím, benzínovým motorem. BMW 225i Active Tourer vybavuje čtyřválcového motoru dva litry a 231 hp. Jedná se o velmi pružný chod motoru a rád se do klína až Rovněž se zdá, že je stále po vás. Je pozoruhodné, motor 350 Nm od pouhých 1250 kol a zůstává stabilní do 4500.

Nejlepší přítel tohoto motoru, již velmi pěkné, je výjimečná převodovka osmistupňová je standardně s tímto motorem. Už věděla, a je skutečným požitkem. Hladký, rychlý a funguje perfektně, jak dostat tento malý minivan závod v 100 km / h, z klidu za pouhých 6,6 sekundy a na německé dálnici, může dosáhnout 240 km / h, není nic !

Průměrná spotřeba tohoto motoru je 5,8 litru, což je číslo, které může být dosaženo, ale stěží dosáhne, protože jak říkám, se takový úsek pružné motor dává pochody a lze jen těžko odolat, a tak spotřeba bude poněkud vzroste, ale velmi bláznivý muset jít až devět litrů, který ještě se mi zdá dobrý obrázek.

Ale pokud hledáte pro cestování úspor a klidný vy, vaše volba je diesel. BMW 218d Active Tourer motorů nově vyvinutý, se čtyřmi válci a dva litry. Jedná se o motor, který se mi líbil pro její tichý chod. Vybaven manuální šestistupňovou převodovkou je dokonalým společníkem pro uložení cestu. Oznamuje průměrné údaje o spotřebě pouhých 4,1 litrů a emise 109 gramů na kilometr. S výkonem 150 koní, malý moci bojovat proti výkonu jeho starší bratr benzínu: dosahuje 100 km / h z klidu na 8,9 sekundy. Přesto, 330 Nm točivého momentu k dispozici od 1750 ot./min zajišťuje více než dostačující pro většinu situací dávek, například předjíždění na obousměrných silnic. Ztratí tu sportovní pocit z 225i, ale racionální, to je to, co má, jeho chování je bezúhonná.

výjimečná zařízení

Active Tourer BMW Series 2 není žádný obyčejný osobní automobil a je ze seznamu zařízení, a to jak standardní a většinou volitelné jasné. Že je místo, kde znak ‚premium‘ vyjde najevo. Na tiskové jednotky jsou vybaveny všemi druhy prvků, nemyslitelné Doposud model v této kategorii. Co se týče elektroniky a zábavy, bude Active Tourer BMW Series 2 vybavit standardní s obrazovkou 6,5 palce (8,8 palce volitelně), která bude spojena s BMW iDrive dotykovým ovládáním Controller, což je velmi intuitivní systém, který umožňuje zvolit většinu proměnných dopravních prostředků.

Volitelně k dispozici navigační systém s připojením k internetu a veškerou typickou BMW Connected Drive a mnoho reliéfních předmětů děsivé arzenálu. Moje jednotka namontována systémy, jako je ovládání jízdního pruhu, adaptivní tempomat kamerami asistent džemy, čtenář znamení, chytré světlomety, parkovacího asistenta, Bluetooth-art streaming audio, ‚Head-up displej ‘atd.

V bodu, odkud není komfortu to nedosahuje. Active Tourer BMW řady 2 se potácel do tří řad, soustředěný luxusních další sportovní chování a nakonec sportovní verze M. V balíčku BMW 225i Avantgarde je standardně dodáván, a pokud chcete utrácet peníze nechat auto ' Taška ‚by měli být schopni dát panoramatickou skleněnou střechu, kožené čalounění s elektricky ovládaná a vyhřívaná sedadla, vyhřívaná volantu, audio systémem‘ prémie‘...

závěr

Stručně řečeno, co mohu říci, že BMW řady 2 Active Tourer jsme testovali jsou možná nejlepší kompaktní MPV na trhu. A to je, že Active Tourer má věci, které jej odlišují od BMW s pohonem zadních kol, a pokud hledáte úroveň dynamického rozsahu zbývajícího, nebude to najít. Ale na oplátku nabízí vysokou úroveň pohodlí, vynikající svým soupeřům dynamické úrovně a prostorný a všestranný jen něco málo přes 4,3 metru dlouhý uvnitř. Osobně dávám přednost jejich úroveň interiéru luxus, kvalitu povrchových úprav a zařízení. Samozřejmě, to vše samozřejmě se vyplácí. je k dispozici 28,500 euro Řada Aktivní přístup Tourer BMW 2, zatímco diesel bude stát 30,300 EUR a horní verze BMW 225i Active Tourer 231 hp, to stojí 38,600 eur. 

Testovali jsme jednu verzi BMW řady 2

Aktivní zkouška Tourer BMW 225i

náhledy

8

Technická data

BMWSeries 2 ActiveTourer 2015225i

BMW řady 225i 2
 • Výrobce motoru

  normální

 • výtlak

  1998 cc

 • točivý moment

  /1.250 ot./min 350 Nm

 • energie

  231 hp /5.000 ot./min

 • změna

  automatický

 • trakce

  olovo

 • zavazadlový kapacita

  1510 L

 • zrychlení 0-100

  6,6 s

 • maximální rychlost

  238 km / h

 • oficiální spotřebou

  7,3 / 4,9 / 5,8 l / 100 km

 • cena

  37750

 • záruka

  3 roky

 • pojištění

  vypočítat
 • palivo

  -

Test BMW 225i Series 2

Uskutečňuje bp


Понравилась статья? Поделись с друзьями: