GT Radial Sportactive: nová pneumatika pro sportovní

Nová pneumatika GT Radial Sportactive byl navržen speciálně pro sportovní vozy. S těmito gumy, zpracovatelnost, počet ujetých kilometrů a mokrá vozovka zvyšuje odolnost značně. Chcete vědět, jak jdou? A my jsme se snažili na okruhu Ascari v Ronda.

Nová pneumatika GT RadialSportactive To byl navržen speciálně pro vozidlasporty jako BMW 3 a 4 série, Mercedes-Benz třídy C, Audi TT, Golf GTI nebo FordZaměřit ST.

Byla vyvinuta ve výzkumu a vývoje Giti vHannover, Německo, realizován v budování bydlení jednoteconologia zajištění optimální kontakt pneumatik navozovka; Ten dosahuje okamžité přilnavosti a opotřebení běhounu ahomogenní po celou dobu životnosti běhounu. Za to máPracoval pro distribuci tlaku v stopěpneumatiky a zvyšují rovnováhu tuhosti skříně.

v Ascari okruh, Ronda (Málaga),jsme mohli vidět své výhody ve třech druzích zájezdů.První oblast je oblast, kde suchá trať, na paluběMini John Cooper Works 231 koní, dáme na zkouškustability v rychlých změnách směru, jak naložit sřízení a brzdné dráhy v přímém směru. Druhá zónakterá se dotkla mě byla vysoká rychlost. Řidičské Audi TT-S 310 hp, zkouška se skládala zzkontrolujte její stabilitu a ovladatelnost při vysokých rychlostech aobecný přístup a přesnost pneumatik je uvedeno vup.

Konečně, oblast a největší zábava test aNejlepší schopnosti nového GT Radial pneumatiky vypadalSportactive. V této části okruhu Ascari byly testoványněkolik Volkswagen Golf GTI ve kterém účinnost vypadalTento manipulační mokré a zpoždění s pneumatikouzdálo se obávaný aquaplaningu. A je to, že váš design s drážkamišířky a štěrbiny, je brzdná dráha se zkrátímokra i za sucha, a snížení aquaplaningu;speciální profil a měkké bloky poskytnout přesné manipulaci veVysoká rychlost a zatáčení. V celém rozsahu GT Radial Sportactiveje zapsána orientační ‚B‘ v GRIPmokré a ‚B - C‘ v valivým odporem. 

Jedním z jejích vlastnostíklíč je začlenění nové sloučeniny v částiHorní část běhounu, která mu dává najetých kilometrůvýjimečná a řekl nám, že značka bude kolem 40.000kilometrů při plném zatížení, ve vzdálenosti mnohem větší, než jemohou pokrýt své konkurenty. 

Radiální pneumatika GT Sportactive (4)

 • _HPB0631

  Nový GT Radial Sportactive pneumatika je určena pro vysoce výkonné sportovní

 • _HPB0718

  V mokré zóně by Ascari okruh zkontrolovat jeho účinnost a zpoždění vedena objeví aquaplaningu

 • _HPB2260

  Audi TT bylo vozidlo vybráno pro testování na vysokorychlostních

 • sport_active_30

  GT Radial Sportactive je nyní k dispozici v osmi odkazech, které se rozšíří na 22 v budoucnu

Pneumatika je zpočátku k dispozici v osmiodkazy, a odkazy budou rozšířena na 22 více v krátkodobém horizontu.Pneumatika od 16 „do 19“, a to prostřednictvím sazebSpeed ​​W Y; šířka průřezu je od 195 do 265 a série35 až 55. Sportactive bude na trhu k dispozici od2016 a nahrazuje Champiro UHP1, a přebírá odChampiro HPY Y a opatření pro SUV.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: