Fiat Panda 2018: zachytil testování v Německu

Fiat Panda 2018: zachytil testování v Německu

Vývoj jednotka Fiat Panda 2018 byl chycen špionážní fotografy zatímco podstoupí zkušební relaci německých silnicích. Cenově modelu Fiat podstoupit rekonstrukcí, která bude hlavně ovlivňovat estetiku a vybavení. Očekává se, že jít do prodeje před koncem roku 2017.

Zajímalo: „ForeverYoung „hold 60 let Fiat 500

budoucnost Fiat Panda 2018 bylLovil, zatímco působení testovacího sezení na silnicíchNěmec. Tento model není zcela nová generace, alekterý je aktualizace FiatAktuální Panda, vozidlo, které bylo představeno na trhu2012 av září 2016 přijal světloZměny, které se hlavně do prostoru pro cestující, rozsahVrtule a barvy karoserie. VidíteŠpionážní fotky vývoje prototypu návštěvou tohotolink.

Jak můžete vidět, nová Panda2018 klade před objektivem fotografa je schována podlehký kabát maskování s Kteří zaměstnanci Fiatvývojové práce ve snaze skrýt zprávu, žezačlenit. To není příliš silná, že i i díkysdílení informací našeho kolegy Motor.es,můžeme dostat dopředu, že bude ‚restyling‘ to bude mít vlivpředevším jejich vzhled a jejich zařízení, anižNejdůležitější události, protože je komerčně běhdobře.

VIDEO: Fiat Panda Cross, jak máte rádi přírodu!

Proto se očekává, že Aktualizace seFiat Panda Pro uvolnění nové světlomety a pilotůpo které vypadají s předními a zadními nárazníkynebo přidat jiný denní svíceníLED technologie namísto konvenční máte nyní.As tímto facelift bude přidávat nové barvy prokaroserie, jako tomu bylo v září, s nabídkoupneumatiky s různými vzory. Všechny tyto změnybude mít vliv na celou řadu Panda, včetně Panda Cross a Panda 4x4.

Co se týče interiéru, ale neočekáváme velkýpřekvapení, ale to bude představovat další technologické zařízenídoplněný například nejnovější vývoj systémuUconnect infotainmentFiat. Tam, kde se očekává, že žádná změna mechanické,předpokládá se, že bude udržovat současnou řadu motorů, kterése skládá z bloků naftu a benzín, stejně jako ostatníkompatibilní s LPG a metanu. Očekává se, žeNový Fiat Panda dostaly na trh koncem tohotorok, takže by měl být předložen dříve, než se to stane.

Fiat Panda 1,3 Multijet (8)

 • Fiat Panda 1.3 Multijet cena

  Fiat Animes chcete, takže se vám slevu ve výši 1,910 eur a konečné ceně pobytů na 11,990.

 • Fiat Panda 1.3 Multijet designu

  Předchozí Fiat Panda, nový jeden má více zaoblené tvary.

 • Fiat Panda 1.3 Multijet engine

  Diesel 1.3 Multijet 75 hp motor má lepší vlastnosti, než jste očekávali začátek.

 • Fiat Panda 1.3 Multijet dashboard

  Místo řidiče připomíná, a to zejména v rychloměru, první Fiat Panda. Volant není regulováno v hloubce

 • Fiat Panda 1.3 MultiJet Blue & amp; I

  ‚Modrá multimediální systém&I ‚je součástí‘ packu Techno ‚(500 eur), který zahrnuje i prohlížeč.

 • Fiat Panda 1,3 Multijet střešní okno

  Double střešního okna je drahé (1180 eur), ale poskytuje dostatek světla do kabiny.

 • Fiat Panda 1.3 zadní sedadla Multijet

  Prostor není nejlepší kategorie s 75 cm mezera noze.

 • Fiat Panda 1.3 Multijet trunk

  Chcete-li na zadních sedadlech sklopné 60/40%, bude muset zaplatit 500 eur bonus. Kapacita je dostatečná.

Zdroj: Motor.es