Peugeot 508 2018, první špionážní fotografie interiéru

Peugeot 508 2018 dorazí příští rok a bude vycházet z Instinct Peugeot Concept. Také prý byl chycen s velmi podobnou konstrukci 308 SW, ale tam bylo mnoho detailů, které prozradily, že byl testovací mula nové 508: rozvor náprav je větší změnu oblasti C-sloupku a získejte až patro. Kromě toho máme také některé render, s nimiž můžeme začít představit i první špionážní fotografie interiéru.

Nenechte si ujít: test nové Peugeot 508: Radši tvář

Peugeot 508 2018 dorazí v příštím roce a bude inspirována Peugeot Instinct Concept, nejnovější prototyp francouzské společnosti. Jeho příchod je určen soupeřit nový Opel Insignia, Ford Mondeo a dokonce i nově zavedený Volkswagen Arteon, a sice nepotvrdilo, se zdá, že tito špionážní fotky Máte v galerii se nacházejí nové generace.

To je současný model Peugeot 508:

první testovací muly Oni si, že to byl Peugeot 308 SW. Ve skutečnosti to je přesně to, co francouzský dům chce, abychom věřili, ale v následujících muly nebyli schopni se to skrýt. Rozvor na testovací mulu nových neobjeví Peugeot 508 je širší, který dělá podběhy jsou robustnější displej.

Nyní jsme dosáhli první špionážní fotografie interiéru, kde můžeme vidět, že se elektronické značky i-Cockpt již namontovány jiné modely, jako je Peugeot 308 nebo bratr crossover Peugeot 3008. V obrazech vidíme silnou kamufláž, přestože digitální přístroje i-Cockpit nastínil s novými možnostmi konektivity a multimédií.

Instinkt Peugeot Concept (6)

  • Peugeot Concept Instinct front
  • Peugeot Concept zadní Instinct
  • Peugeot Concept Instinct front
  • Peugeot Concept Interiér Instinct
  • Concept2 Indoor Peugeot Instinct
  • Peugeot Instinct zadní Concept2

Naposledy aktualizováno Peugeot 508 přišel na konci roku 2015. Měl tedy stačí usadit na trhu a značka začnou cítit čas gusanillo obnovy.

Během 2017 autosalonu v Ženevě, manažer Peugeot Product Laurent Blanchet potvrdil AutoExpress VIEWRES, plány pro novou 508, což potvrzuje, že nová generace bude mezi současným modelem a prémiového vozu. Dědí konstrukční rysy Concept Instinct a poslední článek v interiéru, Peugeot i-Cockpit již v Peugeotu 3008 a Peugeot 5008 a EMP2 platforma Společnost také bude podporovat hybridní benzínový-elektrický pohon.

Takže by to mohlo být

Peugeot 508

To by mohl být obraz nový model Peugeot 508. Jak vidíte, ukazuje, stylový design, řeč těla posílí moderní design ve společnosti. Uvidíme velmi brzy, takže teď se musíme spokojit s těmito obrázky.

Peugeot 508

Zdroj: AutoExpress, Motor.es


Понравилась статья? Поделись с друзьями: