Citroen číslo koncept 9, nový DS hybridní

Citroen Počet koncept vozu 9 označuje estetickou linii budoucích modelů Citroën DS. Je to model &# 039; Shooting Brake&# 039; plug-in hybridní technologie.

Citroen Počet koncept vozu 9 Jedná se o model, který postupuje Budoucí DS rozsah Citroen, která se bude skládat z sedanC segmentu, SUV a sedan nejvyšším segmentuD. 

Po DS3, DS4 a DS5 a dva roky poZavedení této nové řady luxusního galského výrobce,dárky Citroen Počet koncept vozu 9, který vidítena autosalonu v Paříži apředjímá konstrukční prvky, které budou sdílet další třiModely v této řadě.

toto koncept vozu maximalizuje funkcecharakteristické znaky řada DS a je prezentován jako novýVize silueta, sloučením proporce kupé avozidlo se známým tělesem, takže se vejde dosegment označovaný jakoShooting Brake‘.

Citroen Počet koncept vozu 9 posune novou imageDS

Upozorňuje na nové čelní obraz, vyznačující se tím,kalandrem s reliéfem zdůrazněnou zpracovánímd, která splývá s LED světlomety pro denní svícení, jejichžJsou umístěny na koncích.

Dalším charakteristickým rysem tohoto modelu je plovoucí střechou,podtrhuje chromovanou dekorací na který uvádělnenápadný vodoznak s DS rámem a povrchystrana, že směs do zadního okna neposkvrněná.

výška CitroënČíslo 9 koncept vozu Je to jen 1,27 m, délkaJe 4,93 metrů a úžasná bitva sahá daleko‚3 metry !!. Rozvorem pro A je ohraničenaobrovské pneumatiky 21 palců konstrukční typ turbíny.

I přesto, že je jen prototyp, dovnitř,protože jeho velkorysé rozměry, to je hodněprostornost a pohodlí. Něco, co přispívá ke stropu se třemiosvětlení zóny.

Pod jejich tahyShooting Brake‘, The CitroënČíslo 9 koncept vozu Navrhuje novou vizi modeluv D-řady, tedy část, která může skončitJedná se o Citroen DS9 když je uvolněna k prodeji tak,důstojník.

hybridní systém

Powered Full-Plug-in Hybrid, koncept vozučíslo 9 Je zapsán zcela politiku ochranyživotního prostředí, se kterými Citroën zavázala. systémhybridní To má elektromotor 70 kW a 200 Nm točivého momentuumístěný na zadní nápravě s cílem optimalizovat rozložení hmotnosti azlepšit chování a motorické dovednosti. To je spojenoDeflektor benzín nebo nafta tepelný v závislosti na každémtrh, který by poskytl maximální výkon až 295 koní.

Tento model je popsán v Paris Motor Show bude představovat blok 1,6 litrový zážehový THP, To nabízí 225 koní amaximální točivý moment 275 Nm. a Lithium-iontové baterie můžou3h30 minut vloží do zásuvky v domácnosti aumožňují plně elektrický dojezd až 50 km.

Průměrná spotřeba, jak je uvedeno u francouzského výrobce, je1,7 l / 100 km, s emisemi 39 g / km.Nejúčinnější, ale se zanedbatelnými výhodami,při průchodu 0 až 100 km / h za 5,4 sekundy a dokončitPrvních 1000 metrů z klidu na 25,3 sekundy.Nejvyšší rychlost je 244 km / h. Obrázky, všichniopravdové sportovní.

Systém pohonu je stejná pomocí jiných hybridůPSA Group, jako Peugeot 508 RXH HYbrid4 či Citroën DS5. motorspalování posouvá přední a zadní nápravu a elektrický, aleneexistuje žádné mechanické spojení mezi nimi.

Všechny nejnovější Paris Motor Show2012.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: