Volkswagen Corrado se vrací

Volkswagen Corrado se vrací

Legendární Volkswagen kupé konce 80. let zpět do života, nebo alespoň digitálně založen na konceptu, že skupina Volkswagen představil v uplynulých letech.

Nenechte si ujít: SoMohlo by to být Scirocco 2018 jako X-Tomi

Volkswagen Corrado Jednalo se o 2 + 2 kupé, že výrobceNěmecká to byla zahájena v roce 1988. To mělo motoru a trakciPřední a byl založen na druhé generaci Volkswagen Golf. Vyzdvihla, kromě svéhosportovní linka pro jeho VR6 179 hp, ačkoliv to nenínechť zůstane na trhu příliš dlouho, protože v1995 výroba byla pozastavena.

Ačkoli Volkswagen vymyslel hodný následníkCorrado 13 let později, Scirocco je stále v prodeji,Photoshop umělec Theophilus Chin On kombinované konstrukciaudiSport Quattro Concept 2013 a Volkswagen Sport CoupeGTE Concept 2015, aby nám ukázal, jak se budemoderní reinterpretace Corrado.

VW Corrado ZadnístvořeníDigitální umělec nám ukazuje auto s dlouhou kapotou,Široká mřížka, která splývá s LED osvětlením asportovní přední nárazník. hra kola 19 nebo 20palců naplnit obrovské podběhy kol, boční liniesvalnaté a čisté vzadu, bez doplňků, kterépřetížení, kromě velké zadním difuzorem a spoilerintegrovaný zadní víko zavazadlového prostoru.

Bohužel, zatímco VolkswagenScirocco, které jsme již testovali být na prodej, nikolivbude prostor pro kupé podobnými vlastnostmi mezipatří značky, takže nebudeme vidět návrat Corrado seméně v následujících letech. Navíc, značka uvedla, že očekává Nový Scirocco debut v roce 2017 jako sportovní kupéplná, se čtyřmi místy k sezení, velké dveře zavazadlového prostoru avelký zavazadlový prostor. Někdo jiný připomíná definiciCorrado?

Zdroj: WorldCarFans


Понравилась статья? Поделись с друзьями: