7 důvodů, proč nemůžete koupit motocykl diesel

Už jste někdy přestal přemýšlet, proč jsou vznětové motory &# 039; bojoval&# 039; se dvěma koly? Alespoň existuje 7 důvodů, proč dnes si nemohou dovolit na kole naftu.

Mnoho desítek let před přivádí spalovací motoryu nafty přestala být exkluzivní hájemství největších atěžká užitková vozidla. Navzdory horečceje dobré přijetí na trhu a efektníVývoj těchto mechanických i v menších autech,kteří si vzali kurs byl radikálně motocyklyodlišné. Av současné době existuje nejméně 7 důvodůnemůžete si dovolit na kole diesel. Co jsou zač? 

1 Ne

Pro začátek, pokud Katalog ‚pásů‘, aby se jižmotocykl diesel Nový který si můžete zakoupit vdealer. Ale oni už léta (vizgalerie dieselbike neOni triumfoval), i když byly odsunuty na vojenské využití a transformaceVětšina jedinců ‚nadšenci‘, že účinná.

2 Hmotnost

Přestože se podařilo dosáhnout opravdu dieselových motorů automobilůmalý a efektivní, moc poměr v cuaquier hmotnostimoto benzín je obvykle tak příznivávybudovat motocyklový ekvivalent, ale s mechanickým naftypřidat pár kilo navíc a mnoho problémů nebude kompenzovat-Hodnota hypotetické snížení spotřeby přesněBylo by být potrestán za to-. A přidání turbo-MOREhmotnost a složitost mechanicky nepomůžeall. 

3 Performance

Kromě toho, že větší hmotnost, setrvačnost, hluk a vibracenežádoucí, jeden moto diesel že by bylo mnohem méně obratný apružný než ekvivalentní benzín. A to v krokukilometry, které by prý přinášejí dieselový motor,by mělo za následek další negativní pohodlí řidiče.Zvuk nebude plus.

4 Warming

Dieselový motor, a priori, je pomalejší start aZapálení ohřívačů je poněkud ‚pracnější‘, kterábenzín. Také obvykle trvá déle, než dosáhnouOptimální provozní teplota. Jeho poloha tak vystavenyotřesy vyvolané počasím chladne lépe, alenízkými teplotami trpí více vzpomíná, jak je důležité,zahřátí na kolePřed jízdou i během léta.

Dieselbike neuspěli (7)

 • Motos-Honda-CB-diesel-232D

  Engendros sériový nebo nadšenci, nafta kola, jako je tento Honda CB232D neuspěje.

 • Motos-nafta-EVA-Track-T-800

  EVA Track T-800 byl jedním z nejznámějších modelů.

 • Motos-diesel-Sommer

  byly zahájeny některé ulice výrobců na trhu sám o sobě. Zde je Sommer 1581.

 • Motos-diesel-Royal-Enfield-Taurus

  Royal Enfield se odvážil Taurus.

 • Motos-diesel-Enfield-Sommer-Hatz

  Tento Enfield Sommer Hatz také vidět světlo.

 • Motos-diesel-M1030M1

  V současné době existuje dieselbike pracuje jako vojenských vozidel. Zde je M1030M1.

 • Motocykl-diesel-HDT-JP8-Diesel

  A další 'klasický' mezi kola diesel: Diesel HDT JP8.

Aby toho nebylo málo, tato doba by byla ještě více nepohodlnéa nevhodné pro městské motocykly, například, jejichžÚčelem je obvykle pokrýt během několika minut velmi krátké vzdálenosti ai spuštění a zastavení několikrát. Jakýkoli s dieselovým motoremvěk předčasně, pokud je vystaven tomuto rytmu života aOpět platí, že turbo nehledě na možné problémyzpoždění nebo „zpoždění v čase critics- být prvek, kterývytápění a chlazení z důvodu, aby se zabránilo problémům vúdržba (bod 5).

5 Údržba a recenze

Udržuje na kole je to, co někteří lidéodůvodňuje mít to místo automobilu; a vznětový motor asencarecería zbytečně, přičemž jemnější mechanický,zvláště pokud je vystaven studených startech náhle velkýopakované zrychlení a zastaví se.

6 Fuel Cena

Po celá léta, je rozdíl mezi cenou benzínu adiesel není tak objemný, takže jinými slovy, každáPo nákupu nafty tvoří méně, i když hovoříme o autech.Tento ‚parity‘ má další důsledek: má nynídělat mnoho více kilometrů za rok, aby zvážila alternativnídiesel, a obvykle klient spustí motorku méněkilometry s ní než s vozem.

Takže znovu, vznětové kola může být pouze možnostza velmi rutero použití na hlavních silnicích a vzdálenostívelmi dlouhá.

7 Investice potřebné

S tím vším, a v době, kdy tržby jsouzačíná vyzvednout s 125cc skútru asAbsolutní královny trhu, což výrobci byli ochotníinvestovat do vývoje moto diesel? Vypadá to, žeBylo by těžké splácet jakékoliv výdaje na výzkum avývoj (R & D), který měl zajistit acomplar mechanickédiesel s podvozkem se dvěma nebo třemi koly.

Nicméně, v průběhu dějin, tam byly značky jakoprak, Yamaha, Royal Enfield že nějakýmtak oni se snažili své štěstí v této oblasti bez úspěchu. Na druhou stranu,Některé armády mají ve svých řadách dieselových motocyklů,i když velmi daleko od toho by se použít jakýkoliv motoristazejména v jejich každodenním životě.   


Понравилась статья? Поделись с друзьями: