Zkuste fond VIDEO: Range Rover Evoque Convertible

Nenechte si ujít další zkušební videa, protože jsme si stanovili limit na vozidla Range Rover Evoque Convertible, model, který může být hladce jako exotické, že jsou nyní v obraze. Konvertibilní SUV? Je to opravdu Rara Avis, ale my jsme si zamilovali jízdě, ačkoli tam je nějaká výčitka ho. Chcete-li vědět, co? Play!

Ne každý den rozdávat test na videuSpodní část vozu, jako je toto: Range Rover Evoquekabriolet. Hodně byl vyroben z tohoto SUVkabriolet, ale chtěli jsme mít zkušenostiVlastní a hloubku. A nikdy lépe, protože mámetestovány ve všech možných scénářích: jak asfalt azeměkouli.

RangeRover Evoque cabrio je opravdu atraktivní, to jepochyb. Ať už je váš střechy nebo plně konvertibilní. jehosilueta lásky a není divu, nic, co by je angličtina todocaminomodel tak úspěšný. Navzdory nízké teploty rozhodnoutdescapotar díky mechanismu čtyř elektromotorůJe zodpovědný za maskování kapotu 18 sekund. To může být provedenourychluje 48 km / h. Skládání se provádíforma ‚Z‘, a je v jedné rovině s tělem tak, aby nebylalámání estetiku vozidla, která se dostane. kapuceplátno, pět vrstev a v současné době nejdelší a nejširšíNa trhu je zcela skryt, anižohrožena zavazadlový prostor (pouhých 251 litrů sepolovina normální) evokují.

Pod kapotou tohoto Range Rover Evoquekabriolet, nejvýkonnější model, vznětový motor: jsou180 k odvozený na všechna čtyři kola prostřednictvím systémuTo je zajistit, Terrain Response off-road mobility.Dokáže překonat všechny překážky? Neočekáváme víc. dáthrát a uvidíte sami.

Možná vás bude zajímat: 

Podívejte se na Range Rover Sport létání z kopce dolů!

Range Rover Evoque Convertible udržujepřekvapení

Je to tady! To je Range Rover Evoque Convertible

VIDEO: Bentley Bentayga proti SV Range Roverautobiografie


Понравилась статья? Поделись с друзьями: