Test: Opel Mokka X 2016 nejvíce ze všeho připojen

V tomto prvním testu Opel Mokka X 2016 jsme viděli, že nejen aktualizovala své estetiku, ale stanovena jako model s lepší konektivitou ve své třídě a systém 4x4, která vám dává všestrannost a širokou škálu možností ven asfalt. Je k dispozici od 21,837 eur.

Nenechte si ujít: Opel

Mokka X, novinka

Geneva Motor Show

zajišťujeme Otestovat Opel Mokka X 2016 poprvé.Cílem je zjistit, jak se to změnilo a uvidíme, jestli se mu podařilo získatden bojovat za stejných podmínek jako soupeřjako Renault Captur, Mitsubishi ASX, Juke nebo CX-3.I když její délka (4275 mm), na půli cesty mezi umístěnéhoTyto městské todocamono a kompaktní (Kadjar Renault, NissanQashqai nebo CX-5).

Počínaje zřejmé, jméno. Ano, protože je toPrvní změna. Až do teď bylo Mokka sušit, ale protože togenerace 2016 přejmenován Opel Mokka X. stento dopis od této chvíle budou všechny vyzývámSUV a crossover modely nová značka blesku.

Si můžete prohlédnout video z prvních mpresionesřidičský Opel Mokka X:

Další věc, která se změnilo, je design. Vzhled mázcela změnila, ale pravdou je, že jsem stále najíttéměř stejné. Že rozhodně není bod v jeho prospěch. ačkoliJe pravda, že nové světlomety s LED technologií budePoskytují více proudu vzduchu a nyní má lepšíAerodynamika: jeho Cx je 0,35, což se odráží ve většíÚčinnost, jak uvidíte později.

Uvnitř estetické revoluci je zřejmé aDíky především to, že byli znepokojeni eliminuje bufetPlné dříve k dispozici tlačítka na středové konzole.Nyní interiér je inspirován svým kompaktním bratrOpel Astra, je více intuitivní aTo má více vodorovné a čisté linie. Kromě toho se zvyšujestejný multimediální systém IntelliLink, s obrazovkouosm palců, který nabízí kompletní konektivitu s mobilním telefonem,protože má carplay Apple a Android Auto. 

Tento spojený systém OnStar, To je to, co umožňujeodpovědný za Opel říci, že žádná jiná SUV segmentu Blepší konektivitu. Určitě to je nejlepší točást, ale pokud řeknu, abych pedantský, aťdomnívají, že v případě, že myšlenka je zprostředkovat modernost a technologiePoslední generace, možná že by se rozhodli pro boxminimálně digitalizovány ovládací prvky, jak si můžete najít,Například v Renault Captur, ne klasické uspořádáníanalog. Pokud jde o bezpečnost, které vystupují předevšímMožnosti systému Opel Eye a adaptivní světlometyAFL LED, který automaticky reguluje dlouhé a krátké světla azatáčení funkci světla.

Opel Mokka mechanika X 2016

Motory jsou k dispozici pro Nový Opel Mokka XNabízejí výkonech od 110 kW do 152.Konkrétně Katalog modely má dva bloky naftu1,6 litrů s 110 koní a 136 CV, jehož spotřeba paliva jeod 3,9 do 5,0 l / 100 km; emise CO2 103-132 g / km.

Má také přeplňovaný 1,4 litru benzínu140 hp, který prohlásil, průměrná spotřeba je 6,2 l / 100 km. To, vPři startu, protože pod rozsah budezvýšena 1.4 ECOTEC Turbo Direct Injection 152automatická převodovka šestirychlostní CV a hnacíčtyři kola (kombinovaná spotřeba 6,4 l / 100 km a emise 148g / km.

Měl jsem možnost vyzkoušet motor, který jistěbude představovat jádro prodeje Opel mokka X, což představuje 1,6CDTi 136 hp, motor není zobrazen je hlasitý atlačí postupně, i když jsem byl překvapen tím, že oblastNejnižší cuentavueltas ukázáno línější než obvykleobvykle v turbodiesel motor. Ve skutečnosti, jeho 320 Nm dodávkytočivého momentu při 2000 otáčkách za minutu.

Pokud v tomto okamžiku jste pravděpodobně zvědaví, jak se chováNový Mokka, dovolte mi říci, že neexistují žádné rozdíly, pokud jde oPředchozí model, jak mi potvrdil, odpovědný za rozvojZnačka podvozku Rüsselsheim. No, rozdíly v jejichreakce, i když byly přizpůsobeny sami zavěšení a hnací systémna strukturální změny v této nové verzi se neměnídynamika vozu.

Mokka dynamické chování X

Jednotkové testy jsem provedl byla vybavena4x4 systém, který pracuje tak, že pomocí spojkyElektronický Multidisc, která může distribuovat neznatelněsíly mezi přední a zadní nápravou 100: 0 až 50:50.Během funkce day-to-day jakožto jízdy autem ekonomikyPřední a pokud je zjištěna ztráta trakce zadní nápravaTo začne pracovat automaticky. Mohl bych jet nakrátký úsek silnice s nízkou komplikací a suché zemi jakokterými jsem cestoval z větší důvěru vypřenáší se vrátit tuto zemi bez obav z dojemné. jižroad 4x4 by se říci, že je plus, pokud jde ozlepšení bezpečnosti a dynamiku. Máte-li rádi prostorKřivky nebo v zimě na kluzké vozovce cestovat hloubějinebo jít lyžování na sněhu trasách, aby nikoho na pochybách, totovarianta by měla být vaše první volba.

Opel Mokka X je již dostupný od 21,837 eur,ale pokud jste, vítejte na kampaň a zbytek lanzamientyoPropagační slevy, můžete si jej na 17,753 eur.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: