Mugello MotoGP závod 2017: obrovská výhra pro Dovizioso

Andrea Dovizioso obrovská výhra. Vítězství MotoGP v Mugellu Race 2017 pro italský, kteří by mohli porazit divoký Maverick Viñales a překvapivý Danilo Petrucci, Rossi a fyzikální jen mu umožnilo dostat se na čtvrté místo na špatný den pro Hondu.

Moto2: od A Pasini rozpoutal triumfyMugello

Obrovské vítězství Andrea Dovizioso v závodMotoGP Mugello 2017. Očekávalo se, aby byly Forlivpředu, ale ne ovládnout tak, jak to učinil v dendnes. Mugello Viñales listy jsou více vůdce s jeho sekunduumístěte před impozantní Petrucci a Valentino Rossi.Honda, daleko za sebou.

Valentino Rossi začala velmi silný a byl pořízenfront před Maverick Viñales. Italská leviceza to a chtěl vrhnout od samého počátku. Nicméně,Po prvním kroku cíli, který má prvníbyl Jorge Lorenzo Využití sílu jeho DucatiV cílové rovince.

Rossi Celková předjíždění ho směrem ke středuobvod ale opět Lorenzo ujala vedení. třetíRossi provedl Lorenzo musel otevřít trochu aViñales dostat se do druhé polohy. Růže je přijatoslipstreaming italský ale Rossi byl silnější v brzdění aOn udržoval náskok.

Maverick Ona se vrátila k její první a podařilo se muRossi nevrátí na předjíždění. celá hlavazávod časy byly válcování v docela vyrovnané, jak s Ducati a zpětMarc Márquez pátém místě. Pedrosa měl více problémůkteré byly zakotveny v druhé skupině s jezdci, jako jeAndrea Iannone a Álvaro Bautista

Tam byl malý řez mezi třetím a čtvrtém místě,konkrétně mezi Dovizioso a Petrucci. Viñales, Rossi aDovizioso Mají klesl na 1'47, a zdálo se, že to budetempo vyhrát závod. Viñales nadále tvrdě tahema přední skupina protáhl dost. Vůdce chtěllámání závod.

Nejlepší obrazy MotoGP Mugello 2017 (15)

• MotoGP Mugello-2017-1

Andrea Dovizioso rozpoutala mánii mezi Ducati ventilátory s jeho vítězství. Foto: MotoGP tým

• MotoGP Mugello-2017-2

Claudio Domenciali, generální ředitel Ducati, nemohl vybrat lepší den jít do Mugello.

• MotoGP Mugello-2017-3

Maverick Viñales nevyhrál, ale podařilo druhou pozici známý k vítězství.

• MotoGP Mugello-2017-4

Danilo Petrucci nevěřili jeho pódium: "Byl bych prodal svůj dům jen proto, aby věděli, že by to"

• MotoGP Mugello-2017-5

Valentino Rossi udělal, co mohl, a nakonec skončil na čtvrtém místě. Stále v boji o titul.

• MotoGP Mugello-2017-6

Álvaro Bautista vrátil ke překvapí svým pětinu. S trochu více pravidelnost přijde velmi vysoká.

• MotoGP Mugello-2017-7

Marc Márquez měl přežít a ‚vystačit‘ s diskrétním šestém místě.

• MotoGP Mugello-2017-8

Pedrosa a Crutchlow je měl v průběhu závodu a na konci Dani Cal bezděčně hodil v posledním kole.

• MotoGP Mugello-2017-9

Jorge Lorenzo přišel do čela závodu, ale zmizel s průchodem otáček až do konce osmého.

• MotoGP Mugello-2017-10

Michele Pirro dobrý výkon jako divoká karta, doprovázení Lorenzo sám na devátém místě.

• MotoGP Mugello-2017-11

Tak těsný byl konec Moto2 s Pasini vítězství nad Lüthi a Marquez.

• MotoGP Mugello-2017-12

8 let po svém posledním vítězství ve stejném obvodu Pasini vylezl na nejvyšším stupínku.

• MotoGP Mugello-2017-13

Andrea Migno vedl Moto3 pódium s Fabio Di Giannantonio a Juanfran Guevara.

• MotoGP Mugello-2017-14

Obraz, který dokonale shrnuje závod Moto3. A ‚Goldeneye‘ piloti v několika metrů.

• MotoGP Mugello-2017-15

Velký den pro italské fanoušky s hattrickem výher ve všech třech kategoriích: Migno, Dovizioso a Pasini

Petrucci, nečekaný host

překvapující úroveň Danilo Petrucci, na válcováníMístnost byla honí Valentino Rossi. italštinaMarc Márquez a tam byl větší rozdílpotvrzení, že Honda utrpěl hodně na tomto okruhu následujících důvodůDani Pedrosa byl 10. s 15 kol zbývající. křtitelLorenzo si uvědomil, a umístil na šestém. Brilantní kariéry sečas od Talavera.

Zálivka rozdíly byly udržovány, nevěděli jsme seprotože Viñales se šetřit pneumatiky pro poslednínebo proto, že to opravdu obrátí oba Dovizioso, Rossi a PetrucciMohly by jít tak rychle, jak to Rosas. Bautista pokračovalProgrese a Marc Márquez před přesunout dopátém místě.

10 kol Dovizioso bylo přijatoOP17 rychlost hlavu složit zkoušku. nová fázekariéry v jezdec Ducati byl ten, kdo dalrytmus hlava. Petrucci umístěn třetí po předjíždění Rossipři brzdění za poslední roh. Vlastně dvě Ducati OP17 zDovizioso a Petrucci se ukazuje velmikonkurenceschopné.

Dovizioso chce jít

Petrucci to nebyl spokojen a na stejném místě, kde mělRossi prošel s Viñales udělal jedno kolo později. dva Ducativ čele s oběma Yamahou hned za, zatímco někteříTři sekundy jim honí Álvaro Bautista a Marc Márquez.Jorge Lorenzo upadl na deváté pozici a Dani PedrosaPřekulil jedenáctý.

Začínal něco vidět jen to ValentinoRossi, možná obvinil své fyzické zranění méněcennostihrudní. Který nedal byl závod Petrucci, žedaleko odchodu Dovizioso bude držet v brázděDucati tovární jezdec, ačkoli oba měli stejnéMechanické: od A OP17.

A pět kol Viñales Bylo vypuštěnPetrucci začal mít problémy s pneumatikami.Dovizioso Vzal pár metrů aRosas nechtěl nechat ujít jeho šance na vítězství, ačkolivUnikl na 1,3 sebe. Italský vydrželspěch Viñales a překročil cílovou čáru jako první dopředuleader a impozantní Danilo Petrucci. Nemohl dělatvíce Rossi a skončil čtvrtý před KřtiteleMárquez. V posledním kole Pedrosa natáčel Crutchlowa to jak skončil ze závodu.