KYMCO dopředu dva ze svých modelů EICMA 2017: Skútr dobrodružství a trirueda

KYMCO nabídnout malou ukázku svých nových produktů pro EICMA 2017

KYMCO nechtěl čekat na své tiskové konferenci radnice Milána v roce 2017 a byla nám už nabídl malou ochutnávku toho, co vidíme na 7. listopadu v EICMA.

KYMCO: všechny skútry a aktualizované ceny

KYMCO dopředu dva ze svých modelů EICMA 2017: Skútr dobrodružných a trirueda. Tchajwanská firma nechtěl čekat, až Úterka 7 listopadu, když je naplánováno jejich tiskovou konferenci odhalit své nové modely v 2017 Milan Show a máme dva velmi významné, co asijské výrobce má v ruce záloh. 

Oba modely jsou součástí koncepcí C Series, novou generaci skútrů s jasným dobrodružnou přístup a stranou trochu opouští koncepci ‚supermini‘ zbytku rozsahu. To je patrné zejména v první z modelů, které vidíte na fotografii a můžete říci, že bude jasné konkurentem Honda X-ADV

Přítomnost vysílá tento maxiskútry čistě terénní a také snímek je vyfotografován na polní cestě, jednoznačné znamení, že tento motocykl by měl fungovat plynule v tomto typu terénu. Rovněž se zdá, že nastavitelná přední sklo bude a bude obsahovat radiální disky vpředu i vzadu. velmi zajímavá konstrukce sedadla To končí v podpoře, která spočívá na horním případ zvýšení pohodlí cestujících. 

Na druhou stranu, a který je pro nás příjemným překvapením je vozidlo trirueda, hodně jako jeho jmenovec designu dobrodružství. Ve skutečnosti, jediný nejvíce patrné na první pohled, jen znát technické detaily motoru a jiní, rozdíl je v kolech, která jsou menší velikosti, aby se usnadnilo přítomnost dvou vlacích na přední nápravě. V obou případech jsou pneumatiky podepsány Metzeler. Má sázka KYMCO k boji proti novému Yamaha Niken?

Bude velmi zajímavé se dozvědět více informací o pojmech C série v sále Miláno 2017. Dva maxiscooters s jasným odkazem na jiný model s ohledem základně, která není ničím jiným než KYMCO AK 550. Je zřejmé, že KYMCO sázejí tato nová várka modely většího zdvihového objemu a úrovni vybavení. A slavíme to.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: