Deset vozy s dodavatelského řetězce

Zde je výběr z deseti vozy s řetězem. Auta, kteří vsadili na řetěz namísto ozubeného řemene, má velké výhody. Má hlavní? Prakticky žádná údržba.

Můžete vidět výběr Deset vozy s řetězemdistribuce. Použijte distribučního řetězce přesunoutvačkové hřídele a vodní čerpadlo má mnoho výhod proUživatel. Hlavní věc je, že vyžadují minimální údržbu.

Nenechte si ujít: ‚Deset auta na elektrický pohonvíce na trh autonomie "

Před několika lety, většina automobilů používají formusystematický distribuční řetězec. Navíc, a to až doRenault 5 1974 jednoduché jej používá. Ale na konci osmdesátých letmnozí výrobci tlačil ozubených řemenů.

Jsou vystaveny to bylo lehčí než tradiční řetězymetal a nabízí tišší chod. ale nevysvětlil, že když guma potřeby výměnuzpravidla každé čtyři roky nebo 80.000 kilometrů. Každý tentokrátbudete muset jít do obchodu pro změnu celý distribuční soupravunesmíme zapomenout, a mimochodem, vyměňte vodní čerpadlo.

Distribuční řetězce nejsou bezúdržbové. to jeUrčitě ne projít dílny každý 80,000kilometry, ale souhlasí s tím, že je správně napnut. cokolivje řetěz sám, může trvat celý život motoru. žeAno, kontrola, že napínáky nejsou opotřebované.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: