Jak a kde vidět 2017 Indianapolis 500?

Jak a kde vidět 2017 Indianapolis 500?

Zjistěte, jak a kde je vidět 2017 Indianapolis 500, rasu, že Fernando Alonso bude jedním z poté, co oznámil jeho touhu stát hvězdy Triple Crown. Jeho druhý krok po vítězství v Grand Prix Monaka F1 je vyhrát v legendárním Oválné Indiana. Dáme vám klíče, aby si jeden z nejvíce sledovaných událostí roku ve Spojených státech.

Vyhlášení Fernando Alonso která se bude podílet na2017 Indianapolis 500 Učinila zájemŠpanělská veřejnost - a globální - v mýtickém závodu tamexponenciálně roste. Pokud by vás zajímalo, jak a kde k vidění2017 Indianapolis 500, Jste našli místoIdeální pro odpověď.

VIDEO: Alonso a dobrodružství z 500sIndianapolis

Od roku 2016, Movistar Má právatelevizor IndyCar výlučně na nášcountry. Španělský operátor koupil práva na třinadcházejících letech, nevěda, samozřejmě, že v této sezóněFernando Alonso Byl bych tam běží. kanálObvykle závod, Movistar Sports 1 dílSportovní paket je v zadání čísla 55.Přístup muselo najal Movistar TV aSportovní paket. Nicméně, vzhledem k významu závodua účast Alonso, Movistar vydá prostřednictvím svéhokanál Zero, k dispozici všem svým předplatitelům, anižPotřebujeme další balíček.

Alonso kariéra ve Indianapolis 500 jeuvidíte ve Španělsku, to ano, ale máme za to zaplatit.Alternativou následovat, pokud není k dispozici, budou připsány na MovistarInternet, a to buď prostřednictvím streamování videa nebooficiální Twitter účty, které jsou odpovědné za přenášeníNejlepším možným způsobem, co se děje v závodě, a to isvideí.

Kromě závodu Movistar také vydánízařazení Indianapolis 500, napříčMovistar sportovní kanál 2. V sobotu budou připojují na 23: 00hNeděle bude dělat totéž v 21: 50h. Raúl Benito, vypravěčobvyklým způsobem a řidič Roldán Rodríguez se bude diskutovat o tomto důležitémtest. Benito repeat jako závodní komentátor podélCristóbal Rosaleny a Toni Cuquerella. V obvodu bude NaomiMiguel a José Antonio Ponseti.

Když jsou 2017 Indianapolis 500?

2017 Indianapolis 500 Začnou 28May 18: 20h v odpoledních hodinách, jen dvě hodiny poabsolvování Monaco Grand Prix Formule 1. Pokud si nejste jisti, zdaVidíte tento závod poprvé, je třeba připomenout, že se jedná101. ročníku legendární událost, ve kterém velkéjezdci vyhráli ... a Fernando Alonso Mohlo by to býtdalší. Budou 200 kol, po dlouhé kariéry, kteráVítězem vstoupit do exkluzivního klubu, že jen málo majíštěstí být.

Další možnosti závodu

Movistar + účastníci s jakýmkoliv balíčkem zakoupenívidíte Indianapolis 500 vYomvi žít prostřednictvím tohoto odkazu,ladění do kanálu nula. Pro přístup k signálubudete muset svůj účet uživatelské jméno a heslo a také mítnainstalován v počítači programu Microsoft Silverlight.

Další možností pro mnohé uvidí IndyCar vse stěhováním. Pro tento operátor zákazníkům pouzeBudou muset stáhnout aplikaci odpovídáAndroid nebo IOS zařízení, v závislosti napřípad.

Další zajímavou alternativou je webESPN, která nabízí možnost přihlásit ke služběPřímý přenos vysílání sledovat událost v přímém přenosucena za 6,99 eur.

A konečně, můžete vstoupit na oficiálních stránkáchSoutěž zkontrolovat časy každéhopilot, dobrou volbou, pokud budete mít daleko od domova, kdyžzávod. K dispozici je také oficiální žádost velmi pohodlné vže časy jsou pod napětím.

- 5 věcí, které nevíte, Indianapolis 500

- Oriol Servià, dvě desetiletí uvedení španělský přízvuk pro Indy500

- Jaké jsou rozdíly mezi F1 a IndyCar?

- Zúčastnil Indianapolis 500 ... 2012

Video: Co byste měli vědět pochopit závod 

školení

Alonso To je již zaměřena na přípravuZávod cestoval přímo soukromým letadlem od Španělska až poIndianapolis Po Grand Prix který se konal tento víkend v kresběMontmeló. O několik hodin později, španělská vzal na cestě kpodílet se na jejich první společné zkoušky a pocityby mohlo být lepší, protože Vedl kolo školení mladých řidičů nenísoutěžit v plném IndyCar sezóny. jakmile budou všechnyvzal na trať, Alonso klesl na devatenáctým místem, aleOpravdu je důležité, aby i nadále hromadí zkušenostiovál. Servia byl jedenáctý.

Na druhý den hromadného testování, Fernando pokračoval ve svémučení, tentokrát zaměřený na sbírání celý zážitekmožné válcování skupina. To bylo dvacet čtvrtý, šest místZa Servia, ale to není důležité, protože by to mohlo dokončit117 zatáček, které slouží i nadále postupně zlepšovat. odešelvelký obraz, velkolepé předjíždění dva řidiči nepotřebujíztratit.

Na třetí den praxe, Alonso našel stopuobtížné větrno. Nicméně, toto nezabrániloŠpanělská vyjít fotografování. Nesmíme zapomenout, že je důležitéznát všechny situace, poučit se z nich. pak39 kol, Alonso dokončil test na čtvrtém místě, velkýVýsledek před kterou musím říct, že je to docela reálné, jelikožne všichni piloti nebyli riskovat zadek.cítění zůstávají i nadále velmi pozitivní.

VIDEO: Pokud Alonso to dělá, vyhrává!

Čtvrtý den byl pravděpodobně nejvíce pozitivnídosud hrál. Alonso dokončil téměř sto kol vmnohokrát válí v provozu a dělat několikpředjíždění. Odpoledne bylo velmi intenzivní pro Španěla, kterýTen maximalizuje svůj čas stopy před možností deštěPátek. Zopakoval čtvrté místo s Servia osmý.

Prognózy byly potvrzeny a pátek pršelo, ale to neznamená,Alonso completase zabránit velký počet kol a skončil,třetí den po sobě na čtvrtém místě. Skvělý způsob,k dosažení první část kvalifikace v sobotu.

VIDEO: Jedná se o auto Fernando Alonso pro Indy 500 

klasifikace

Fernando Alonso zaznamenal sedmé místo První část kvalifikace na 500sIndianapolis, čímž se zajistí místo v boji oPole position s devíti nejlepších řidičů. nejlepšíSobotní Ed Carpenter byl následován Takuma Sato aScott Dixon. Oriol Servià Bylo to způsobeno spokojitvigesimocuarta pozice. Oriol ranní boj o místo mezidesátý a třicátýtřetího.

V posledním kole, Fernando Alonso Podařilo úctyhodné páté místo, zatímco Servia dosáhlDvanáctý místo pro Indianapolis 500. ScottDixon začne od pólu příští týden.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: