MOVEA Plan 2017: vyprodána během pouhých 24 hodin!

To je MOVEA 2017 Plan

Veřejná podpora na nákup auta na elektrický pohon trvala povzdech; teď jen doufat, že některé žádosti nejsou způsobilé, aby se jeho podíl.

Změna držitele v době kratší než 48 hodin. Pokud včera jsme vybrali skutečnost, že plán podpory pro nákup automobilů s nižší spotřebou paliva začala běžet; dnes visí plakát MOVEA 2017 Plan vyčerpány.

Bylo to loni v červnu 24 let, když vláda oznámila, že dala zelenou Program podpory na nákup elektrických vozidel, palivových článků, LPG ... Ale bylo to ficiticia aktivace, protože obchodníci museli čekat na web, který je zodpovědný za zaznamenávání údajů o auta na elektrický pohon, které jsou způsobilé, aby si pomůcky byly v provozu, něco, co se nestalo, dokud Čtvrtek 3.srpna.

U prodejců zpožděné aktivace správa webu Movea převedl registrace prodaných vozů v závodě na dálku skončil mnohem dříve, než se očekávalo: v době kratší než 24 hodin, Tragsa (společnost zodpovědná za správu webového registraci) oznamuje Peníze vypršel.

Co se stane teď? U že obchodníci mohou pokračovat v zapisování vozidel, ale vstoupí v prozatímní rezervní seznam a bude dostávat peníze jen tehdy, pokud se zaregistrují annulments protože kterýkoliv z dříve registrovaných modelů nesplňují požadavky.

Co je MOVEA plán?

Movea Plan je balíček slev, které se vztahují k nákupu elektrických a hybridních, plug-in hybridních automobilů, vodík, zemní plyn ... a měla by být účinná od 1. ledna, ale tak daleko, který koupil zástrčka se musel spokojit s slev, které dělají výrobci.

Podle oznámení ze strany vlády, Nový Movea Plan má rozpočet ve výši 14,260,000 (Méně než v minulých letech, kdy částka určená k rozdělení bylo 16 milionů eur) a potrvá do 15. října, nebo dokud rozpočet je vyčerpán. 

Takže je plán MOVEA 2017: 500 + 1000 eur sleva pro osobní automobily

Movea Movea 2017 nebo Plan 2 má rozpočet ve výši 14,26 milionů eur, které se rozdělí mezi všechny uživatele, kteří si koupí efektivní vozidla. Množství odečíst závislé vozidlo a rozsahy mezi 500 eur, které mají být odečteny pro osobní vozidla do 18.000 eur na nákup Ade autobusů a nákladních vozidel.

Mezi nimi jsou autobusy a nákladní auta o pomoc jsou stanovena na 5000 eur a motocyklů se mohou těšit na slevu ve výši mezi 1200 a 1500 eur.

 

Jsou tedy mimo spalovací režim podpory vozidel (poháněn nafty nebo benzínu), které byly, že zatímco v platnosti Byl odměněn PIVE Plan.

V případě vozidel, na 500 eur podpory nabízené vládou, podniky, které se chtějí připojit k plánu Movea 2017 budou muset nabídnout svým zákazníkům dodatečnou slevu ve výši 1000 eur a zda je auto na elektrický pohon d Eun musí poskytnout kupujícímu instalaci nabíjecí bodu.

Když už mluvíme o to. částky pro instalaci dobíjecích míst 40% pracovních míst bude pro ty, kteří jdou na veřejných místech, maximálně 1000 eur u běžných dobíjecích stanic, 2.000 eur pro ty z polo-rychlém recaraga a 15.000 eur pro rychlé načítání.

Jaká vozidla lze získat pomoc?

V tom, co si představit, není žádná změna v automobilech, které mají slevy, seznam, který zůstává, zda je zahrnuto:

- (Elektrická zástrčka čisté a hybridní) elektrických vozidel

- zkapalněný plyn (LPG / LPG)

- stlačený zemní plyn (CNG) a zkapalněný (LNG)

- elektrokola

- šlapání kola asistované elektromotorem.

načte instalační podpory bodů, bude rovněž jednou z hlavních překážek zavádění elektromobility v naší zemi.

Některé nové rysy 2017 Plan Movea

Kromě snížení množství, nový Movea plán přináší některé změny z předchozích vydáních:

- To eliminuje režim minimis Uložila strop operací pro společnost; ale teď Není dovoleno přidat podporu Movea další regionální nebo místní granty, pomoc, pokud nejsou instalaci dobíjecích míst.

- dává Maximální doba 10 dnů dokumentovat rezervace vozidel; předchozí plán vynaložit až 150 dnů, které zbývají.

- Nyní mohou získat přístup k pomoci elektrická vozidla až do devíti měsíců věku od první registrace, namísto šesti minulého roku. To platí pro vozidla ve vlastnictví o distribuci, POS, výrobce nebo dovozce, která získala nový rozměr

- To je spojena s grant 1000 eur za body veřejných dobíjení od 7 do 15 kW energie, které jsou přidávány na dotace pro rychlé plnění a semi-rapid

To volá po PIVE Plan 2017

Při prezentaci bilance jeho prodeje reklamy v roce 2016, generální ředitel Hyundai Španělska, Polo Satrústegui, dával cestu k tomu, co si myslí, že všichni výrobci, které prodávají vozy je nutné v naší zemi PIVE 9 nebo podobný plán.

Daleko od citovat údaje, které ukazují, jak režimy státní podpory pro nákup jsou důležitým ekonomickým vzpruha pro odvětví, Satrústegui argumentoval polovina byly splněny jeho tvrzení založené na pokročilém věku španělské flotily (více d ela auta v oběhu 10 let), a to má za následek dvojitá hrozba:

- pro zabezpečení. "Starý vůz má dva a půl krát větší pravděpodobnost, že nehodu než novou", Vzpomněl generální ředitel Hyundai Španělska.

- pro prostředí. "Chceme bojovat proti emisím a neuvažujeme, že současný model v souladu s pravidly Euro6 emituje 90% nižší než jakékoliv auto před 10 lety"Říká Satrústegui.

Pro ředitele Hyundai ve Španělsku, uvádí na trh novou verzi plánu PIVE (bude PIVE 9) by neměla být v rozporu s programem podpory pro nákup s nízkou spotřebou paliva automobilů (dále jen MOVEA plánu, který by měl vstoupit v platnost v lednu ): "Podpora je také nutná, pokud chcete zvýšit prodej automobilů z alternativních technologií, jako jsou hybridní a elektrické. Zatímco tam byly Movea plán, mají rozumně prodány, jakmile to skončí, prudce klesly",

Bude tam, nebo tam bude PIVE Plánovat 2017?

Přestože nelze dát kategorické odpovědi, pasivita vlády pryč vyhlídky na PIVE krátkodobém nebo střednědobém horizontu. Téměř vyčerpán PIVE 8, tehdejší ministr průmyslu, Juan Manuel Soria, řekl více než 170 milionů eur dotace by byl poslední a že od té doby, úsilí správy se zaměří na podporu nákupu účinnějších vozidel, hybridních a elektrických čtení.

Síla výrobců a prodejců udělal PIVE 8 se prodlouží z prvního termínu v červnu 2016, na konci roku. Ale zřejmě ne mimo dosah.

Vám dojdou PIVE 8 plán, tady je návod k získání slevy

Z Autobild.es jsme kontaktovali Anfac. Španělská asociace výrobců osobních a nákladních automobilů je nejvíce aktivní v boji za nový plán podpory na nákup nových vozů.

věří, že nový plán je nutné PIVE a to nejen pro prodej, ale nespadají "nutnost sešrotování španělskou flotilu a na podporu udržitelné mobility"Říkají.

Vzhledem k tomu, její komunikační oddělení nám řekli, že využít jakéhokoliv jednání nebo oficiální schůzky, aby požádat o PIVE Plan 9 nebo, pokud to není možné, plán dotací, které pokrývají větší počet vozů. Dosud nebyly zodpovězeny.

Osm PIVE plány s velmi dobrými výsledky

Na začátku roku 2016, výrobci a prodejci učinil prohlášení a spočítal, že díky Plan PIVE asi 20.000 více vozů jsou prodávány. 

Na obrázku je vysoká, ale mnohem nižší, než jakého bylo dosaženo v předchozích verzích (fagot je proto, že teoreticky PIVE 8 by jen poslední sedm měsíců a 12 jak je uvedeno výše):

- v roce 2013 77.572 prodaných vozů díky více PIVE

- v roce 2014, 88,990 jednotek

- v roce 2015, 50,815 jednotek díky PIVE 7


Понравилась статья? Поделись с друзьями: