K prodeji Lamborghini Sesto Elemento (a nepoužité!)

Jedním z nejnovějších limitovaných edic výrobce Sant&# 039; Agata Bolognese, který měl jen 20 jednotek za cenu ve výši 2 miliony eur za kus. Tento Lamborghini Sesto Elemento je na prodej, aniž by dosáhl nikdy vrátit kolem 3 milionů eur.

Nenechte si ujít: k prodejiLamborghini Reventon 2008

LamborghiniSesto Elemento je jedním z nejexkluzivnějších a vzácných vozůvyráběn italskou firmou. Je to hit na trhu v nákladuOmezeno pouze na 20 jednotek a Lamborghini prodal za 2 milionyeuro každý. Jeho oficiální cena je již přemrštěné a víceDoba Zdá se, že si uvědomit, k dosažení cenuprodejní 3 miliony eur, nebo alespoň to, co chcetetento majitel Lamborghini Sesto Elemento naprodej.

Cena se může zdát přehnané, ale to není tak moc, zdavezmete v úvahu celou řadu detailů. Na jedné straně jejeden z nejexkluzivnějších a vyhledávaných limitovaných edicLamborghini, Za druhé, je to jen 20 jednotekje v současné době na prodej po celém světě, a nakonec jemukilometrový výkon je totožný s nosit při dodání, jeřekněme, že nikdy válcované a zaplatit 3 miliony eurzeptat Sesto Elemento, může Brand.

A konečně, jeden z jeho hlavních atrakcí je nastaveníomezené hmotnosti a výkonu uprchlý. S pouhými 999 kilogramůNa měřítku, Lamborghini Sesto Elemento Je to jeden znejrychleji dosáhnout 0 na 100 km / h za pouhých 2,5sekund. Toho je dosaženo díky svému V10 motor 5,2 litrudodávání přirozeným sáním 570 kW a 540 Nm (stejná jakoLamborghiniGallardo LP 570-4). 

Proto je jednou z nejrychleji zrychlujících vozidel,dosahuje nejvyšší rychlosti 300 km / h, s designemagresivní, že reprezentuje základ pro navrhování Lamborghini Aventador a odvozené Lamborghini Reventon prezentován v roce 2008.Zajímavostí je, že interiér je zbaven jakéhokoli příplatkupro snížení hmotnosti a dokonce i čelní sklo bylo nahrazenoobrazovky z lehkého a pružného materiálu. Nenechte si ujítVideo níže sledovat živé Lamborghini SestoElement.

Zdroj: 6SpeedOnline


Понравилась статья? Поделись с друзьями: