Sledujte živé prezentaci Ducati na EICMA 2017

Ducati prezentace na EICMA 2017 živé

Ducati představuje svou novou 2018 od Milan Show. Sledovat live online vše, co se děje i před novými modely italské továrny nikdo neví.

Ducati: všechna kola a ceny aktualizovány ve Španělsku

Sledujte živé prezentaci Ducati na EICMA 2017. Výrobce Transalpine jako první oznámit světu své nové modely pro rok 2018 a činí tak ve velkém stylu. z 21.00 můžete i nadále žít a on-line řídit coming-out nového domu 2018 Bologna. 

K tomu, Ducati zvolil stupeň ve výšce velikosti, jako je Lineární Ciack Divadlo Milan. Z jeviště divadla, generální ředitel Ducati Claudio Domenicalli budeme postupně odříkal všechny nové motocykly Ducati, které lze vidět u prodejců od příštího roku. Událost, ve které jistě počítat s přítomností značky dvou pilotů jako MotoGP Andrea Dovizioso a Jorge Lorenzo.

Pro tuto chvíli to, co víme, je, že EICMA 2017 bude svědkem oficiální oznámení jednoho z nejvíce očekávaných modelů na celém světě, jako je Ducati Panigale V4. Mýtický generace sportovního domu Borgo Panigale přejde motorů dvouválcových a přivítat nový motor s kořeny V4 MotoGP závodní a konkrétně. 

Kromě V4 Panigale Ducati je docela pravděpodobné, že také přinést něco nového na střelnici stezka, snad s Multistrada 950 a kdo ví, jestli aktualizaci horního konce Multistrada. Totéž platí pro Scrambler, už víme novou verzi jako je Mach 2.0 a Model 2017 Full Throttle. Některé pověsti, rovněž tvrdí, že současné finální verze 959 Panigale propustit všechno dvojče modelu.

Můžete sledovat živě, online a zdarma prezentace Ducati při EICMA 2017:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: