Rent a sport na jeden den: jak, kde, jak …

Rent a sport na jeden den: jak, kde, jak ...

Za desetinu toho, co to stojí na trhu si můžete pronajmout sportovní vůz na jeden den. Dovolíte-li si dopřát a dejte si Porsche, Ferrari nebo McLaren byť s datem vypršení platnosti, my ti všechno, co potřebujete vědět, kde a jak ukončit nájem, jak je drobným písmem smlouvy ...

Realizovat vaše přání Ferrari, což jePorsche nebo Maserati nepotřebujete kmotru, ale stejně jako vPříběh Popelka na konci dne, kdy sen mizí.Je to jedna z nevýhod půjčit sportovní vůz proden.

Vše, co potřebujete vědět, abyste mohli pronajmout sportovní

Popelka zaplatil ztrátou botě štěstí žít‚Bláznivý noc‘, ale uvědomíte si, váš sen bude státmnohem dražší. Budete také muset podepsat smlouvu sNěkolik ustanovení, které byste měli vědět, aby se zabránilo překvapenínepříjemná last minute:

- Driver. Tento bod se liší od jedné firmynájemné a ostatní, ale to je normální, aby požádat řidiče, aby senad 16 let (jinak se trochu připlatit) a dva rokystarý řidičský průkaz.

- Cena. Náklady na pronájem sportovní lišíznačně liší v závislosti na modelu, který si zvolíte. průměrná kolo1000 eur denně.

- Vklad. Firmy požádat o vyplacení zálohy;druh dluhopisu, který se vrátil v plné tak dlouho, dokudvůz zpět do svých zařízení v perfektním stavu. toNevýhodou je, že se jedná o vysokou částku ve firmách, které majíkonzultován, rozsahy aetween 3000 a 4000 eur.

To, co lidé zapomínají, je ponechán v autopůjčovnou

- Najetých kilometrů hranice. To je možná jeden z bodůvíce ‚kontroverzní‘. Pronájem strojů luxusní autastanovit horní smlouvu kilometrů za pronájem den.Nevýhodou je, že to není příliš vysoká: asi 200 kilometrů. ařekněte mi, jestli budete trávit 1000 eur mít Ferrari k oblíbenýmk dispozici, nebo ne zdá, příliš málo?

Dobrou zprávou je, že byl překročen limit, auto nezastaví;Můžete pokračovat v jízdě, ale pak jednoduše platit navíc za kilometrvíce.

- Pojištění. Všechny pronájem auta jsou pojištěná,ale téměř všechny sporty jsou ve forměpovolení. To je něco, co je třeba vyjasnit, než se dostane dopochod, protože pokud se něco stane, a riskujete provinilémuseli platit opravy součásti. Zásah na talířiMaserati možná nestojí tolik jako Tesla Model S, ale to by nemělo býtlevně opravit.

Kde si půjčit auto na jeden den?

Stále více firem pronájem zahrnujícísport ve své flotile nájemních vozidel. 

- SixtMá prvotřídní vozový park, který patří Audi TT, JaguarF-Type, Mercedes E Class Cabrio a Maserati Ghibli aQuattroporte. Ten, například, je možné si pronajmout24 hodin o něco méně než 1000 eur. V ceně je zahrnutavzdálenost 200 km a povinné ručení.

- hertzoznámil na své internetové stránce, která se vyznačuje Supercars jakoFerrari 599 Fiorano, Lamborghini Gallardo a Porsche CayenneMezi jejich nabídka autopůjčovnou. Činí tak prostřednictvím svéholuxusní divize vozidlo, RentBull, se kterým to dovolujepronájem sportovní pro dny, hodiny (já ti to vysvětlím níže), nebobalíčky.

Pro ty, kteří chtějí (a mohou) užít si chladné automobil proněkolik dní to je tou nejlepší volbou. To umožňuje, například,mají Lamborghini Huracan 3,600 eur / tři dny, kdy secena za den je 1600 eur.

- Topcarsmotion rysyjedním z největších flotil, pokud jde o sporty jsou autatýká. Aston Martin, Ferrari, Jaguar, Infiniti, Bugatti,Lamborghini nebo Rolls-Royce jsou jen některé ze značekNabízí. Ve skutečnosti je to jedna z mála tuzemských firemaby k pronájmu Bugatti Veyron na jeden den.

Bugatti Veyron Velký Sport Vitesse La Finale (12)

 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_frontal
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_trasera
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_techo
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_generaciones
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_unidades
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_aleron
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_interior
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_asientos
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_asiento_detalle
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_deposito
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_elefante
 • Bugatti_Veyron_Grand_Sport_Vitesse_La_Finale_firma

- s Velký výběr Stává se takTopcarsmotion, je málo známé, ale má zásobu nejvícezajímavé. V jejich řadách jsou Aston Martin, Bentley, Ferrari,Hummer,Lamborghini, Porsche ...

Je to příklad. S touto společností si můžete pronajmout Porsche 911Turbo na 925 eur nebo 5,175 eur za den po dobu jednoho týdne.postavou vám dává právo svobodně se pohybovat až 250 kilometrů za den; pokud vásrozinky, nahradí čtyři eur za kilometrů více.

Test Limit: 911 Turbo S 2016 (11)

 • 911 Turbo S 2016

  911 Turbo S 2016

 • 911 Turbo S 2016 Sweep
 • S 2016 911 Turbo detail
 • 911 Turbo S 2016 ventilace detail
 • S 2016 911 Turbo detail sukně
 • 911 Turbo S dovnitř 2016
 • S 2016 911 Turbo vnitřní displej
 • 911 Turbo S 2016 vnitřní lem
 • S 2016 911 Turbo lag
 • 911 Turbo S 2016 za křivkou
 • 2016 911 Turbo S nos

Pokud jeden den je to velmi drahé, můžete si pronajmout sportuhodiny

RentBullTo nabízí možnost jízdy sportu pro párhodin. Rozděluje svoji flotilu mezi Madridem a Barcelonou, takžeV závislosti na tom, kde jste, můžete získat za volantemFerrari 458,Lamborghini hurikán, Maserati GranCabrio Sport, Audi R8 Spider Ferrari California a Nissan GT-R, od 500 eur.

Chcete-li vám představu o cenách a podmínkáchRentBull nabízejí budeme brát jako příklad Ferrari458 Spider. Ceny se pohybují od Stojí 500 eurnájemné za čtyři hodiny, až 1600 eur za dendokončeno. Mezi ještě pásy osmi (900 euro) a 12 hodin(1200 eur).

Ferrari 458 Spider (7)

 • Ferrari-458-Spider-frontální

  Spider 458 uniká z tkaniny horní F430 Spider zvolit tuhý z hliníku

 • Ferrari-458-Spider-vnější-back

  Kapota je docela rychlá: Leží to prostě nad motorem 14 sekund

 • Ferrari-458-Spider-vnější straně

  Jen 50 další kilo váhy vzhledem k kupé: milníkem lehkosti

 • Ferrari-458-Spider-vnější křivka

  Mohlo by to být i jinak. Zatáčkách je velmi rychlý. Rozložení hmotnosti je 42% přední a 58 za sebou

 • Ferrari-458-Spider-interiér-volante.jpg

  Jízdy, sportovní chování je zásada je nejen motor 578 koní, je přesnost řízení, brzdění, změna ...

 • Ferrari-458-Spider-interiér-kapuce

  Zde začíná pocity v Spider: Pokud stisknete příslušné tlačítko, pokud je odsavač odstraní a obloha je vaše nová střecha!

 • Ferrari-458-Spider-interiér-Manettino

  Nemohl jsem si ujít: Manettino ovládá parametry motoru, převodovky a elektroniky. To má pět režimů

Formalizovat nájemní smlouvy musí provéstzálohu ve výši 3000 eur Společnost vrátí, jakmileVůz je v nádrži a v perfektním stavu. Dojde-li běhemdoba pronájmu spadl na zem, jsem se vztahujePojišťovna, která uzavřela smlouvu. Ale je tu‚Ale‘, a to je politika s 1200 franchiseeur takže v případě, že řidič je na vině a uspořádánínepřekračuje toto číslo, budete platit náklady na opravy.

Mezi drobným písmem smlouvy obsahují podmínky, jako žeza každou další hodinu bude muset zaplatit 150 eur; na kilometrkterý je cestoval přes (limit je 90 km na obalechčtyři hodiny a 200 km za 24 hodin) Řidičzaplatí tři eura; vzhledem k tomu, pokud si šlápnout na plyn výšedohodnuté částky se zvýší na 20 eur na km / h.

Společnost také nabízí speciální balíčky pro ty,půjčit sportovní vůz s myšlenkou dělat cestu. 

Sportovní pilot v obvodu

Mluvíme o tom, jak, kde a jak k pronájmusportovní nemůžeme tuto zprávu zavřít, aniž by další možnost: od AGP Driving Experience.

Společnosti jako FormulaGT nabízejí možnost dát od Aaž šest kol Jarama neboBarcelona. 

Ceny se liší v závislosti na počtu otáček anajmout vozidla:

- Ferrari 458 Italia. 1 kolo: 79 eur - 6 kolo: 299eur

- LamborghiniGallardo. 1 kolo: 49 eur - 6 kolo: 249 eur

- LamborghiniHurricane: 1 kolo: 199 eur - 3 kola: 449 eur

- F430 Soutěž Ferrari: 1 lap: 169 eur - 3 kola: 299eur

- PorscheBoxster: 1 kolo: 39 eur - 5 kol: 149 eur

Můžete si také pronajmout zažít Multimarca vykombinující dvě nebo tři sporty.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: