Skoda Kodiaq Sportline: Česká sportovní touch

Česká firma Škoda prezentuje Kodiaq Sportline, sportovnější a dynamičtější Škodovy první SUV zaměření. Vyznačují specifickým předními částmi a vzadu, nové pneu, nových asistenčních systémů a pokročilých informačních a zábavních služeb, jakož i čtyř motorů, který bude debutovat na ženevském autosalonu 2017.

Nenechte si ujít: Zcela novýGeneva Motor Show 2017

Česká firma prezentuje Skoda Kodiaq Sportline,největší sportovní a dynamický přístup Škodovy první SUV.Vyznačují specifickou přední i zadní části, novápneumatiky, nové systémy a asistenční službypokročilý Infotainment a čtyři motoryUmožní svou premiéru na ženevském autosalonu 2017.

Vedle SkodaKodiaq Scout nedávno představil, českou firmuJejím cílem je dosáhnout autosalonu v Ženevě s plným rozsahemvarianty v novém Škoda Kodiaq. Esteticky se liší ododpočinku díky mříž, střešní ližiny, pouzdrazrcátka a boční lišty skončilčerná, zatímco zadní okno a boční oknaJsou tónovaná a zadní těží z stříbrným lemovánímpod nárazníkem. 

Zde jsou Škoda Kodiaq:

Stranu ochranné proužky Skoda KodiaqSportline Jsou barevné tělo a začleňujestandardní litá kola 19 palců s novým designem.Případně kupující může rozhodnout pro sadu kol20 exkluzivních palců. A konečně, odznak se nachází vforewing nám prozrazuje, že se nejedná o standardní verziČeská SUV.

na úrovni založený ambice skončit, KodiaqSportline je vybaven elektráren nastavitelnými sedadlypaměťová funkce a krytá s kontrastními švy Alcantara,knoflík volant a hlavice řadicí potažena kůží ahliníkové pedály zatímco sportovní styl obrazovkynyní obsahuje reprezentaci síly G, tlakpřeplňování, aktuální výkon a teplota motoruoleje a chladicí kapaliny.

Škoda Scout Kodiaq 2017: fotografie (6)

  • Škoda Scout Kodiaq 2017
  • Škoda Scout Kodiaq 2017
  • Škoda Scout Kodiaq 2017
  • Škoda Scout Kodiaq 2017
  • Škoda Scout Kodiaq 2017
  • Škoda Scout Kodiaq 2017

Mezi zařízení, která Nová Škoda KodiaqSportline upozorňujeme zahrnuje Selection ModeJízdy přizpůsobit odezvu motoru, změnaautomatické, s posilovačem řízení a klimatizací;sklopná zrcátka, tábořiště Spot, dešťový senzor, displejMaxi DOT, LED osvětlení typu Ambienta, logo Kodiaq vprahů, Sportovní čalounění, ozdobné předmětyAlcantara a rohožky se stříbrným prošíváním. zdeMůžete vidět všechny fotografie Ženeva2017.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: