Test Peugeot 400 RX-R Metropolis 2017: Úspěšný spin

V tomto prvním testu Peugeot Metropolis 400 RX-R 2017, a my jsme viděli, že toto kolo trojkolky, které mohou být poháněny s právem zlepšení vozu na karty B na nedostatků původního modelu, takže se stává maxiskútry skutečně nový (a zajímavější). Máme natáčel v Barceloně a to jsou naše první dojmy.

Narodil se trochu závětří Piaggio MP3, ale s nádechem vícebarevné a ‚premium‘ a nyní se vrací, které mají být skutečně obnovenaDefinitivní reference ve stále vznikající segment třikolečka: kluzáky, které jsou schváleny jako tříkolky (L5e) ažMohou být rovněž prováděny s licencí auta B. A teď,protože v prvních ostrých zatáčkách mezi válcování ulicemiKřivky Montjuïc (Barcelona), viděli jejich velkápokrok a jak to svítí přímo na těch místech, kdeváhat původního modelu: toto je naše první testMetropolis nový Peugeot 400 2017 RX-R.

Nová metropole Peugeot 400 RX-R 2017 (13)

 • Test-New-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017

  Jsme dali řídítka nových Peugeot Metropolis 2017. (Foto: Výrobci RF).

 • Test-New-Peugeot-metropole-400-RX-R-2017-front

  Konkrétně se jedná o 400 RX-R verze této tříkolky.

 • Test-New-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-turn

  Změny jsou mnohem důležitější uvnitř než venku.

 • Test-New-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-boční

  A viděli jsme od počátku tohoto prvního kontaktu.

 • Test-new-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-rise

  400 2017 Metropolis tour mnohem lépe než jeho předchůdce.

 • Test-new-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-upload-action

  Mezi nejvýznamnější vylepšení jsou ve skutečnosti práce, která byla provedena v přední části.

 • Test-new-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-upload-action-Montjuic

  Motor splňuje normy Euro 4 a nyní zavedení do sortimentu ABS a kontrola trakce byly obrovské kroky vpřed.

 • Test-New-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-logos

  Esteticky, verze RX-R bude rozpoznat tyto červené pruhy na jejich jediné barvy k dispozici v matnou povrchovou úpravou.

 • Test-New-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-box

  Obraz zůstává jako dokončený.

 • Test-New-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-rukavice

  Vedle přední přihrádce na rukavice, stejná tlačítka otevírací nosiče a setrvačník ‚rychloupínací‘.

 • Test-new-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-kufr

  Metropolis má stále větší přepravní kapacitu ve srovnání s první generací.

 • Test-new-Peugeot-Metropolis-400-RX-R-2017-kufr-hrudník-back

  Převyprávěje prostor s úspěšné nezávislé otvoru za sebou.

 • Nový Peugeot 400 RX-R metropole 2017

Takže první věc, kterou se říci, že se jedná o "otočeníneočekávaný" událostí, protože i výrobciFrancouzsky vždycky říkal, že jste musel pracovat velmi vážněto, čeho dosáhli kolem přední nápravyUpřímně řečeno zarážející: mnohem přesnější apřesné.

všechny novéPeugeot Koloběžky 2017.

Esteticky, tato verze RX-R se liší od jeho sestryRozsah v matné barvy, kterou vidíte v galerii a červenými pruhystrana. Navíc ve všech stále velmipintón volá malou pozornost ... jestli to, co chcete, je podívat se na okoodlišnosti od toho, co jsme už věděli: stejné tvary, barevnépodobný Metropolis 400RS jsme testovali na jejich den, velmi ucelený obraz (s senzortlak nezávisle na každém kole) a přístrojů aznámý prostor vně i uvnitř (nyní více trunkačkoliv se stejným nezávislým otvoru pomocí tlačítka-in dvadiferenciados- prostory), boot bez klíče typu rulety‚Keyless‘ specifické denní světlo, brzdové a zámekElektronický tilt pomocí tlačítek a pocit ...prémie vozidlo na všech čtyřech stranách.

Nicméně, při spuštění, motor je již mírně poznamenávávíce rafinované. Dobře, Dívám se na to hned, protože vím,mechanická aspektem je rovněž nové a zde Peugeot má kudrnatécurl a dále zlepšila svůj blok, který je jeho bodSilný respekt ke konkurenci, efektivněji, lépe toucha především dodržování Euro 4 předpisy.

Ale ‚překvapení‘: Před od dávat plyn, si všiml, že v pěsttam je páka, která aktivuje dvě úrovně kontrolytrakce (jedna městská a další určena pro jízdu vícedynamika). Jdu ven a zkontrolujte, zda jsou všechny komplimenty dávných dobzachovat nebo zlepšit: pěkný zvuk, odpověď velmidoprava každé situaci, dobrý aerodynamický ochrananabíratelné přední sklo bez šroubů ... A to nejlepší: vPrvní rohy, Nakonec jste přestal obviňovat vrozenou tendenciMusel jsem na tomto motocyklu jít vertikálně.

Kromě toho byly značně sníženy vibrace a řídítka anení tak ostrý zápěstí na hrbolatém terénu, nebobude přes hrboly, hrboly nebo zvukových stop.

Všechny motocykly Peugeot ajejich ceny.

To dává dobrý teplotu a cesta je příjemná.Dokonce i v oblasti přístavu v Barceloně, kde proběhlatato první Metropole testování nových Peugeot 400 RX-R2017 na boční není příliš obviněn, i kdyžSpěchám, celková hmotnost, budete se cítit ‚prodal‘stejně jako v dalších aerodynamických rámů, opravdu, aletaké lehčí a ‚plovoucí‘.  

Nový Peugeot metropole 2017 (3)

 • Peugeot-Metropolis-2017

  Nová Peugeot Metropolis 2017 byl prezentován na EICMA 2016.

 • Peugeot-Metropolis-2017
 • Peugeot-Metropolis-2017

Nakonec zase dolů na katalánština ‚Magic Mountain‘, ječas, aby se pokusili trochu brzdění, něco zase, že v tomtoTouchdown, velké zlepšení je možné vidět také: brzděníkombinované (CBS) On nakonec ustoupila rozsahu až ABS. CBS systém je levnější varianta, že někteří výrobciOni se slije do jisté Modely 125 cc pro snížení hmotnosti ausnadňují manipulaci zákazníci pocházejí z auta a nikdydokonce řídil moped. Ale pokud jste již maláABS válců není zastavit, když je vozidlo bezkonkurenčnípři nouzovém brzdění bez blokování kola a udržováníNo řekněme o řízení pevné a deslizantes-, snad PeugeotZhřešil trochu optimističtější nezahrnovat jej do jeho prvníMetropolis (Metropolis První test Peugeotgenerace). 

peugeotMetropole RS 400 vs Piaggio MP3 500 LT Sport. 

Tentokrát navíc Peugeot zavedla další prvekzděděné z automobilů: automatické zapínání o ‚varování‘ v-Li vytvořit velmi silné brzdění, bezprecedentní krok v segmentudvou i třech kolech. Také vrací ke schváleníaby bylo jednodušší pro méně zkušené jezdce, zdá se, žebrzdový pedál (podlaha, vpravo) přestala být‚Formalismus‘ za účelem vytvoření skutečně použitelný prvek,ačkoli jeho použití je zcela dobrovolné a postradatelné, pokud máte jižminimální dovednost s držadly. 

Test Peugeot 400 RX-S metropole Barcelona

stručně řečeno

Není-li důkladně testovat tento vozidlo na dobu delšíčas, náš první test nový PeugeotMetropole 400 RX-R 2017 Nemůžete ukončit bez uznání, jakéJe zřejmé od samého počátku: francouzský výrobce učinil velmijejich úkoly v relativně krátkém čase a nabídkyZajímavý a lepší produkt auta vzhled,chování a Výhody maxiskútry a vypadají velmipřekvapující dosáhl na španělský trh může chtít monopolizovattržní tříkolové motocykly pro kartu B, a to díkydobrá odpověď, hodně kapacity a cena zuvolnění 8699 eur (S jeden rok pojištění, krádežev ceně).

Nejlepší: zdvihový objem motoru, premium vzhled.

Nejhorší: nadváhy a omezení spojená s toSegment vzhledem k jiným rovnocenným maxiscooters ale dvakolečka (můžete zaparkovat na chodníku v některých městech). pouzeBarva k dispozici v této verzi. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: