Co dělat, když vaše auto má jeřáb?

Co dělat, když vaše auto má jeřáb?

Co dělat, když vaše auto má jeřáb? Aby se tak stalo, a vaše auto běží v odevzdáním, je nutné jednat rychle, aby věděli, že &# 039; vtip&# 039; nevycházejte velmi drahé. Zde je několik tipů, které vám pomohou.

Nenechte si ujít: ParkováníAutomatizovaná: Park bude ‚ne přemýšlet‘

Budete vyzvednout své auto a najednou zjistíte, že tomu tak není. toTypicky, chůze, hodinky názvy ulic, dělatV případě, že podvědomí paměti vás zradil a neníjste skončili, kde jste museli ... Takže vy přesvědčit, žeNení tam z nějakého důvodu, že unikne svoji kontrolu. Máte ho mítukradeno? Nebo jednoduše nebyl Crane vzal své auto?

I když se to může zdát lež,To je jeden z nejčastějších brzy příběhy, jako je tento.Proto první věc, kterou byste měli udělat, je zajistit, abymusíte zachránit ze spárů konfiskovat V otázce a jednat tak rychlejako přesné. Jak to mám vědět? Zde je několik tipů,dostat pryč z této situace.

Samolepky. V některých městech a nákupních center(Tam, kde musíte najít nejlepší způsob, jak parkovat), kterýOdvolat svůj vůz neoprávněně parku alespoňmá potíže, aby vás informovat o tom, co se stalo skrzeLepidlo na podlaze. Podívejte se na to.

Zavolat. Pokud máte tušení, že je vhodné, abyty, kdo volají po telefonu. Máte-li trávit čas přijdepřípad-byste měli konzultovat se svým radnici neboMěsto vás časté. Někdy se odkazovat na webové stránkyurčeno. Potíž je v tom, že je městská doprava, jeřáb bude jednat jinak v každém místě. dokonce,Existuje města a idylické měst, kde nikdo odstraňuje vozidlaIlegálně zaparkoval!

Co když jeřáb bere vaše auto?

Foto: City of Madrid.

Vklady. Po tomto prvním kole, a pokud jste mělsmůla, že vaše auto je vlečen, službyobecní confirm pokud opravdu nemáte auto a jakzabavit je, takže se nemusíte hit procházku vůbec.Ah! A nebuďte jako této ženě, nenechte vaše auto trvájeřáb.

částka. V případech, ve kterých Vedljeřáb auto, co se ve skutečnosti se jedná o přemístění nábojedo zálohy a parkoviště pro hodin. takže ačkolivty jsou písmena, je snadné, aby si své vlastní závěry: neChytit zítra. Jeden z našich čtenářů měl vybírat svéauto v Madridu uložit tentýž večer, že ho vyhodili zeméně, a to stálo celkem 151,25 eur. Cena zbožíObecní jeřábu se obvykle pohybuje ...

Roboti jeřáb dorazí v roce 2016 (7)

 • Roboti jeřáb dorazí v roce 2016
 • Robot Avert 2

  Odvrátit základní systém stanice.

 • robot Avert
 • Robot Avert 3

  Detail jednoho z robotů odvrátit tažení vozidla.

 • Robot Avert 4
 • Robot Avert 4
 • Roboti jeřáb dorazí v roce 2016

Poškození. Zkontrolujte, zda přehled Před vyjmutímvozidla, v případě poškození. Pokud ano, přejdětepísemně a fotit s mobil. Jednoduše platit to, coZeptáte a nároky.

pokuta. Přes velké množství dobrodružství, vlastněnikdo si vyžádala více než vy odtahová služba... Zatím. pokudvzali své auto nezákonně zaparkovaná, nebuďte překvapeni, pokudZa pár dní to oznámit samostatný trest. Zkuste nesložit jako protagonista tohoto příběhu, to bylo dobré, ale jsem zaparkovalvzali.

Vlastnictví. V případě, že vozidlo je v tvém jménu, nezapomeňtebudete mít klíče (zdá být zřejmé, ale to není) a své ID. pokudje název jiné osoby, musí nést fotokopiiPrůkaz totožnosti a předložení podepsané plné moci. Pokud vaše auto papíryjsou uvnitř, bude manažer doprovázet vás na nějpick.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: