Dražba opět Nissan Skyline GT-R Paul Walker

Opět platí, že mají dát do prodeje Nissan Skyline GT-R, že Paul Walker jel ve čtvrtém pokračování &# 039; Fast&zuřivý&# 039;. Žádné podrobnosti o tom, co bude výchozí údaj nebo kolik očekávají dostat nabídku. Ale vzhledem k tomu, že to není poprvé, co hledáte vlastníka a že v posledním prodeji, oni požadovali 750.000 eur, tento údaj nebude nízká.

Je to škoda, ale zdá se, že Nissan Skyline GT-R Paulchodítko nenašli nikoho, kdo ji chce. Již podruhé v jenVíce než rok, legendární sportovní pro aukci a ačkoli nedata, která bude jako výchozí údaj, je jisté, že to nebudenízká.

Bylo to ve čtvrtém pokračování ságy ‚Fast&Furious',když nešťastný hráč požádal o Nissan Skyline GT-R, který se připravoval.

Walker smrt, která Zemřel při autonehodě, když byl co-pilot Porsche Carrera GT se svým přítelem Roger Rodas, který znásobíHodnota tohoto modelu, který mnohé z nich vstoupil Lifetime charakterz Brian O'Connor.

Přes toto a ztratit miliony následovníků na pozemku,Nissan Skyline GT-R se nezdá být tak snadno umístit. Na počátku roku 2014 webovéGTA International vyvedl prodej. Ale neměly by mítnajít kupce jen o několik měsíců později, v místěKlasický prodej on-lineObchodník oznámil kupující hledá pro R-34 SkylinePaul Walker.

Nenechte si ujít následující video jako pocta Paulchodítko:

Ani novinka pak, pokud jste koupili alquiennebo protože.

Nedostatek vědět, kolik následovníkůplněgas' By byli ochotni zaplatit za jeden z modelůžádoucí v řadě připomeňme, že cena stanovená Classic Traderod 750.000 eur, ale odhaduje se, že by to mohlo vzkřísitDo aukce 5

pět milionů. Samozřejmě, že v té době polovina ziskůMěl by být určen pro neziskové organizace založené Paulem Walkerem, ROWW.

R34 panorama GT-R (5)

  • R34 panorama GT-R
  • R34 panorama GT-R
  • R34 panorama GT-R
  • R34 panorama GT-R
  • R34 panorama GT-R

Kdo je ochoten zaplatit tuto částku, obdržíte modelnaprosto jedinečný a originální. Musí brát v úvahu takéTento vzorek byl použit ve filmu osm Nissan GT-R 'pasty‘, které byly jen plastové tělo na podvozkuVolkswagen Beetle z tolik.

Model aukce dělá koně šestiválcový motorlinka s 2,6l posunutí, twin-turbo 550 hp, ačkolis modifikací elektroniky může dosáhnout 1.300 koní.Kdo bere GTR obdrží jeden kus s pouze 6000kilometry za nimi, ale ano, bez klimatizace neboairbagy. Na oplátku, vybavuje původního počítače deskuFilm, který zřejmě funguje perfektně.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: