Shelby Mustang radikalizuje na SEMA Show

Zavedla Super Snake Concept rozšířily a balení zplnomocnění, které povyšuje sílu svalové auto na 1000 koní.

SEMA Show To je ideální živnou půdou pro všechny druhy bláznivé věci, a když uvážíme, že je americký událost, americká auta svalu jsou hvězdy. brod a Shelby Jsou velmi jasné, proč by chtěl vzít srdce mustang dvěma různými způsoby.

VIDEO: Brutální akce Shelby Raptor Baja

První má své jméno a příjmení: Shelby Super Snake Concept widebody. Jeho jméno je dost popisný, protože skoky názor, že s největší rysem je kit tělo rozšířily. Nicméně, to není ani zdaleka nejdůležitější, protože se dostali ruka radost mechanické části. Pro začátek, nový motor namontován přeplňovaný 5,0 V8, která poskytuje 750 koní. Také to má brzdový systém Brembo kotouče 16 a 14 palců kousnuta čtyři třmeny. A podvozek také prochází změnami, s přírubou hřídele (2,5 palce přední a čtyři zadní), sníženou a nového Výškově nastavitelné pérování typu coilover.

Ford Mustang Shelby Super had (5)

  • Ford Mustang Shelby Super Snake
  • Ford Mustang Shelby Super Snake
  • Ford Mustang Shelby Super Snake
  • Ford Mustang Shelby Super Snake
  • Ford Mustang Shelby Super Snake

Druhým je Shelby 1000. Opět balíček v zobrazení praktičnosti, jméno je nejvíce popisný, a to 1000 jsou koně, které naplňuje Mustang GT ano, který nahradil původní motor 5,0 V8, za přeplňovaný 5.2. Přesto, že je účinnější než jeho bratr, estetika je diskrétní, souprava méně těžké tělo, a také obsahuje vylepšení na obou brzd (Brembo podpis) jako pufru (má nastavitelnou suspenze).

Byste zaplatit 100.000 eur za Shelby GT350?


Понравилась статья? Поделись с друзьями: