Audi A8 2017, první stupeň auto 3 autonomní driving

Nové Audi A8 2017 byl právě uveden v Barceloně. To bude mít level 3 autonomní jízdě, které umožňují řidiči, aby se odstranily oči na silnici a vykonávat jiné činnosti, pokud je vozidlo stále pohybuje rychlostí nižší než 60 km / h. Také se používá 48 voltů elektrického systému. V galerii si můžete prohlédnout první detaily.

Nenechte si ujít: Audi Allroad Prolog Concept premiéru v Šanghaji

Nové Audi A8 2017 Byl jsem dnes představila u audi Summit -První ‚show je zaměřen výhradně na Audi- koná v Barceloně a oficiálně debutovat u Frankfurt Motor Show 2017, debutuje nový designový jazyk značky, stejně jako mnoho nových technologií, uvidíme v příštích letech v nových modelů Audi jít házet. V tomto smyslu je nové Audi A8 bude mít úroveň 3 jízdy pilotoval a revidované estetické můžete začít představit galerie v čele tyto řádky. Čtvrtá generace A8 Má autonomní technologie driving tak pokročilé, že podle Autonews, nemusí být k dispozici v době spuštění, protože ne mnoho silnic bude byly aktualizovány tak, aby mohl fungovat. Stojí za zmínku, že předložením nová A8 To bylo odloženo s cílem rozvíjet tento technologie.

Jedním z hlavních rozdílů mezi Level 2 Tesla nebo autonomního řízení, které Mercedes nabízí i úroveň 3 bude zahrnovat čtvrtou generaci Audi A8 Ta je umožnit řidiči odebrat oči ze silnice a vykonávat jiné činnosti, pokud je vozidlo stále pohybuje rychlostí nižší 60 km / h. Tato technologie se nazývá Audi Dopravní zácpa AI pilot.

Každopádně nová A8 zapůsobí dívat na to žít a přímý, poprvé od jeho obrovské přední masce byl rozšířen a podle AUTOBILD.ES řekl Mark Lichte, ředitel Design Audi a otec nové vlajkové lodi značkové čtyři kruhy, jejichž cílem je, aby byla horní řady se dále odlišuje od zbytku rozsahu. Zdůrazňuje rovněž své svalnaté linie s dvojitým ramenní linie záběr a dolů, který, jak je vysvětleno Lichte AUTOBILD.ES cílem je zvýraznit sportovní vzhled, vzduch quattro, detail, který také se projevuje v zadní části, kde řada LED zvyšuje zadní části nové A8. Pozoruhodně, A8 se představí výrazné světlomety s LED Matrix HD laserového světla Audi.

Uvnitř nové A8, mezitím byly eliminovány nebo schopný být tlačen knoflíky starší model; Přístrojová deska je z velké části bez knoflíků a přepínačů. Ve středu je 25,7cm dotykový displej (10,1 palce), že při vypnutí, ale formuje ve velmi jasném prostředí s názvem black-black panel. Ale nejpůsobivější je virtuální kokpit nového Audi A8. V následujícím odkazu najdete více informací Audi A8 virtuální přístrojové desky.

2017 Audi A8 interiéru

V tomto videu přímo od summitu Audi, můžete znát všechny podrobnosti o novém Audi A8. Hit hrát!

VIDEO: Audi A8, Audi živě ze summitu

Značka také potvrdil, že nové Audi A8 bude používat elektrické sítě 48 voltů, což umožňuje, aby všichni byli semihíbridos. Operace spojuje zmíněnou síť s alternátorem, který působí jako startér, podpoře spalovacího motoru a jako elektrický generátor. Také v V6, V8 a W12 budou mechanické sestavy přidat do lithium-iontová baterie s kapacitou 10 Ah, nejvíce vynikající výkon je hnací „plachtění“ při rychlostech mezi 55 a 160 km / h. V takových situacích, kdy řidič zvedne plyn, spalovací motor bude vypnut v období 45 sekund nejvýše. s použitím systému Start / Stop, který začne pracovat při nižších rychlostech do 22 km / h je také optimalizována. Výsledkem je, že značka se čtyřmi kruhy uvádí, že spotřeba se sníží až o 0,7 litru na 100 kilometrů.

Na druhou stranu, Aktivní systém zavěšení nové A8 2017 je další hlavní prvenství, které zahrnují zastoupení Audi sedan. Tento systém je schopen „číst“ po silnici a nastavit odpružení a tvrdost jeho splnit veškeré nerovnosti povrchu, což je řešení, které jsme mohli vidět a vyzkoušet Mercedes třídy S. Je založen na parametrech zaslaných kamerou jako předpověď pro zavěšení splňuje výmol nebo nepravidelnost. Elektronické šasi také zpracovává informace z povrchu vozovky, zatímco řídí všechny komponenty zavěšení téměř v reálném čase.

Video: Toto je aktivní systém zavěšení kol Audi A8 2017:

Nové Audi A8 2017: s bionické technologie pro úsporu hmotnosti

AUTOBILD.ES byl již v Neckarsulm továrna Audi A8, kde jsme mohli vidět hodně nových funkcí v oblasti lehké konstrukce, ve kterém bude německý luxusní sedan označit celou řadu nových milníků. Ale to je to, co vidíte, protože byly použity techniky bionice pro části nízko v novém A8 a tím šetří hmotnost a materiál. 

A8 2017 Je mnohem sportovnější než u současného modelu. Níže můžete vidět motory, které vedou i po návštěvě místa, kde jsou výrobní a může zajistit, že bude, protože Audi vyvinula tělo jednoho 24% tužší než jeho předchůdce. Zdá se tedy, ujistil, že jejich chování se nenechá nespokojený s jejich řidiči také budou nyní Nový virtuální přístrojové desky že audi  Ten představil na loňském veletrhu CES 2016 v Las Vegas, a to prostřednictvím Audi koncept e-tron Quattro.

Nové Audi A8 a jeho lehká konstrukce (10)

 • A8 tělo

  Tělo panely A8 bez hliníkového plechu vnějšího

 • Nové Audi A8 a jeho lehká konstrukce
 • Za Audi A8 2017

  Zadní část Audi A8 2017 intuits velmi dobře z obrázku

 • závod Audi A8

  Na podlaze Audi A8, které nebyly dosud uvolněny výrobu, ale jsou s předprodukci

 • bionika v Audi A8

  Kusové formy, které napodobují povahu (bionické) na úsporu hmotnosti a materiálu

 • 14 typů rozdílné závazné

  Jeden z 14 typů různých svazů Audi A8 používané

 • nový mezník je hliník křivky odkazuje

  Zadní pasová linie Audi A8 a nový milník v hliníkových křivek se vztahuje

 • popruhy hořčíku mezi věžičky odpružení A8

  popruhy hořčíku mezi věžičky odpružení A8

 • Panel z uhlíkových vláken po zadní sedadla A8 2017

  Panel z uhlíkových vláken po zadní sedadla A8 2017

 • uhlík kus Audi A8

  Tato část trvá asi 10 minut vyrobené ze železa a trouby a váží jen 2,7 kg

Několik centimetrů dopředu multimediálních zařízení v motorovém prostoru a ne závěsů hořčíku, které pomáhají zvýšit tuhost sedan a možná, aby udržela hmotnost obou multimediální výbavou. Díky tomu, X-Tomi design si dokážete představit, jak to bude nosit Audi A8 pouhým okem, se zdá, že charakteristická známka gril a světlomety LED matrice zůstane. Z toho, co jsme viděli v továrně, světla být ostřejší a velmi charakteristická linka, která vám bude rozlišovat jakoukoli A8 jeho předchůdce modelu je ten, který začíná od pasu sloupku B, dvojité zvlnění se takový úzký úhel (mírala zde), že je to poprvé, kdy je dosaženo na hliníkovou desku. 

Ale kromě toho, že slouží návrháři, řešení A8 tělo 2017 Také oni nabízejí výhody pro cestující. To je případ B sloupku z tváření za tepla oceli, také první na světě, což umožňuje tuto část je tenčí, což zlepšuje jejich zviditelnění a dostupnost do interiéru. Ve skutečnosti mohou uživatelé nyní druhý čtvercový 36 mm širší dveřního otvoru a jakmile Uvnitř nové Audi A8, bude mít také 28 mm více místa pro nohy díky dalším světovém inovace, který byl již v jednotkách byly testovány ve Švédsku před pár týdny (zde jsou obrázky).

Jedná se o plastový díl zesílený uhlíkovými vlákny Audi A8 nové generace Je umístěn za zadními sedadly. S plochou ve tvaru L, se ze strany na stranu vozu a celý kus váží pouze 2,7 kg. Je to poprvé, kdy Audi zpracovává tento materiál, průmyslově, takže to musel vyvinout celý svůj výrobní proces, který trvá méně než 10 minut, což je světový rekord. Díky tomuto kusu obsahuje 19 vrstev se směrem svislá vlákna, na které může přijít síly, které musí čelit, je tuhost celé konstrukce zvyšuje A8 o 33%, a proto byl schopen zvýšit boj a lokalizovat panoramatické střešní okno, což je docela standard pro tento výkonný vůz s cestujícím v zadní řadě.

Audi Avant Prologue Concept (6)

 • Audi Avant Prologue Concept front

  Velmi minimalistický a moderní styl s velmi ostrými liniemi. Audi Avant Prologue Concept love

 • Audi Avant Prologue Concept
 • Audi Avant Prologue Concept sedadla
 • Audi Avant Prologue Concept OLED
 • Audi Avant Prologue Concept Interiér
 • Audi Avant Prologue Concept Zadní

Čtvrtá generace Audi A8 (D5) hit na trhu na konci roku 2017 s malým zpožděním, protože Audi potřeboval více času na zdokonalení technologie polo-autonomní jízdu v salónu nastavena nová maxima. 2017 A8 bude mít modul k dispozici pro autonomní jízdní rychlosti 60 km / h, a také být schopni najít parkování a provést další manévry. Co se týká motorů, bude rozsah skládá ze čtyř zážehových motorů a dieselových tři dva zásuvné hybridy. Ty vedou spojené klíčovými technologiemi, jako jsou například elektrické turbodmychadel, quattro, automatických převodovek a nové převodovky ZF osmistupňovou.

Dalším aspektem, aby zvážila nové A8 2017 je ozvučení zadních sedadel 3D, který debutoval poprvé ve výrobním vozidle. Zvukový systém je vybaven 23 reproduktory a výkonem 1920 wattů, z nichž čtyři jsou používány pro reprodukci prostorového rozměru výšky, dva reproduktory jsou umístěny na předních sloupků a dvou v střechy nad zadními sedadly. Díky ICEpower technologii a rozvoj třesk & Olufsen, výkonný digitální procesor produkuje 3D zvuk na zadních sedadlech. 

Motors Audi A8 2017

-Audi A8 3.0 TFSI 333 hp V6

-Audi A8 4.0 V8 TFSI 450 hp

-Audi A8 6.0 W12 biturbo 600 hp

-Audi S8 V8 4.0 TFSI 610 hp

-Audi A8 V6 TDI 272 hp

-Audi A8 4.0 V8 TDI 445 hp

-Audi A8 3.0 TFSI e-tron

Ten motor, A8L e-tron quattro s výkonným plug-in hybridní pohonný systém, dorazí později. To bude mít interní spalovací motor 3.0 TFSI a výkonný elektromotor dosahuje 330 kW (449 k) v kombinaci výkonu a 700 Nm točivého momentu. Lithium-iontové baterie prodejny dostatek energie na cestu kolem 50 km v elektrickém režimu. Volitelně lze načíst Audi Bezdrátové nabíjení. Platforma na podlaze garáže indukčně přenáší zatížení na cívce instalované v autě, s výkonem 3,6 kW.

Nové Audi A8 a A8 L jsou vyráběny v Neckarsulm (Německo), Audi, a bude hit na trhu v pozdním podzimu z roku 2017. Vyvolávací cena je 97,500 eur na Audi A8 3.0 TDI.

Můžete vidět všechny informace a videa v našem speciálním sále Frankfurtu 2017. Také obrazy modelů, které budou uvolněny v německém případě, jakož i veškeré zprávy z Frankfurtu 2017.Понравилась статья? Поделись с друзьями: