Škoda bude zpracovávat telefonu bezdrátově

Skoda právě představen na Mobile World Congress (MWC), která se otevírá dnes, nová bezdrátová technologie MirrorLink. Bezdrátová technologie Skoda MirrorLink, společně vyvinuté s RealVNC, zlepšení spojení mezi smartphonem a vozidla, což umožňuje přenášet obsah bezdrátově z telefonu do informačního systému.

Skoda další krok konektivita meziVozidlo a smartphone s prezentací se v mobilníWorld Congress 2106 (MWC) prototyp svou novou technologiíMirrorLink bezdrátové. Tato bezdrátová spojení mezimobilní telefon a systém infotainmentVůz byl vyvinut automobilovým značkyspolupráce s TechniSat a RealVNC. novýSkoda bezdrátová technologie MirrorLink převodyData přes Wi-Fi. Tímto způsobem se telefon může být ponechán vkapsy nebo umístěny v novém časopise phonebox,Je včetně indukční zátěže a Škoda brzyse bude prodávat.

V současné době je většina modelů má výrobceTechnologie MirrorLink jako jedna z možností. Tento systém ješiroce používán Android OS telefony a je kompatibilní schytrých zařízení vyrobené společností Samsung, LG, Sony a HTC,mezi ostatními. Škoda má integrovaný tuto funkci v balíčkuSmartLink, jejíž součástí je i Android Auto a Apple carplay. Spojení mezismartphone a informační systém(Od Bolero platném znění) v současné době provádíkabelem.

MirrorLink smartphone promění mediální serverart, protože umožňuje odesílání hudbu uloženou na něma používat mnoho aplikací prostřednictvím dotykové obrazovky auto,jako internetové rádio, předpověď počasí, audioknihy,navigace, informace o parkování, atd. aplikaceMirrorLink navržený Škoda Skoda patří MFA Pro a jednotku. vToto video můžete vidět, jak to funguje v MirrorLinkVolkswagen modely.

Prototyp budoucí bezdrátové technologie MirrorLinkŠkoda může být viděn v budce na Mobile World RealVNCCongress (MWC), který se otevře dnes v Barceloně a máumístěte do příštího 25. února. S TechniSat, RealVNC jejeden z řidičů technologie MirrorLink a je členemCar Connectivity Consortium (CCC), která usiluje o zřízeníMirrorLink jako celosvětový standard. Škoda také pracujeúzce spolupracuje s CCC.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: