Kia Sportage 2015: více než drobnými změnami

2015 Kia Sportage je lehký &# 039; facelift&# 039; modelovat, že až dosud byl na prodej. Podle úředníků z korejského výrobce není dobré měnit a car práce a Sportage je bezpochyby jedním z nejúspěšnějších modelů. Ať už to je důvod, nebo ne, faktem je, že změny jsou velmi specifické.

Kia Sportage 2015 žádné velké novinkyod modelu nahradí. Ve skutečnosti se jedná o restyling aslehký, že musí být velmi pečlivě rozlišovat modelukterý by mohl být na prodej před čtyřmi lety (testování Kia Sportage 2010), což jeModel av roce 2013 získal minimální aktualizaci.

By zradí Sportage2015 připojí novou mřížku. No, vlastně, designMřížka je stejná a jaké změny se plní stejnouNyní je rojení typ černé barvě. V tomto smyslu musímeobjasnit, že přístupová verze pokračovat na koni rozsahStejný mřížka design, který až do teď, to znamená, že s listyhorizontální a estetika new-fangled být použity pouze vdokončil střední a vysoká rozsah.

Jiné kosmetické změny jsou tak lehké, jak to teďve tvaru antény namontovány žraločí ploutve namísto druhukonvenční, nové modely pneumatik (16 až 18 palců) aPřepracované zadní světla. U posledně jmenovaných uvedumůj osobní názor, protože nový vzhled méně než moderníti používali doposud.

v rámci Kia Sportage, upozorňuje na redesign boxuovládání a zlepšení vybavení a Novýčalounění nyní mohou vybírat. V tecnológicoas otázkámSystém je zahrnutí ‚inteligentní parkovací asistent‘, která umožňujezaparkovat vozidlo, aniž by řidič musel zasahovat.

Jak je zřejmé, ne měnit nic mechanický,žádné změny, pokud jde o chování, tlačení nebo spotřebu.Stále zavazuje stejnými motory: 1,6 GDI benzín 135CV a tři nafta. Ve druhém případě se jedná o 1.7 CRDi 115CV a CRDi 2,0 dva výkonové rozsahy: 136 a 184 hp.

Výrobce tvrdí, že mírně modifikován pro zavěšenídosáhnout větší pohodlí, ale nemohl jsem se vnímat jakýkoliNa rozdíl od předchozího modelu. Model benzínu a naftyjen oni mají malou 4x2 však zbytkemRozsah může být kombinována s AWD.

V tomto krátkém dotyku s Kia restylingSportage Jsem mohl řídit CRDi 184 k 2.0, který jejediný rozsah s automatickou převodovkou a přidružené vačkyPohon povinně kola. Myslel jsem, že to byl dobrýKombinace, ale vzhledem k tomu, že se jedná o špičkový modela že kupní cena vzroste na 35,218 eur, já si nemyslím,je to nejrozumnější volba.

Pokud bych si měl vybrat model celé řady Kia Sportage2014 vsadil o 136 hp 2,0 CRDi s manuálním šest4x2 rychlosti a protože je k dispozici pouze24,876 eur a poskytuje silnou odezvu na páruSpotřeba obsah, jako decalara průměrné výdaje ve výši 5,5l / 100 km.

Můžete vidět všechny ceny a zařízení KiaSportage 2014.

Kia Sportage

Kia Sportage 1.7 CRDi zkouška 115 hp 4x2 by Kike Ruiz

V kapse nosím klíčů k Kia Sportage 1.7 CDRI115 hp 4x2. Je to nejskromnější ze plném rozsahu nafty a dokonceNeměl jsem měl možnost vyzkoušet. Chcete-li začít Řeknus tímto motorem nemůžete připojit CRDI trakceintegrální nebo zvolte automatická převodovka, rezervovanýpouze pro nejúčinnější varianty 184 hp (Pokud jsemJsem čestný nebude chybět, protože jeho provozlisty žádoucí a od nejmodernější dneška).

Od prvních metrů jsem si uvědomil, že toto blok1,7 litru Zní to více, než se očekávalo. To je hlasitější než váš136 hp starší bratr, a na rozdíl od něj je také ukázánonejlínější v nižších cuentavueltas. Na vině neníjak dlouhých pochodů (které jsou dobře vybraných), ne-lihmotností pouhých 1500 kg a motor není vzhůru (zPravda), dokud Není překonat 1800 otáčkách za minutu.

Ale něco dobrého musel mít tento blok a nedostatek jiskrylow-end, ale nabízí snížená spotřeba ževznášející se kolem šesti litrů v normální jízdě (pokud se budete snažit,Můžete snadno ztratit obrázek). S 58 litry vkladu,autonomie činí asi 1000 kilometrů, co nevůbec špatné. Jinými slovy, pokud jste řidič, který preferujenízkou spotřebu spíše než živé reakci, může tento motorto je nejvíce přesvědčit vás o plném rozsahu.

Pomineme motor. Sportage se zotavilostatní ctnosti, včetně uvnitř. Je to pohodlné,dost komplexní a všestranný aby se veškeráVaše rodinné cestování a nestarat se o zavazadla. její trup465 litrů jde dlouhou cestu, a pokud jsou sedadla spustit poleví1353 litrů.

A když mluvíme o cestování, můžete rychlostních exponáty chovánívelmi pohodlné, ale pak horských silnicích nejsou zobrazenytak jistý sám sebou, s větší setrvačností a žádoucísměr, i když zlepšení systému Flex Steer, žádnýstačí předat veškeré informace, které potřebujete. A cena?priori je drahá, ale tato úprava Emotion přináší úplněvšechny standardní.    

Kia Sportage 1.7 CRDi zkouška 115 hp Emotion od EmilioSalmoral

Kia Sportage Je to jeden z hlavních pilířů bez KiaPouze ve Španělsku, ale v celé Evropě. Jak víte, segmentSUV je jedním z nejziskovějších a tato značka učinilaskvělou práci s Sportage. Vše nasvědčuje tomu, že v příštím rocemusí alespoň představit nové Kia Sportage.

Vznětový motor 2,0 l je 136 hp stále opouštětvíce prostoru na 1,7 CRDi 115 kW. Pravdou je, že při startování1,7 l motor začne chybět typické dva litry.Jaký je důvod? Je to mnohem hlučnější.

Měl jsem možnost vyzkoušet verzi emocenosit úplnější standardní výbavy, ale diskunelze namontovat CRDi 136 hp 2.0 že tyto dobré výsledkyNabízí.

Dynamicky toto Kia je pozoruhodný vůz sVelmi vyrovnané chování a odpovídající úroveň komfortu. jehoale estetický vyjadřuje sportovní charakter Sportage nezamýšleno. Ale vám to trvá z jednoho místa na druhé v celkovéefektivitu.

Mohl bych jet Kia Sportage 1.7 CRDi více1500 kilometrů a co se mi líbilo, je jeho skutečnou spotřebu7,1 l / 100 km a správné vnitřní prostor oběť. s tímtoAutomobilové dopravy je možné rodina a není zemře jakoStává se to v jiných kompaktních SUV.

Kia Sportage je produkt, který poskytuje správný životdeskové a všechny ovládací prvky jsou velmi jednoduchépoužít. Do multimediálního systému (včetně prohlížeče) jesnadné a intuitivní. Vše je zajišťováno prostřednictvím dotykové obrazovkyNemusíte mít výcvik realizovat svévýkon.

Kdo Kia Sportage zájem? Uživatel hledá střeleckouauto s udržovanou hodnotou. NenabízejíChování jako agilní jako MazdaCX-5 povrchové úpravy a jako péče jako Audi Q5ale to může hrát v zajímavé uprostřed.

V naší srovnávacíPojištění jsme spočítali, co by to stálo zajistit KiaSportage 2015. Pro výpočet aktuální ceny, my jakoOdkazovat na muže 40 let s 20 ID ažádné oběti, který žije v Madridu, ojetý vůz denně,zaparkované v kolektivní garáži a běží až 20.000 kilometrůročně. S těmito údaji je pojištění víceNabízí cenově dostupné Genesis, za 856 eur. Tyto náklady by mohly býtméně, pokud se rozhodnete pro plošné pojistnou smlouvu s povolení. vv tomto případě, nejlevnější by bylo Verti Seguros. Stojí 295 eur250 euro povolení.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: