Hodnotu 10 nejlepších vozů v roce 2017

Zde je výběr z 10 nejlepších vozů v hodnotě 2017. Jak můžete vidět, čelí tato nově začala rok tam jsou takové zajímavé možnosti jako i30 Hyundai obnovené nebo úspěšnému Seat Leon. Myslíte si odváží všechny vědět?

Nenechte si ujít:‚Deset autakdo přišel rok ústavy

to jsou 10 nejlepších vozů v souvislosti2017 hodnota. Máte-li zájem o změnuVozidlo čelí v tomto roce a vy se díváte na to, co auto koupit, určitě mezi svýmiPožadavky je získat vynikající vztahyhodnota. Chcete-li uspět v tomto ohledu věnovat pozornostkandidáti, kteří mají nižší a v galeriikterý doprovází tyto řádky, kde najdete reálné možnostiaby zvážila a přizpůsobit se různým potřebámkaždý kupující.

5 populární klasické automobily vzroste v ceně

Chtěli jsme udělat zatáčku byrůzné segmenty auta, aby se pokusili najítměstské volby, SUV, kompaktní, a dokonce i některé SUVmalý sportovní vůz, protože jak uvidíte níže, kvalita azábava nemusí být v rozporu s cenou. carsnejvýhodnějšími cenovými 2017 demonstrovat aTaké to dává najevo, že je možné přistupovat k velké a zajímavévýrobky pro správném množství. Jedna závěrečná poznámka naVzhledem k tomu: Vezměte prosím na vědomí, že všechny cenyAuto doprovodná pořadí modely nemají slevy nebopropagace.

1. Peugeot 108

ovocnýpartnerství mezi PSA a Toyota, Peugeot 108Je to hit na trhu v roce 2014. Jedná se o segment A model, kterýNabízí všestrannost potřebnou pro pohyb městských centeraniž by byla obětována jedinečnost různých možnostíPřizpůsobení s tímto účtem. motoryMalý a efektivní jsou další velká sázka na Peugeotmalá urbanite.

Pohonné jednotky: od 69 do 82 kW

Porter: 227 litrů

Cena: od 11.400 eur

2. i20

otočenípro korejský Hyundai i20 a rekonstrukcí. jeje první volbou B segmentu, který mi to přinesepořadí. Přijatelná cena je nejvyšší ze svých sázek a premiérNový designový jazyk značky, které v poslední doběViděli jsme odráží v HyundaiTucson. Je nabízen ve třech různých karosářských a funkcíupravené úrovně odlišit zařízení. All pluszvážit.

Pohonné jednotky: od 75 do 120 hp

Porter: 301-336 litrů

Cena: od 15,150 eur

3. Škoda Fabia

přímoZ útrob koncernu Volkswagen Škoda Fabia přichází Amládí a městský model, který se zaměřuje na cenu a vyššívýhoda. Našli jsme to ve dvou různých orgánech pětiCombi-dveře a vůz, čeká na příchod variantyRS, a má atmosférický tříválec přeplňovaný motor a tím ijako účinný TDI nafty s 105 hp.

Pohonné jednotky: od 60 do 110 HP

Porter: od 330 do 530 litrů (FabiaCombi)

Cena: od 13,120 eur

4. Mazda2

nynízaměříme ještě více na kvalitu provedení s Mazdy2. kompaktníB segment japonskou firmou znázorňuje vnější designatraktivní a avantgardní opouštět tradiční linie.pouze pětidveřové tělo a technologie SkyActivebenzínové motory jsou hlavní tvrzení. spotřebajedním z jeho vrcholů.

Pohonné jednotky: od 75 do 115 koní

Porter: 280 litrů

Cena: od 13,250 eur

5. Seat Leon

Seat LeonprodavačŠpanělská firma nemůže chybět v žebříčku vozidelrozlišeny podle hodnoty. Nový SeatLeon se nedávno představil v Barceloně a integrujeVíce technologie a je průkopníkem v oblasti konektivity sinfotainment systém s dotykovou obrazovkouZdědil od svého staršího bratra, SeatAteca. Je vybaven orgánů 3 a 5 dveřmi aobeznámen. Neexistuje žádný nedostatek zajímavé variace Cupra, sjeho 300 koní a možnost montáže pohonu všech čtyř kol,Jsou to skutečné sportovní.

Pohonné jednotky: od 110 do 300 koní

Porter: od 380 do 587 litrů

Cena: od 18,080 eur

6. Hyundai i30

Hyundai i30

Posledním a komplexní renovaci,Hyundai i30 je jedním z sázky víceZajímavý C-segmentu kompaktní vůz, nejprodávanějšíve Španělsku. Jedná se pevný produkt, který přesvědčívzhled, kvalita a výkon. To byl navržen tak, vyvinutýa testovány v Evropě, který je také vyrábí. spotřeba aEmise CO2 začínají od 3,4 l / 100 km a 89 g / km, postavyže patří k nejlepším ve své třídě. Samozřejmě, udržetUvědomte si, že přístupové verze, jak nafty a benzínu,Nebudou pokračovat v prodeji až do druhé trimetre 2017. 

Hnací jednotky: od 95 do 140 k

Porter: 395 litrů

Cena: od 20.500 eur

7. Kia Cee'd

dalšíprochází restyled uprostřed cyklu. Tyto cee'd akcie Kiaplošina s Hyundai i30 a nyní debutuje nejvyšší úrovněZařízení pro mechanické Euro6 a zajímavou možnostítříválcový benzínový turbo 100 kW, což je vše průkopnickýz hlediska spotřeby se týká. Stejně jako i30, máme třirůzné orgány a varianta vysoce výkonná 204CV. Kia propagační slevy bude klíčem pro vásslijte cee'd.

Pohonné jednotky: od 90 do 204 koní

Porter: od 380 do 528 litrů

Cena: od 17,600 eur.

8. Seat Toledo

to jepravda, že trvá tři roky na trhu, ale Seat ToledoJedná se o unikátní model ve svém segmentu. Spojuje v sobě vnitřní všestrannost,obrovský zavazadlový prostor a zarážející je bezkonkurenční cenadirect. Pokud vaše jsou kompaktní sedany, Toledo je vašítrumf, auto pro rodiče, kteří popírají SUVa minivany, ale zároveň chtějí vůzschopné za nejlepší možnou cenu.

Hnací jednotky: od 90 do 125 hp

Porter: 550 litrů

Cena: od 16,860 eur

9. Juke

jedenz nejlepších B-SUV trhu. Vzhledem k tomu, Nissan Juke narazí na trhuPřed několika lety, jeho design zůstává svěží a odvážný a máNabídka Nissan byl pro segment, který do té doby neNeměl žádný tržní podíl. Má verzeúčinný nafta a benzin turbo a možnostivarianta podepsané Nismo. Co jiného byste požádat crossoverKompaktní?

Pohonné jednotky: od 90 do 218 koní

Porter: od 354 litrů

Cena: od 16,700 eur

10. Mazda MX-5

aPřichází řada na sporty, které jsem slíbil na začátku. Jstenadšenec pocity, ale nechtějí platit cenupřehnaně pro ně? Mazda MX-5 jenejlepší volba. Čtvrtá generace oblíbeného roadsteru je uvedenose stejnou DNA navždy. Nízká hmotnost, rozměrykompaktní, nepřeplňované zážehové motory připojené k polimanuální převodovka a pohon zadních kol. Jako by to nebylodost, jsme zjistili, že cenu. vyžadují soupeředvojnásobné množství peněz na jejich získání. a teďMůžete se také rozhodnout pro zatahovací varianty hardtop seNová Mazda MX-5 RF.

Hnací jednotky: od 131 do 160 hp

Boot: 130 litrů

Cena: od 25.000 eur