Test: Citroën C-Elysée 2017, nový vzhled

Testujeme Citroën C-Elysée 2017 poprvé ve Vigu, města, kde vyrábí. Facelift zahrnuje novou frontu, která byla přestavěna světlomety a vylepšené technologie. To je v prodeji od 9800 eur (včetně slev a financování).

v této Test Citroen C-Elysée 2017 pojďmezkontrolujte, zda malé změny zaveden respektC-2013 jsou Elyséedost (můžete vidět níže jako galerie sC-Elysée výše). Ale nejprve mi dovolte, abych vám to říct, noNeexistuje žádná změna v podvozku nebo jejích rozměrech. to ječtyřdveřový sedan měří 4,42 m dlouhý aProto musíte čelit modely, jako je Seat Toledo nebo Fiat Tipo.

Vývoj v estetické části se zaměřují především napřední, kde je zřejmé, že je k dispozici novágril, který se rozprostírá od spodní části světlometů,nový nárazník, nové mlha orámovaný s rámemchrom, který obsahuje LED denní světla a nové optiky. Kromě toho,Má nová dvoubarevná kola z lehkých slitin a dvě nové barvyv rozsahu, které nebyly nabízeny před: Lazuli modré a šedémetalizovaná. A konečně, na zadní straně, ačkoli to zůstanevnější konstrukce z řidičů, architektura se změnív nich dát mu nový světelný podpistřech rozměrech.

Celkově lze říci, typický facelift stojí zjištění, zdaneřeknou detaily, ale tím, že aktualizuje model, kterýpůsobí na trhu již téměř čtyři roky.


Můžete vidět video s prvními dojmy zNové Citroën C-Elysée

Nenechte si ujít:

představení
Citroen C-Elysée 2017

Uvnitř se mírně obnovené materiályZaměstnanci nyní mohou mít smíšené kůže aBylo také přepracována palubní desku. Nicméně, kvalitaTo je trochu nižší než ostatní modely z tohoto segmentu, azneužívat tvrdé plasty na horní straně palubní desky ažádné prvky, které jsme víc než zvyklá,jako je automatické světla.

Hlavním protagonistou v novém prostoru pro cestující C-Elysée2017 je nová obrazovka sedm palců, stejně jako dříveHo postrádal a hrál na rádiové rozhraní strohéJednobarevné. A volitelně může obsahovat až fotoaparátpozadu. Jistě velmi pozitivní změnu a reagovat napotřebám současných zákazníků.

Tento systém obsahuje technologii Screen Mirror, který jePlay kompatibilní s Apple Car a poprvé v Citroëni Android Auto. Kromě toho mohou být přidány případněCitroën connet Nav, navigační systém vyvinutýSpolupráce se společností TomTom a nabídka souvisejících služeb (zdarmav prvních třech letech), jak předpovídají nejlepší trasuv závislosti na provozu, hledání parkování v blízkosti, a informacena pevných a mobilních radarů.

The brand manažeři říkají, že také byloaktualizovat scorecard. To je ještě analogový, ale teďMá větší a čitelnější skripty, ale pravdou je,Nebyl jsem schopen zaznamenat změny.

Motory Citroen C-Elysée 2017

Dostupná mechanický rozsah zůstává stejný jako předtím, jetedy tam k dispozici dva benzín, nafta a verzeLPG (zkapalněný ropný plyn). Benzín je motorPureTech 82 hp, atmosférický tricilíndrico blok 1.2l a VTi (Také sání) 115 k,zatímco nafta je BlueHDI 100 koní a variantaGLP Je založen na VTi, ale přidává palivovou nádrž vMezera by za normálních okolností obsadí rezervní kolo.

Ty jsou spojeny do série s manuální pětrychlosti a silnější benzín může být také spojena sŠestistupňová automatická převodovka měnič točivého momentu EAT6.

Měl jsem příležitost řídit model přístupu k rozsahu,Vedle prodeje BlueHDI jsou rozděleny téměř rovnoměrně. jeJedná se o velmi svéhlavá pohonné hmoty. Je zřejmé, že nebudeSobrado síla, ale pokud víte, nosit přes 3500 otáček za minutudokonce brioso obrázku.

Dynamicky zůstává pohodlnější modeludynamický, spíše zkazit průchod s jemnou suspenzí,nabídnout příliš pevně chování.

Zkušební Citroen C-Elysée BlueHDI 100 (10)

 • Citroen C-Elysée přední

  Citroën C-Elysée je tři svazky určené především pro rozvíjející se trhy.

 • Citroen dynamické C-Elysée

  BlueHDI motor s 100 koní, Elysée má správné chování.

 • Citroen C-profil Elysée

  Profile Citroen C-Elysée je známá svými zaoblenými liniemi.

 • Citroen vnitřní C-Elysée

  Uvnitř vozu Citroën C-Elysée je velmi spartánsky a má spoustu plastu.

 • Citroen C-Elysée otevření kufru

  Kmen C-Elysée může být pouze v rámci několika sekund po stisknutí tohoto tlačítka vedle volantu.

 • Citroen C-Elysée okna

  Ovládací síla oken jsou umístěny vedle řadicí pákou.

 • Citroen C-Elysée továrna

  Citroën C-Elysée je vyráběn v PSA Vigo.

 • Citroen C-Elysée přední

  Přední část C-Elysée má stejný vzduch rodinného zbytek rozsahu Citroën.

 • Citroen C-Elysée vyrobené ve Španělsku

  C-Elysée je autentický model, 'Made in Spain'.

 • Citroen C-Elysée WTCC

  Citroën C-Elysée WTCC byl mistr světa cestovních vozů ve své první účasti v roce 2014.

Space Citroen C-Elysée 2017

Jednou z velkých kvalit Nové C-Elysée jevnitřní prostor. Jak jsem již řekl dříve, beze změnStrukturální a rozvor zůstává stejná(2,652 mm), a proto obyvatelnost beze změny. prostorDruhá řada je volné noze a hlavu a něco jiného, ​​stejně jakoširoký. Takže lepší jen dva společníky.

Kmen je 506 litrů, což je pravda, že při otevřenínakládací víko dává prostornost a jejich tvary jsou dostivyužitelný, ale faktem je, že jiné modelySoutěž dokonce nabízejí vyšší kapacitu a má stejnoudetail nepraktické jako předtím: velmi velkých kloubůzabránit co nejvíce nahoře. Není pochyb o tom, žeJe to jasné, přejděte na zlepšení pro příští generaci.

Citroen C-Elysée 2017, přes změny zůstává jednímkrok za svými soupeři v kvalitě. Ale to je aktualizován vzařízení, má hodně prostoru a jízdní komforta cena je opravdu dobrý.

Ceny Citroen C-Elysée 2017

C-Elysée 2017propagační kampaňVydání 2500 eur (Již zlevněné cenmůžete vidět níže), nebo můžete také odečíst 1,300eur, které značka nabízí, pokud financování nákupu. Takže si můžetedostat ji ze vzdálenosti pouhých 9800 eur.

- PureTech 82 FEEL - 11.100 eur

- PureTech SHINE 82 - 12.000 eur

- VTi 115 FEEL - 12,300 eur

- VTi 115 SHINE - 13.200 eur

- VTi 115 EAT6 FEEL - 13.600 eur

- VTi 115 EAT6 bot - 14.500 eur

- VTi 115 GLP FEEL - 14,350 EUR

- VTi 115 GLP SHINE - 15,250 EUR

- BlueHDi 100 FEEL - 13.400 eur

- BlueHDi 100 SHINE - 14.300 eur


Понравилась статья? Поделись с друзьями: