Benzema a jejich auta: vášnivý mocný

Real Madrid Hráč Karim Benzema, je vášnivý o autech. Důkazem toho je velká sbírka máte ve vaší garáži. Navzdory problémům Měl s úřady, francouzský útočník nadále získat výkonné vozy. Mezi automobily Benzema našel Bugatti Veyron, Rolls-Royce, Ferrari ... velkolepou garáž ...

Benzema se může pochlubit cochazo dveředomů

Karim Benzema má sběrný vůz myokardu. aje to, že Francouzský útočník Realu Madrid jevášnivý modelů rychlosti a luxusní. mezi cars Benzema to jsou jen některé ze sportů, které nejvíceexclusive na světě. A stačí se podívat na váš účetInstagram.

Přes problémy, že měl s úřady -bezExistuje jen velmi málo časy Benzema byl chycen běží bezconducir- karta, francouzský útočník následovnězískávání výkonné vozy a sítě pro sdílenísociální. A to je Karim Benzema a auta majíZnělo to, jako romantika, jak to má s míčem acílů. 

mezi cars Benzema ji najdemeoblíbený, a to není nikdo jiný než Bugatti Veyron, vůzvždy používá, že je možné přesunout dotréninku s bílou týmu (ve skutečnosti má dnessdílí fotografie na sociálních sítích, které se může pochlubitcochazo). Bugatti Veyron je jedním z Benzemaauta více vypadá v jeho Instagram, a že je jedním zNejexkluzivnější a výkonné sportovní, která existuje vdnes. 

Ale Bugatti Veyron není jediné auto Benzema, je, žev garáži tohoto ventilátoru čtyř-kolových vozidel tamdalší módy, šperků nemůže dovolit víc než lidís velmi vysokými platy. Mezi jejich auta jsme našli několikFerrari, včetně 458 Spider nebo Rolls-Royce Phantom. Jeho poslední vůzznámý je RS7 získala na slavnostním ceremoniálu v tomto týdnuve kterém Audi vydaly vozůReal Madrid hráči. 

A to je Achillovou patou Benzema s auty to jeřidičský průkaz, a on měl několik incidentů sŠpanělské úřady. Poslední z nich, v noci,Jak jsme již zmínili, ale před tím, než měl několik, a topokutu za bezohlednou jízdu vIbiza a zachytil jede vysokou rychlostí kolemkapitálu, což mu vyneslo odebrání licence po dobu 8 měsícůa pokuta ve výši 18.000 eur. 

Chcete-li vidět auta Benzema, vstupuje do galerie.

Tyto cochazos fotbalisté (8)

 • Rolls Royce Cristiano Ronaldo

  Cristiano Ronaldo, který se může pochlubit Rolls Royce.

 • ferrari samuel eto'o

  Samuel Eto'o, vedle jednoho z vaší vlastní Ferrari.

 • cars Balotelli

  Balotelli je další milovníci automobilů.

 • Cristiano Ronaldo McLaren

  Portugalská hvězda, jízdy McLaren.

 • Tyto cochazos fotbalisté
 • Wayne rooney Cabrio

  Rooney, za volantem jednoho z jeho krokve.

 • cars David Beckham

  David Beckham je jedním z milovníky dobrých automobilů.

 • audi Messi

  Messi, jeden z Německa značky Audi dodávající hráči Barcelony v každé sezóně.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: