Test: Škoda Octavia 2017, je to jen dobře?

jsme byli schopni udělat první test Škoda Octavia 2017, poté, co se setkal jeho změny během statické prezentace. Navenek to zejména změnit světlometů a upozorňuje na nová multimediální zařízení. Zavádí rovněž nové mechaniky a umístí uvolnění stlačeného plynu jako alternativy velmi zajímavé mobility pro města. To je v prodeji od 15.500 eur (propagační slevy a financování v ceně).

první test Škoda Octavia 2017, salónekC patří do segmentu, jako Mazda3 SportSedan neboVolkswagen Jetta, ačkoliV tomto případě má pět dveří místo čtyř arozměry jsou o něco větší než u soupeřů citovány, takmůžete dokonce vidět tváře modelů segmentuvyšší. specificky to nová Octavia Naměřené 4,670 mm (11mm více než dříve, protože z estetických změnnececesarios v předním nárazníku pro uložení novéhosvětlomety. Combi vzrostl tři mm až 4667) a nabídkyzavazadlový prostor 590 litrů (nemění vzhledem k Octavia 2013), který jeještě větší než Volkswagen Passat.

Můžete sledovat video s mými prvními dojmy zNová Škoda Octavia

Nenechte si ujít:

prezentace Skoda
Octavia 2017

Jak jsem právě zmínil, hlavní estetická změna je vsvětlomety, které byly nyní rozdělena do dvou částí, přednípředchozí formát, který sídlí pod jednou Tulipa světla.Estetické úvahy stranou (zdá se mi, že tam mázískal mnoho změn ...), je třeba poznamenat, že má nynímožnost FullLed montáž a zadních světel, které jsou rovněžLED mírně upravilo svůj design. Kromě tohoKosmetické změny jsou nepostřehnutelné.

Podle úředníků značky Škoda s tímto nový estetickýOctavia je daleko více než Škoda Rapid a přibližujeSkoda Superb.En Každopádně ... Myslím,Už jsem měl osobnost nazbyt, ale je to něco velmisubjektivní.

Když jsem se dovnitř vidím, že je nyní možné jej vybavitnový multimediální systém, 9.2 dotykový displejpalců. Infotainment tento nový týmk dispozici od konce Ambition a jeho cena je 1170 eur.Na rozdíl od předchozího, je to zcela dotknout, nutíopakované stisky kláves, například hlasitostradio. Jsem jen nostalgická, ale že ruleta dosudMěl všechny modely Volkswagen Group jevípraxí. Nehledě na to, že mozek počítače je stejný jakoa on byl odhalen u Škody Kodiaq, tznMá všechny protokoly pro synchronizaci s vaším telefonema to má Technologie Skoda Connect přístupaby on-line služby. To také umožňuje funkce, jako je diktovánísms, takže můžete poslat během jízdy. zlocož jsou tradiční SMS a nepodporuje, alespoň prozatím,s WhastApp.

Octavia RS 2017 (4)

  • Škoda Octavia RS 2017
  • Škoda Octavia RS 2017
  • Škoda Octavia RS 2017
  • Škoda Octavia RS 2017

Škoda Octavia mechanická k dispozici od roku 2017

Octavia 2017 Je nabízen se dvěma benzinovými verzíchdva nafta a stlačený zemní plyn. naftové modelyoni jsou 1,6 TDI 115 k která překvapila svým Pushod jen něco málo přes 2000 otáček za minutu a udržuje bezpodmínečnětéměř do 5000 otáček za minutu. Dále je známo, 2.0 TDI150 hp, Doporučuji, pokud jste vášnivý cestovatel,Výsledný kolo, pokud se chystáte, aby se velké Počet kilometrů. pro ITSRozsah benzínových motorů se skládá z minimálnínový tricilíndrico 1.0 TSI 115 k a je blokovéjehož odpověď překvapující. S malým posunem a jen třemi válciOčekával jsem, že pomalejší vůz ve své odpovědi a jistou lenostna kolo, ale to je velmi živý, ostrý a zvukŘekl bych, že skoro sportovní. Ale pokud budete potřebovat něco víc neženergie, a ne komplikovat život na obousměrných komunikací,mají 1,4 TSI 150 k. Dále, jak je horním konci, očas až do dosažení verze RS je 1,8 TSI180 hp.

Mělo by být objasněno, že TSI 1.2 kterého se prodalo doposud, budezůstane k dispozici v dalších evropských trzích, ale v případě,Španělsko.

Na závěr mohu mluvit jen o 1.4 TSI G-TECGNC, což je verze, která se může pohybovat zemní plyntableta. Nejedná se o novinku jako takové, protože to bylo jižk dispozici v předchozím Octavia, ale nyní získává výtečnostizajímavé kampaně, které Škoda připravila pro totovarianta. Je k dispozici od 16,800 eur, což je stejná cenamá 1.0 115PS a je-li přednost vzorec pronájem seměsíční poplatek je 306 eur, to znamená, že má 1,6TDI 115 hp.

Proč je to zajímavé Škoda Octavia G-TEC?

Zjednodušeně řečeno, pro ty, kteří jsou nuceni používatauto ve velkých městech, jako je Madrid nebo Barcelona nebude mítProblémy s přístupem na střed v případě spouštěníZnečištění protokoly a vidíte, cena je velmikonkurenceschopná, zda uvažujete o benzínu, jako vdiesel.

Octavia G-TEC 2017 To má zásobník plynu 15litrů v tabulce děr je obvykle rezervní kolo, a žeTo vám dává širokou škálu asi 300 kilometrů, s výhodouže pokud se vyčerpá, není žádný problém, protože toautomaticky a aniž by řidič uvědomil, to nic blokBenzín převezme.

Také jsem měl možnost otestovat tento model, spolu sDSG sedm rychlostní (K dispozici pro téměř všechnymotory. Jinde, šestistupňová manuální) a Ipotvrdil, že Vaše odpověď je velmi lineární a progresivní. Je to perfektnípro ty řidiče, kteří chtějí, aby se věciklidu. Řekl bych, že bez ohledu na režim, který jej řídit, protože je topohon, který bere věci klidně s cílemoptimalizaci spotřeby. A jak jsem zmínil v tomto prvnímkontakt s novým Škoda Octavia, průměrné výdaje bylymírně nižší než 5,0 litru.

Špatná část této verze G-TEC CNG je, že tam je méněčerpací stanice, které stlačený zemní plyn. podleTakže nový ‚app‘ (zdarma) Skoda zahrnuje část týkajícíuvádějící, které je nejblíže k vaší pozici.

dynamické chování Škoda Octavia 2017

Podvozek je stejný jako dříve, tedy že následujezakládá na Modulární platforma MQB VW Group.rozvor zůstává nedotčena (2686 mm), takževnitřek zůstane docela dobrá, i když se lišíšířka zadní dráha mezi 20 a 30 mm, v závislosti naverze. To v praxi není patrné vůbec, takžeČeská modelka zůstává automobil s odpovědí většinoupohodlné, ale v oblastech drží typu křivkyperfektně. K dispozici je také možnost vybavit ji sDCC adaptivní zavěšení (s výjimkou verze poháněné plynemJe k dispozici pouze se standardním zavěšení).

Na závěr mohu zdůraznit jen některá řešení JednodušeClever ‚zavedení této nové Octavie, jako podporana telefonu v mezerách na nápoje, neboDual USB konektor na zadních sedadlech samozřejmě, aby vašeCestující nebudou stěžovat, že nemohou připojit svůjMobilní oblíbené.

RS a Scout verze dorazí v květnu 2017

Krátce předtím, než v létě spatří světlo Vždy vzrušujícíRS varianty, které budou k dispozici v motorové naftě,a benzín. To ofercerá specificky být, stejně jako dříve, s184 hp TDI a TSI 230 a 245 hp. Kromě toho, Škodavíce Campero Octavia se průzkumník, Také se bude prodávatve stejnou dobu.

Ceny Škoda Octavia 2017

Ještě nevydala ceníkdefinitivní, ale referenční hodnoty známyPřístup rozsah. Připomínám vám, že všechny z nich zahrnujíPropagační slevy a financování. Combi, narovný zařízení, stojí 950 eur více než sedan.

Octavia 1.0 TSI 115 kW - 15.500 eur

Octavia 1.6 TDI 115 hp - 17,800 eur

Dokončovací nejprodávanější bude pravděpodobně Ambition. a jemuCena za TDI 115 koní je 19,100 eur.

Špičkový model bude 2,0 TDI skončil L&K a nákladověasi 29.000 eur.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: