Autobahn Německá dálnice bez rychlostního limitu?

Autobahn Německá dálnice bez rychlostního limitu?

Populární víra učinila rychlost Autobahn Německá Autobahn; ai když je pravda, že v některých částech našich řidičů trasy může šlápnout na plyn, stejně jako vy (nebo vaše auto je povoleno) není schopen tak učinit celou cestu ani žádná pravidla, která řídí pohyb. V této zprávě jsme se hodit pozemní falešných mýtů o dálnici, že nebude snít o &# 039; ráje&# 039; že neexistují.

Vsadím se, že někdy řekl chytrák soused:V Německu existuje topista nazvaný Autobahn, ve kterých žádnárychlostní omezení. Kromě toho je možné, že v některých ze svýchnekonečné rozhovory podržíte dveře vás zvednoutBylo řečeno, jak dobře dělají věci v zemi Merkelovéprotože neexistuje žádný zákon, který omezuje, jak rychle můžeteKruhová.

Pokud ano, řekni mi ho, že první věc, kterou je lež aDruhým, ještě víc.

Ne že bych to zejména váš soused onemocní. Ve skutečnosti,to, co říká, je výsledkem všeobecného přesvědčení, které bylošíření a učinil mnoho milovníků rychlostisnít ráj to není, jak to bude mítspočítány.

Takže máte dvě možnosti: přestaňte číst tuto zprávua nadále věří, že Dálnice je německé rychlost dálnice nebonech mě vytáhnout řítí falešné mýty, které ji obklopují, apřijímat věci takové, jaké ve skutečnosti jsou.

Vše, co potřebujete vědět o dálnici

první zasca že můžete svému bližnímu jenapraví přesvědčení, že dálnice je dvouproudová vozovka. 

Dálnice je celá síť dálnic, které překročízemě (Jako bychom mluvit o Národní sítěSilnice) a ano, má některé úseky, kde neníOmezení rychlosti. Nyní, s podmínkami.

Říká se, že asi polovina dálnice másekce 'No Limit', tedy asi 6500 kilometrů (což nenízlo). Většina z nich jsou daleko od velkých populací; aačkoli všichni jsou jasně označeny (oba kde začínajíjako kde končí), pro cizince (k nimžzvýšila možnost nabíjení mýtné) je někdyobtížné identifikovat.

Ale pozor, ani v sekcích ‚No Limit‘ může cirkulovatjako bláznivý; existují pravidla a Němci jsou velmi přísnéve shodě. Například, pokud provoz je těžký, nebo v případě,prší bude dodržovat rychlostní limity (velmijako španělská a typicky v rozmezí od 80 do 130km / h).

Chcete-li vědět, jak rychle se můžete řídit po celou dobu, vNěmecko musí dívat na dynamických signálů.

V tomto videu můžete vidět Audi A7 Pohon pilotovanýněmecká Autobahn

Pravidla silničního provozu v německých dálnicích

Jak jsem řekl na začátku musíte zapomenout, že zže Na německých silnicích cokoliv

Na německých dálnicích existuje řada pravidel následovat,dokonce i v úsecích, kde povoleno neomezené koloRychlost. Oni jsou takto:

- Nemohou se pohnout ani jízdní kola nebo mopedy, nebovozidla s maximální rychlostí nižší než 60 km / h, ani,Samozřejmě chodci.

- Zastavování, parkoviště, U-obraty, a zpět vDálnice je zakázáno.

- Je přísně zakázáno předjíždět jiné auto napravdu a kdo se aplikují vysoké pokuty. zraknejneočekávanějším předjíždění na dálnici.

- Můžete jen vstoupit nebo opustit po dálnici azastavení na krajnici je výslovně zakázáno, pokud to není podlečlenění.

- Se musí snažit, aby se vždy pohybovat v pravém jízdním pruhu,pokud jste nejrychlejší na trati. Pokud jiný vůz zeptá krok(Výbuchy jsou povoleny) a že ho neopustí, můžeteukládání pokut. 

- V případě nehody, řidiči jsou nuceni opustitFree celý pruh pro záchranné službydosaženo za méně než 15 minut.

- Minimální bezpečnostní vzdálenost mezi oběma vozidly nesmíbýt v metrech poloviční rychlostí, tedy 200 km / h, tamzachovat 100 metrů od sebe. Nerespektují vzdálenostBezpečnost je možné uložit dočasné výběry a paměťové kartypokuty.

- Nákladní automobily mohou předjíždět jen dalším v případě, že majíNa rozdíl od rychlosti 20 km / h na předchozí vozíku.V neděli, obvykle jejich oběh není dovoleno.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: