GTA Spano 2015: to je nový španělský supersport

Španělsko GTA představila svou nejnovější tvorbu na autosalonu v Ženevě. To je GTA Spano 2015, zcela nová super který je poháněn 8,0 litru V10 biturbo a s 925 hp a je vyrobena s použitím špičkové materiály, jako grafenu. Jsou vyrobeny celkem 99 jednotek.

Nenechte si ujít: ‚10Nejlepší sportovní Geneva Motor Show "

GTA Spano 2015 Jedná se o jednu zhvězdy Geneva Motor Show 2015, jedním zpět nejvýraznější auta, která jsme viděli vSwiss vzorek. A není divu, Španělsko GTA On vytvořilsuperdeportivo s zastrašující vzhled, model plněopět zlepšit všechny složky s ohledem na GTA SpanoOriginál. Jejich počty jsou prostě ohromující: 925 hpenergie, 1220 Nm točivého momentu, 0 na 100 km / h za 2,9 sekundy a více let370 km / h top.

Nový GTA Spano Byl vyvinutčerpat ze zkušeností nashromážděných španělskou firmou prov posledních letech. Ale jak víte, v odvětvíSupercars nestačí poskytnout některé údajespektakulární výkon, zákazníci hledají vozidlaskutečně exkluzivní a jedinečné. A v tomto smyslu žádný Spanozklamáním. Oni se uchýlili k Graphenano, přední španělskou společnostípři výrobě grafenu, používat tento břitstavební materiál.

Navíc k obnovené vnější obraz aUvnitř GTA Spano 2015 skrývá mnoho dalších překvapení, tamkterá je jednou z hlavních novinek autosalonu v Ženevě2015. První a nejdůležitější je jeho motor, který asjsme již uvedli, je nový 7990 cc V10biturbo s 925 hp. Tento blok (Druhé překvapení)To je spojeno s novou robotizovanou převodovkou robotizovanéhoOzubená kola a sedm Synchronizéry uhlík. Díky tomuto novémuPohonná jednotka je schopna jít z 0 na 100 km / h za 2,9 sekundya dosáhnout více než 370 km / h nahoru.

Španělská firma také vyvinulanové tužší a lehčí integrální šasi z uhlíkových vláken, kterýMísta toto vozidlo jako jeden z odkazů v tomto odvětví. nazachovat exkluzivitu, Španělsko GTA Spano 2015 vůlevýroba omezena na 99 jednotek, ale pro tuto chvíli neMají oznámila datum nebo cenu uvolnění.

Galerie všech fotografiíŽenevském autosalonu 2015.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: