Royal Enfield Bullet Proof 500 Classic: Jako ve filmech

Jdeme cestou s Royal Enfield Bullet 500 Classic, na kole, s nimiž se cítíte protagonista filmu z druhé světové války. Myslíte si, jít s námi?

Royal Enfield a klasické kola dosáhly soudŠpanělsko, aby zůstali. S otevřenímSkladovat v Madridu a stiskněte prezentace tomto obchodě aŘada kol prodaných začíná cesta ‚skutečné‘tato značka v naší zemi. Stejně jako můj kolega RodrigoByla to láska na první pohled z Royal Enfield Continental GT aRoyal Enfield Bullet 500Měl prokázáno, postarám se o Royal zkouškaEnfield Bullet 500 Classic, opravdový klasický aktualizaceaby zůstali na trhu. A nemyslete si, Zkoušel jsem jedno, jáŠel jsem do tří jednotek s různými dekoracemi, zdamalování mi také dopravena různé pocity.

Royal Enfield Classic 500, Expedice omezená série (3)

 • Royal-Enfield-Squadron-modrá-Despacht

  Royal Enfield Squadron Modrá Despacht

 • Royal-Enfield-Desert-Storm-Despacht

  Royal Enfield Desert Storm Despacht

 • Royal-Enfield-bitva-Green-Despacht

  Royal Enfield Bitva Green Despacht


Jak je Royal Enfield Bullet 500 Classic

Pojďme se podívat na tento kuriózní stroje, protože neníDnes motocykl navržen s obrazem minulosti, ale na kolenaposledy aktualizován za účelem sledování prodeje. designbritský (Vzhledem k tomu, původ značky) a indické výroby (zRoyal Enfield, kde je teď). Cena mega-content pro tytomotocykly, skutečně klasické low-cost Díky designu vícekteří se snažili, ale zrušený kousky, a nikdo neberepodvod, fair kvality.

A to je, když vás zastaví se podívat na detaily se zdá, žeÚspory a končí, chrom, svary nebo jejich části jsoujednoduché jako například tlusté popruhy těžkýchpřední blatník. Ale samozřejmě, se ukazuje, že tyto Classicmají cena která začíná na 4,649 eur a diskusemotocykl s polovina litru Objem motoru, podleMáte na zelené louce někde v pořádku?

Mluvení motor je jednoválcový čtyřdobýchlazený vzduchem s moderním vstřikováním palivaNamísto karburátoru a boty nohy s cílemvíce dekorativní než cokoliv jiného. A má elektrický startér(Více pohodlnější) a také kickstartu změní jen velmi máloMotor a ztěžuje start. Snažili jsme se třemi společníkytři různé jízdní kola a nedalo.

499 cc vysídlení které dosahují maximální výkon27,2 CV a točivý moment motoru 41,3 Nm, v případě, že údaje obsaženéve srovnání s běžným motorem, ale umožňují Enfielddobře promícháme, aby „pucherazos“ s motorem při nízkých otáčkách. truhlíkZměna je pětistupňová manuální s voličem, v němžpřesnost není jeho hlavní předností a pákapochybná spojka touch. Vše je zvyknout si na všechnyformy. Legrační je, snažil jsem se moc Continental GT aUkazuje se, že Classic s menším motorem zrychlí a lépeZískat vyšší maximální rychlosti (tři jsem se snažil).

Za volantem

Držení těla je klasický celkem: záda rovně, nízké a stupačkyvyspělého řídítka a opožděné maximální pohodlí a vyšší ...podložka pružiny má systém používaný proMotocykl s tuhou zadní, ale tvrdí to klasický(Představte imaging), ale má zadní zavěšení.

Dobrá věc na tomto motocyklu je, že to není jen pohodlná, i vyNabízí větší kontrolu, než by se mohlo zdát. Oko, ne oValentino Rossi napodobit, je na kole na procházku, ale chodí svyrovnanost a dobrá stabilita. Ano, trochu pomalý. Tocastiskněte tvrdě na pravé rukojeti a ponořte brzdový pedál.Mimochodem, to má tak dlouhou ruku leští podlahuMáte-li brzda s kolo se opírá o praváků, svýsledný šok, protože nemáte brzdy a dokonce néstPoškrábaný jste neočekávali.

Trasa s Bullet Classic

Vaše ideální rychlost na dálnici je 100-110 km / h, ty nemůžešpožádat o mnohem víc řídit mnoho být 500. A to jeje mechanická nevyvinutý, starý. To je to, coTam, nechceš klasické pocity? No tam je máte, akrok s notnou dávkou vibrací, které vás nutitutáhnout šrouby často (vibrace anastavení kvality).

Je jasné, o tom, co je tento druh kola si můžete vychutnatskvělý čas, motor se zastaví oběhové low-end i vámdoprovází krásný výfukového zvuk. Žádný spěch probullet Classic, Není zdůraznit, ale ani mechanické, ani jehočást cyklu. Jízdě na kole snadno a myslím, žeskvělou volbou pro někoho, kdo otevře svou kartu A2 (nikolivJe třeba jej omezit) a podívejte se na kole tohoto stylu. Ale nic zimprovizace nebo vynutit tempo, pro které existují jiné motorky vna trhu. To Royal vám dává to nejlepší ze sebe cirkulační režimystřední a nižší, dosahuje rohy s domácími úkoly vykonanédvě brzdy předjel a čelí závity sdost marže těšit nejenjízdě i krajinu.

Royal Enfield Bullet Proof 500 Classic (12)

 • royal-Enfield-bullet-classic

  Royal Enfield Bullet testování 500 Classic

 • royal-Enfield-bullet-classic-pohodlné

  Divoce spokojeni s více uvolněnou pozici

 • royal-Enfield-bullet-classic-místná

  Na jaře sedadla dále rozšiřuje pohodlí Classic

 • royal-Enfield-bullet-classic-cestující

  Tato jednotka nese sedadlo spolujezdce Volitelný

 • royal-Enfield-bullet-classic-green

  Vojenská zelená je také přítomný v pneumatikách a mnoho složek tohoto Classic

 • royal-Enfield-bullet-classic

  Má větší vyrovnanost, než by se mohlo zdát na první pohled

 • royal-Enfield-bullet-classic stabilní

  Chcete-li si chůzi a při pohledu na kole

 • royal-Enfield-bullet-classic

  Jeden z těch kolech, která také jejich sledování zaparkované

 • royal-Enfield-bullet-classic-pouštní bouře

  Dokončit Desert Storm armáda také připomíná motocykly

 • royal-Enfield-bullet-classic-chrome

  Bez chromu by skutečný vojenský motocykl

 • royal-Enfield-bullet-classic-classic

  Bullet Classic ve více klasickém tisku

 • royal-Enfield-bullet-classic-šedý

  Se stylovou výzdobou ve stříbrné šedé a černé

A ve městě? Jak to je queen vzhled, předevšímVerze vojenská zelená. Kromě toho pracuje velmi dobře,Jediná nevýhoda je, že chytit role Rebel žádná změnaChcete-li drop převody a zůstat v neutrální poloze. takjinak skvělé ovládání a viditelnost tím, že nabízí svůj postojjízdě, dobrou manévrovatelnost a motor, který nebude stěžovat, kdyžbudete klesat přebytek promění neúmyslně.

Máte rivaly na trhu? Samozřejmě, ale nemyslím,známé značky, protože jsou dražší, ale také dalšíkvalita, hladkost a lepší komponenty. Royal EnfieldJsou pěkné, ale low-cost a zde najdeme Mash s pětiSta. Jako ve všem, ochutnat barvy. kvality IVypadají velmi podobné, a také komponenty. Mash snad býtvíce zvládnutelné, ale Enfield Classic Mají tečkuNejvětší historický ve své estetické a něco, co francouzsko-Chinese neMůžete soutěžit looong příběh mýtické jméno.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: