Tesla Model S 2017 vypaluje jeho automomía

Tesla Model S 2017 vypaluje jeho automomía

Tesla připravuje aktualizaci své vlajkové lodi Tesla Model S 2017 a tady dáváme všechna data. Po čtyřech letech na trhu, auto na elektrický pohon luxusní přijmout sportovnější design, Porsche styl interiéru jemnost a dal ho do svých německých konkurentů; Také to věřil, že by mohl zahrnovat akumulátorem 100 kWh. Nyní, jen homologované téměř 500 kilometrů autonomie.

Tesla Model S 2017 je již začíná být obnoven, za značkouspecializující se na elektrických vozidel byla podána vv posledních měsících dvě nové společníky rozsahu, todocaminoWinged Tesla Model X a nejúspornější sedanTesla Model 3 má zlomené všechnyrekord, překonal odhady řádů téměř dva roky dříveDražba. Kromě toho také to představuje variantulevný se Tesla Model S 60.Model S, který před týdnem jsme řeklicož by mohlo vést k mysli, tak bych vsadilS tím rekonstruuje nový sportovnější design. podlenáš kolega CNET, po čtyři rokycesta, Nejviditelnější změnou je nový model S vestetika obličeje, výrazně upraven tak, aby se podobajíjejich bratříčky a mísil s tratíchnejnovější modely Porsche domova. Budou také připojit tentoinovaci, nové LED světlomety, designy kol, neboNěkteré nové barvy karoserie.s tímto restyling konvenční styl průmyslZatím služební automobily Elon Musk se neustále znovu vyjádřilZlepšení získané z toku informací sdíleny sZvláště klient způsobem. Tesla chce tisknout velképokrok ve svém modelu S, který i přes nabízet funkceRozlišování stále vykazuje určité nedostatky ve svých pracovních silproti protivníkům, jako je Mercedes třídy S a BMW řady 7,jak se na trhu moderních generací.

Podle CNET, Tesla také vsadit na další zdokonalováníV interiéru nového modelu S, při pohledu na několik řádkůElegantní dostanete do luxusních automobilůNěmci. Například sedadla Tesla Model X, přičemžvčetně větrání, které jsou implementovány v novém interiéruModel S, jehož předchozí sedadla byla kritizovánapro nedostatek kvality. Rovněž budou zahrnuty nové taškyskladové dveře, vyhrát v kapacitěinteriéru. 

Tesla Model S 2012 (3)

  • Tesla Model S Front

    Velikost je jako Porsche Panamera a jeho obyvatelnosti, málo více než BMW řady 5 nebo Mercedes E Class

  • Tesla Model S Zadní

    Dynamicky, bude několik strikeouts být. Volitelně lze umístit dvě další místa: 7 sedačková elektrické!

  • Tesla Model S dashboard

    Uvnitř většiny llamatiov je hlavní obrazovka, která je 17 palcůMéně viditelné změny jsou nové Model SPodobný způsob výroba, něco, co TeslaJe nucen změnit splnit prodejních cílůvyvolána dopadem modelu 3. Na druhé straněstraně, obsahuje baterii 100 kWh, které by byly výšeze současných 90 kWh. S ním jen homologované autonomiezáznam, odhaduje na 473 kilometrů.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: