Co je lepší, Volkswagen T-Roc nebo Hyundai Kona?

Dva SUV kompaktní a elegantní. A teď, co je lepší?

Nenechte si ujít test Volkswagen T-Roc

A udržuje přichází. SUV horečka odešla z akutní, aby se stal především chronického stavu symptomů. A už nemůžeme hovořit o trendu, ale trend, který se nezastaví bičování na trhu za několik let. Ze všech kompaktních SUV berou hodně, což je situace, která značek nechtějí nechat ujít. Volkswagen a Hyundai právě spustila svůj nový kompaktní SUV, dva výrobky s podobným přístupem. nyní, Co je lepší, Volkswagen T-Roc nebo Hyundai Kona?

Segment B-SUV, je jedním z nejvíce zajímavé. Tento typ todocamino plynutí čtyři metry ale zůstat v blízkosti, že délka se stal opravdu zajímavé dozvědět se o produktech. Jeho design je klíč, proč vidíme stále více a více značek jsou ohroženy s konceptem „pop“, uvolněnou a osobní. Volkswagen T-Roc je vážným kandidátem v tomto ohledu, že estetické dílo Kona také zmínil.

VIDEO: To je Hyundai Kona

V estetické části oba potkáte. duotone tělo, stejně označené linie a funkce jsou dobře drzá přítomny v obou případech. Volkswagen T-Roc je o něco větší, než je Hyundai Kona, což by mohlo narušit rovnováhu, ale ne pro K.O. Podobně německá kvalita je klíčem, se možná čistší a nařídil jihokorejské interiér.

5 ctnosti a vada Hyundai Kona (7)

 • 5 ctnosti a defekt Hyundai Kona

  Virtue: Vnější design tak agresivní a odvážný Kona Hyundai mnoho kupujících se bude volit nový B-SUV značky jihokorejské.
 • 5 ctnosti a defekt Hyundai Kona

  Ctnost: díky svým vnějšími rozměry, Hyundai Kona nabízí prostorný interiér pro pět cestujících a nosnost 361 litrů lze rozšířit až na 1,143 litrů.
 • 5 ctnosti a defekt Hyundai Kona

  Ctnost: nový Kona nabízí širokou škálu motorů s výkonem až 177 koní. V roce 2018 se rodina doplněna nafty mezi 95 a 136 hp jednotek.
 • 5 ctnosti a defekt Hyundai Kona

  Ctnost: Kona Hyundai také bude mít manuální převodovky a automatické šest vztahy 7DCT dvojitou spojkou Sedmistupňová. Tyto přenosy směrovány sílu na přední kola nebo všechna čtyři kola v závislosti na motoru.
 • 5 ctnosti a defekt Hyundai Kona

  Ctnost v sekci technologie je Kona má Head-up display, obrazovky pro informačního systému vysoce jak 8 palců, připojení 4G pro chytré telefony, této kompatibilitě s Android Auto a Apple carplay a navštěvovat jízdy a plnou baterii zabezpečovací systémy.
 • 5 ctnosti a defekt Hyundai Kona

  Default: podle testů jsme udělali doposud, management, standardy v Evropě, ukazuje difúzní a necítí agilní, navzdory svým kompaktním rozměrům. Dokonce ke změně jízdy Komfortní režim na režim Sport, změna je téměř nepostřehnutelný.

Oba T-Roc a získat Kona dávají řidiči dobrý pocit na asfaltu. Jsou to těžké pro město nebo na výletech, takže procházky země jsou omezené v obou případech. Pokud jste se ještě nerozhodly, zda jste se v tuto chvíli číst řádky, které se dějí, je to, že cena Hyundai Kona, který začíná na zhruba 14.000 eur, je téměř 10.000 eur více obsahu Přístup Volkswagen T-Roc.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: