Pět ctnosti a Skoda vada Karoq

Zde je pět ctnosti a Skoda Karoq default, nový kompaktní SUV české společnosti, která byla odhalena před několika měsíci velikosti.

Nenechte si ujít: 5 soupeři Skoda Karoq

Škoda ještě nevstoupil v segmentu SUV a po spuštění Škoda Kodiaq a otestovat trh najít přijetí jejich todocamino sedmimístné, společnost se sídlem v České republice se vyzývají, aby vytvořily druhou možnost pro všechny ty kupující, kteří nepotřebují sedmimístné vozidlo a rozhodnout se pro kompaktní crossover. Z tohoto důvodu, a jako vždy, budeme analyzovat pět ctnosti a defekty Škoda Karoq.

S délkou 4382 mm, šířkou 1841 mm a výškou 1.605 mm, to vše v rámci rozvorem 2638 mm, Škoda nabízí Karoq dobrý velký zavazadlový prostor dosáhl 521 litrů v konfiguraci pětimístný, zatímco v případě, že zadní sedadla jsou složeny, je kapacita se zvyšuje na 1630 litrů. Kromě toho se může pochlubit Karoq systém VarioFlex, řešení, které vám umožní snadno odstranit tři individuální zadních sedadel a přesunout je v podélném směru, což umožňuje velmi praktický a všestranný interiér.

Video: Skoda Karoq 2017, to je proti Seat Ateca:

Uvnitř kabině Nová Škoda SUV Také jsme zjistili další zajímavé možnosti, jako například Simply Clever řešení, který zahrnuje angažovaný skládací uzávěr, jako dveře zavazadlového prostoru nedošlo k narušení nakládání balíků, škrabka na led do hrdla palivové nádrže, baterku v kufru a deštník pod sedadlem spolujezdce.

Kromě toho Skoda Karoq obsahuje dlouhý seznam zabezpečovací systémy a jízdní asistenti, jako parkovací asistent, asistent změnu jízdního pruhu, systém Traffic Jam Assist pro džemy, adaptivní tempomat, detektor Blind Spot Front Assist s nouzového brzdění, ovládání náušnice a systému rozpoznávání signalizují, mezi ostatními.

Škoda Karoq (10)

  • Skoda Karoq
  • Škoda Karoq (zadní)
  • Škoda Karoq (boční)
  • Škoda Karoq (vnitřní)
  • Skoda Karoq (box)
  • Skoda Karoq (míst)
  • Škoda Karoq (přední)
  • Škoda Karoq (profil)
  • Škoda Karoq (přední)
  • Škoda Karoq (detail)

Nakonec se může pochlubit Karoq Kompletní řada motorů, převodovek a pohonných systémů. K dispozici jsou dvě čerpací jednotky, sestávající ze tří válců turbo TSI 1,0 litru se 115 k a 1,5 TSI 150 k, zatímco nafta tři 1,6 TDI 115 kW a 2,0 TDI s 150 a 190 hp. Jsou k dispozici trakční systémy 4x2 a 4x4, zatímco přenosy mezi kterými lze vybrat šest vztahy manuální a automatické DSG dvouspojková sedmistupňová. Přístup galerie objevovat pět ctnosti a defekty Škoda Karoq.

Foto: Škoda


Понравилась статья? Поделись с друзьями: