Mercedes AMG GLE 63 Coupe, 577 hp s kapacitou!

Mercedes GLE 63 AMG Coupe bude jedním z hlavních nové hvězdy značka představena na Detroit Motor Show 2015. Nový SUV s kupé estetické chce postavit BMW X6 M s výbušným koktejlem: V8 motoru na 577 koní a sportovní podvozek. To může dosáhnout 100 km / h z klidu na něco málo přes čtyři sekundy.

Mercedes GLE 63 AMG Coupé, který se staneHorní konec nového Mercedesu GLE, bude konečně předložena vDetroit Motor Show 2015. Nejedná se námpříliš překvapivé, protože tento model bude mít na trhuUS jeho hlavní klientelu. Větší výkon, víceférovost a silná image jsou jen některé ze svých silných stránek.Nový GLE 63 AMG slibuje vzrušení!

Dále jen ‚crossover‘ sportovní Mercedes přijíždí, aby se pokusila postavit se, žeDoposud je absolutní král tohoto konkrétního Kategorie:BMW X6 M 2015. Mercedes AMG GLE 63má významný rozdíl oproti konkurenčním BMW: budek dispozici se dvěma úrovněmi výkonu, jak je to obvyklé vnejnovější modely AMG.

Odpovědný za přestěhování nového GLE 63 AMG je téměř mytickéV8 biturbo 5,5 litru. ve verzi‚Normální‘ produkuje 549 koní a 700 Nm točivého momentu, zatímco MercedesGLE 63 S AMG Coupe zvyšuje maximální výkon až 577 koní a 760Nm točivého momentu. V obou případech bude tento výkonný motor je spojen sDCT převodovka AMG sedmistupňová pět režimůProvoz (a kluzké, individuální pohodlí, sport aSport plus).

Trakční na nerovném terénu je často nezbytné, ačkoliMercedes GLE 63 AMG vše je zaměřeno na maximumsportovnost systém pohonu 4MATIC AMG Performance pošlenatrvalo výkon na obě nápravy, ačkoli vyššíprocento na zadní nápravu (40:60).

Mercedes AMG GLE 63

Díky výkonným motorem, tak točivý moment přetáhnoutbudování převodovku velmi rychlé a trakceNedílnou Mercedes GLE 63 S AMG je schopen zrychlit z 0 na 100za pouhých 4,2 sekundy, opravdové sportovní postavy, zatímcoMaximální rychlost je omezena na 250 km / h.

Chcete-li zvýšit potěšení z jízdy a maximální dosažení úrovněVýkon jako Mercedes SLS AMG se tomu tak bylo,Mercedes kluci dali GLE 63 AMG arzenálSystémy řízení pomoci. Sportovní podvozekvyvinut speciálně pro tento model zahrnujeAMG tlumení rázů suspenze s účinnými stabilizátory. takéActive Curve System připojí systémů a Direct-Steer,vše s cílem zlepšit maximální přesnost řízení a snížitválcování v zatáčkách.

A je-li vše výše popsané to nestačilo,Mercedes GLE 63 AMG má více estetickou úpravuagresivní. Připojí nový přední podobně jako posledníAffalterbach výtvory, s předním povrchem na rtyhliníku a velké vstupy vzduchu. Tato off-road SUVsporty mají komplikované věci, částečně proto, že zvybaví pneumatik: 285/45 vpředu a 325/40 vzadu vlem 21 palců na základní verzi a 22 palcůS AMG verze.

Vzadu akcií dvě dvojité výfukové jezdeckédalší modely, jako Mercedes S 63 AMG Coupézatímco uvnitř uhlíkových vláken, čalouněníkožené a sportovní sedadla alcantara a dát, že bodový závodnímilujeme tolik. Nemáme žádná data ještě nacena, ale s největší pravděpodobností překročí verzi přístupovéhohravě 120.000 eur. Rozhodně to bude jedna z velkýchNová síň Detroit2015, ale ano, jen pro bohaté kapsy!


Понравилась статья? Поделись с друзьями: