Peugeot RCZ R: ‘tuk’ rozsah

Se svým 1,6 270 kW je RCZ R je nejvyšší ve výkonu týče. S mechanickým samosvornost na přední nápravě, jeho reakce na zakřivené cestě je superdisfrutable. Ať už se jedná o prodeji za cenu 42,900 euro.

Právě jsem zkontroloval. RCZ R On je schopenprobudit svým instinktům víc závodění. To může být viděno vPeking Motor Show 2014, alePrvní přistání na nejradikálnější verzi zRCZ rozsah konal v Nice, na stejné straněmýtické úseky Monte Carlo Rally. Zde je novýPeugeot zvíře vyvíjí hladce mezividličky, pomalých zatáček a prudkého brzdění. Bude tento typtanci Nový RCZ R která byla modifikována jejípodvozek pro tuto příležitost a posílily své atletické dovednosti.Vysoké rychlosti s 0 až 100 km / h za méně než šestsekundy a obvodová rychlost 250 km / h. díkynový motor 1.6 THP 270 hp že jen 1598 ccmMotor stanovuje rekord v měrným výkonemkategorie s téměř 170 CV / l.

Vrtule byla optimalizována do hloubky s četnýmikompletně přepracován díly. Blok motoru sama o sobě mávyztužený konkrétním tepelným zpracováním předobrábění, aby posílila svou pevnost. Scroll Twin TurboTo byl speciálně vyvinut a je spojena s potrubímocelový výfuk s bezprecedentní inspirované architekturoukariéry. To znamená, že podporuje Turbo pracovní teploty vícety s vysokým.

Nové písty, umožňující kompresní poměr9,2: 1 vyvinutý Mahle Motorsport,přijmout kované strukturu a povlakhliníku pro použití ve vzorci 1, a mají nový systémintegrované chlazení. Tyče, zatím, také změnitaby vydržely další používání při vysoké rychlostiMotor. Jeho ložiska s polymerním povlakem, aby jimvydržet vyšší tlaky válců.

Zde si můžete prohlédnout rychlý návrat do okruhuJarama:

Ale on nebyl v panelovém práce motoru. značkaFrancie také přiložila ruku k ní aerodynamika, žepodaří zvýšit zadní podpěru 15 daN Díky novémuspoiler, který upřednostňuje stabilitu při vysokých rychlostech, anižobětovat odpor. Měřítko bojování máTo byl jeden z pilířů, na kterých jsme pracovali, aby se dosáhlosportovní manipulace. Tak získala 17kilogram ve vztahu k Peugeot RCZ 200 hp. váženíz 1,280 kg, RCZ R Má tudížPoměr hmotnost / výkon 4,7 kg / CV.

Jak to poznáte? Pro začátek, jeho ráfkyspecifický, dvoubarevný diamant / černá matná, kdy jsou uzavřenys logem „R“ I mletí přímo ve slitině. Nicméně,Pneumatiky slouží nejen estetickou funkci. Oni také favorizují chlazení brzdový systém, který bylpředimenzovány pro tuto příležitost, jejíž přední třmeny červenáJsou podepsány Peugeot Sport.

Konkrétnější prvky: velké pevné křídlo a difuzérzadní jsou také znaky z domu RCZ R,jehož chrom výfuky získat hlasité zvuky. logoRed Peugeot mřížka a logo R, najdemeTaké na zadní straně, kompletní vnější firma RCZR.

V březnu RCZ R Je ďábelskyrychlý. Díky své tvrdší odpružení, podvozek vícebass a Torsen diferenciál s omezenou svorností, 270 hpJsou úplně příjemné. V případě, že hp verze THP 200 bylo jižzábava, tyto 70 navíc CV nápadné a mnoho, zejména zturbo fouká se vší svou prudkostí a parapete autovpřed. adresa Bylo také revidován a žePozor při jízdě vysokou rychlostí a vyžadují maximumPřesnost na volantu. A převodovka jste nešelmají nevýhody, protože jejich vztahy byly také revidoványexraer kvintesence bloku. Dotek je dobrá apřesné.

K dispozici ve 4 barvách: Red Erythrée, Perla Nera černá, šedáSidobre a bílá Opale je RCZ R nabízí širokou škáluPřizpůsobení střešní složený z lesklého uhlíku nebosaténové, lepidla nebo tělo kryty zpětných zrcátekčerná. Vysoká úroveň bezpečnostního vybavení a pohodlídoplněný xenonové světlomety s ostřikovači a systémemmultimediální WIP Nav Plus.

Stručně řečeno, RCZ R kandiduje jako hodný soupeřAudi TTS a další modely jsou dokoncePorsche Cayman. Má vaše cena? 42,900 eur.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: