5 vozů, které se vejdou tři dětské sedačky

Zde je pět vozů, kde tři dětské sedačky se vejdou. Pokud jste nikdy nezkoušel, pravděpodobně jste si, že je to jednoduché, ale nic není dále od reality. Ve většině případů je či není dostatek místa pro instalaci tři místa, jinak nebude možné přistupovat k Isofix kotvu, nebo dokonce nelze zapnout bezpečnostní pás.

Zúčastněné: AutomobilyPolice s dětské sedačky?

Je-li specifický vůz schválen pronesou pět cestujících (nebo více), proč stejný vůznebyl by schopen nést tři dětských zádržných systémů (CRS) vzadní? Pokud se vám na tuto otázku, tím větší je pravděpodobnost, žeže jste nikdy se snažil umístit tři křesla vauto Ve většině případů je to fyzicky nemožné!Někdy se z důvodu nedostatku prostoru a druhý, nemožnostídosáhnou Isofix kotvy nebo zapnout bezpečnostní pás.Kupodivu, najít vůz s prostorem pro třižidle Pro děti to není úkoljednoduchá.

A to je, že modely mají prostordostatečná a vhodná místa pro tento úkol jsoumenšina na trhu, tak představujeme pořadí, kde najdete pět carsnést tři dětské sedačky, něco, co bude výsledkemZvláštní zájem pro velké rodiny, kteří hledajíjaké auto koupit. Pokud je to vašePřípad bude zvláště zajímavé přesto tento článekco byste měli vědět o pomocauto kupovat velké rodiny.

Jak dlouho byste měli jezdit v jeho autosedačce?

Existuje jen velmi málo rodičů, kteří,hledá střeleckou Autosedačky tři křesla děti,skončila zoufalý, že nemohu najít modelvyhovovat vašim potřebám. Oko se může zdát dostprostorný, ale při pokusu o instalaci zádržné systémyDěti, zda hřídeli (jako je skupina0/0 +) nebo ve směru vozu, as1 nebo skupina2/3, si uvědomit, že něco není v pořádku.

V galeriiobrazy jsme vytvořili pro tuto příležitost najít tytoModely aut, ve kterém jsou tři židle vyušetří spoustu bolesti hlavy. u opcípředstavujeme tak, aby vyhovovaly řadu rozpočtů,Jsme zahrnuli autaLevné a dražší modely, ale taképraktické.

Pět Nejhorší židle 2016 (5)

 • Pět Nejhorší židle 2016

  Chicco Seat Up

 • Pět Nejhorší židle 2016

  Kidembrace Friendship

 • Pět Nejhorší židle 2016

  Kiwy SF01

 • Pět Nejhorší židle 2016

  Více Zity Fix

 • Pět Nejhorší židle 2016

  Nania Revo


Понравилась статья? Поделись с друзьями: