Citroën SpaceTourer 4X4 E Concept v Ženevě 2017

Citroën představil v roce 2017 autosalonu v Ženevě koncept vozu neslýchané: na SpaceTourer 4X4 E Concept, který znovu potvrzuje jedinečnou ducha značky a zvyšuje všechny ctnosti standardní verze. Jedná se o výkonný automobil jako jeho sbírky kapsle "Ë", Který byl představen na posledním autosalonu v Paříži a je složen z moderních technologických produktů a životní styl.

Několik dní po otevření Ženevském autosalonu 2017 Citroënpokračuje ve své ofenzívě SUV a objevteCitroën SpaceTourer 4X4 E Concept, výkladSpaceTourer neslýchané. Jedná se osoučasná verze tohoto inspirovaného kolekce kapsleË, který byl představen na stánku značky v uplynulém HallParis. Výběr produktů a moderní životní styltechnologie, vyvinutá v limitované sérii, jehož jménoPochází z grafiky ‚E‘ Citroen.

SpaceTourer 4X4 E Concept konstrukční prvkyexkluzivní, se stejnými barevnými kódy a materiálů, kterékolekce od kterého to vyžaduje jeho jméno, a integruje převodovkanedílnou 4x4 vyvinuty Osobní automobilydangel

Citroën SpaceTourer E Concept 4X4: otázkaSUV

Z estetického hlediska Citroën SpaceTourer 4X4 E Conceptzahajuje činnost barev a materiálů. Vezmeme to nejlepší zdodávka a SUV Američanů, pojem snaží upozornit svéSUV charakter. Koncepce SpaceTourer 4X4 E jevybavena přední a zadní specifické ochrany, takjako střešní latě satén hliníkový efekt.Rozpoznat podle jeho logo '4X4' umístěn pod zadním pohleduside a na zadních dveřích, má také pneumatikyvybaveno sněhovými řetězy.

Fotografie: Testování Citroën SpaceTourer 2016 (10)

 • Citroen SpaceTourer 2016 (VII)

  Citroen SpaceTourer je ideální, pokud nechcete vybírat mezi zavazadly a přáteli.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (VI)

  180 hp motor pohybuje SpaceTourer solventnost.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (VI)

  Tělo se pohybuje menší, než se očekávalo na tento typ vozidla.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (I)

  K dispozici různé tkaniny a povrchové úpravy.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (II)

  Uvnitř Citroën SpaceTourer 2016 je prostorný a pohodlný.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (III)

  Velmi prostorné pojme až devět cestujících čekají SpaceTourer.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (IV)

  Modularita je hlavním rysem nového Citroënu SpaceTourer 2016.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (V)

  Široká brána usnadňuje úkoly nakládání a vykládání.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (VIII)

  Dotyková obrazovka umožňuje snadnou navigaci informačním systému.

 • Citroen SpaceTourer 2016 (IX)

  Pozoruhodným střešní okno zesvětlí celek.

Vizuálně posílit jejich osobnost, to máléčba Technické Bílé body na přední straně avíko zavazadlového prostoru. Profil a na kapotě, ukazuje nákrestrend: od A nátěry v různých odstínech šedé technickékterá má adhezivní rám, Red. tato barvapřipomínající barevných ploch kotoučů, které jsounamontovat kola 19 ‚‘ chrom dark.

Tyto stylingové prvky posílit charakter tohoto modelurobustní a elegantní, k dostání ve třech číslech (velikosti XS, M a XL)pro splnění potřeb rodin aprofesionálové. SpaceTourer nový 4X4 Ëpojem Je předkládán v XS kompaktní verze avyvinut kolem dynamické funkčnost a všestrannostpoužití. Spojená s krátkým rozvorem, silueta XSJedná se o první ve své délky segmentu 4,60m a výška omezena na 1,90m. Ačkoli sobreelevada seprotiersion 4X4 by dangel To zůstává pod 2metry a umožňuje přístup k většině z parkovištěKdyž se vrátí ze svých vzdálených expedice.

graphism ‚E‘, nerozlučitelný jméno a historiiZnačka je také přítomna jako grafický detailSpaceTourer 4X4 E Concept. Kovově šedá a seminimalistické estetický, který se nachází na úrovni zadní vazbysobretintada. Zdůrazňuje velkých bočních oken,Asi opouštět velkorysý interiér zalitý světlempřirozené.

Po otevření posuvné boční dveře, SpaceTourer 4X4 E Concept ponoří cestující ve svém hsbitáculo,která vyzdvihuje velký Panoramatický skleněná střecha advě části, které jsou skryté samostatně pracovatPřizpůsobení je hlavně vede k palubní desce ačalounění. Modré, bílé a červené barvy jsou kývnutí na vesmírugrafická sbírka tobolka ‚E‘.

Zúčastněné: Fotografie SalonŽeneva 2017

věrná Program Citroën Advanced Comfort, SpaceTourer sedadla 4X4 Ë Concept Nabízejí pohodlí aPůvodní interiér. Xs verze, schopný pojmout až 9lidé volí v tomto případě specifická konfigurace2 + 2 s dvěma individuální zadní sedadla posuvná aloketní opěrka. Kombinující komfort, praktičnost a estetiku, konceptNabízí jedinečnou kvalitu obrazu duotone. A bílé kožené šatyVrchol opěradlech a opěrkami hlavy každý.zbývající 2/3 každé sedadlo materiály nesou Alcántaravřes šedé slouží k vytvoření vizuální kontrastpěkný efekt.

Se stejnou spirit 'Feel Good' a šedá plstiPad rukáv kolekce tobolka ‚e‘ sepalubní desky před cestujícího je zdobenšedý strakatý soft touch. od středu města pořadyË logo ražené Také připomněl sběr adva pásy v bílé kůži. První přítomen vC4 kaktusu, viz vesmírucestování a kožené galanterie. A stejně jako v pásechzabezpečení, jeho obrysy jsou tvořeny detaily v červené barvěa modré, typické pro ‚e‘ kolekce.

Na palubní desce je již přidána hliník barevný pruhve spodní části a přes šířku uvedeného, ​​jako kývnutíË Ë bundu a parka vyrobené z technického materiálulesklá šedá

VIDEO: Citroën SpaceTourer 4X4 E Concept

SpaceTourer E Concept 4X4: připravený pro dobrodružství

Se svým todocamino vzhled a zvýšenou světlou výškou(+ 60mm) Ve srovnání se standardní verzi, SpaceTourer4X4 E Concept je potvrzen jako společník kočovného životavěnovaný volný čas. Je vybavena BlueHDi s dieselovým motorem150 S&S s manuální převodovkou 6 rychlostí, E 4X4 SpaceTourer nový Citroen Concept nabídekMožnost off-road a pohodlí bez ohledu na natáčeníprostředí.

Reagovat na intenzivní využití, přijímá vysílánípřipojitelný integrál. Tato transformace, která může být provedenana standardní verzi a je k dispozici na základě konkrétního požadavku se vsíť Citroën, je zajištěno partnerskými Automobiles Dangel,SUV specialista. Funkce zajišťuje SUVtrakce v low-přilnavosti. jeho systémzamykání zadní náprava řízeny z deskynástrojů prostřednictvím otočného knoflíku lze ukončitSHC. A v této velikosti XS jeTransformace 4X4 je ještě účinnější. Zatím SpaceTourer poskytujelepší schopnosti vyvíjet na degradovaných půd.

SpaceTourer nabízí snadný přístup k oběma kufru díky otevíratelné okno brána, a uvnitř se dvěmaposuvné boční dveře s hands-free otevírání.obyvatelé mají 74 litrů úložných prostorů, dobřeroztroušených po kabině a dostatek prostoru zanosit snowboard, zasvěcený příslušenstvírekreační aktivity nebo jiné objekty ‚e‘ kolekci. vZ hlediska objemu nákladu, Citroën SpaceTourer 4X4 E ConceptMůžete dosáhnout až 2m3 v této konfiguraci čtyřisedadla.

Citroen SpaceTourer (9)

 • Citroën-SpaceTourer-2016
 • Citroen-SpaceTourer-2016-boční
 • Citroën-SpaceTourer-2016-back
 • Citroen-SpaceTourer-2016-čelní
 • Citroën-SpaceTourer-2016-dashboard
 • Citroen-SpaceTourer-2016 - přední sedadla
 • Citroen-SpaceTourer-2016-zadních sedadel
 • Citroën-SpaceTourer-2016-kufr
 • Citroën-SpaceTourer-2016-space-náboj

Citroën SpaceTourer 4X4 E Concept: technologie

- Připojený Navigation 3D CITROËN ConnectNav:řízeny hlasovým ovládáním nebo prostřednictvím plátnodotýkat 7".

- zrcadlo Screen: Povolení replikovat aplikacesmartphonu dotyková obrazovka 7".

- Průhledový displej: Povolení řidiči udržetoči na silnici přičemž ve svém oborupohled na transparentní fólii, základní informacejízdy.

- Kamera, 180 ° (Top Zadní Vision): Povoleníposlat kameru zpět na dotykové obrazovce obrazZadní pásmo 180 ° pohled shora.

- Surveillance System Blind Spot: informováníŘidič přítomnosti vozidla v úhlumrtvý.

- Uznání Speed ​​LimitPříspěvek křidič v každém okamžiku informace o limituAktuální rychlost dopravy s možností, aby toomezení regulace nebo omezení rychlosti.

- inteligentní světlomety Smartbean: Převzetí proNoční směna světla a nízká funkce paprskuprovoz.

- Indikátor vybočení z jízdního pruhu, varovánířidiče, když je vůz překročí čáru na silnici, anižaktivovat blikání.

- Bezpečnost Active BrakeKterý snižuje potenciálporanění brzdění řízením osoby.

- Alert Collision Risk: Informování osobypřední čelí nebezpečí srážkyspadnutí.

- Aktivní regulátor otáčekKterý umožňuje těmzanechat Hnacím vozidlo v závislosti na rychlosti vozidlapředchází ji.

- Citroen SpaceTourer 4X4 E Concept ztělesňuje filozofii‚Být jiný, cítit se dobře‘ Citroën, Můžete vidět vBrand stát autosalonu v Ženevě, zden 07 a 8. března.

Nenechte si ujít všechny zprávy z Ženevy2017,


Понравилась статья? Поделись с друзьями: