Jaké auto si mám koupit v roce 2016

Jaké auto si mám koupit v roce 2016

Jaké auto si mám koupit? Pokud uvažujete o koupi auta v krátkodobém horizontu, obvyklé otázky, které tradičně měly vyřešit před volbou naše další vozidla, jako je segment, který nejlépe vyhovuje to, co chceme, nyní i další otázky musí být vyhodnocena vědět co auto, které jsem koupil v roce 2016 a mě praštil s rozhodnutím. Takže žádná chyba s dalším nákupu představujeme několik tipů byste měli vzít v úvahu, že by resultarte velmi užitečné před touto velkou investici.

Nenechte si ujít: TheSedm velkých chyb při koupi nového vozu

Po bydlení, auto je největší investicíBudeme dělat celý život. Špatné rozhodnutí můžemít neblahé důsledky pro kapsy, z tohoto důvodukritický zásah při výběru jaké auto koupit. avšakČasy se mění a již nestačí k vyřešení problémůtradičnější, jako bychom měli být více než s dieselovým motorem nebobenzín. Při provádění tohoto rozhodnutí, měli byste mít takév úvahu situace, které doposud neměli rádi novéprotokolyantipollution žádají města jako Madrid.

Dalším rozhodujícím faktorem, se světelným výkonemskandál s emisemiVolkswagen, se stala hlavním zaměřením,obě média a uživatelé, jemožnost, že jsme blízko konce nafty asnejpopulárnější palivo pro pohon automobilů. ačkoliOdborníci již nás varoval, žeDiesel má vážný problém, tento problém by neměloobávat při rozhodování jaké auto koupit v roce 2016,a dosáhl tak dojít asi nebude krátká nebo středněTermín.

Nicméně, výběr typu zdroje energie a dalšíano, to může změnit způsob, jakým využívámedalší vozidlo, a to zejména pokud žijete nebo pracujete ve velkéměsta s vysokým stupněm znečištění, a proto vmůže požádat jakákoli časová omezení. V tomto případě,takže byste měli vzít v úvahu zvolit co auto, které jsemI koupit. V Madridu, například, ale není možné se zbavitomezeníjako je rychlost, kdybyste ‚uložit‘ dnyMáte dopravní omezení nebo parkování, pokud se rozhodnete proelektrické vozidlo, jako je například Kia Soul EV nebo plug-in hybrid,jako je Mitsubishi OutlanderPHEV.

10 elektrických vozů s více autonomie trhu (10)

 • Renault Kangoo elektrický Z.E. více autonomie

  Renault Kangoo 10. Z.E. - 170 km

 • větší autonomie elektrické Volkswagen E-Golf

  9. Volkswagen e-Golf - 190 km

 • větší autonomie elektrický Mercedes-Benz B 250E

  8. Mercedes-Benz B 250E - 200 km

 • Elektrické více autonomie Kia Soul EV

  7. Kia Soul EV - 212 km

 • elektrický Nissan Leaf více autonomie

  6. Nissan Leaf - 250 km

 • větší autonomie Hyundai Electric Electric Ioniq

  5. Elektrické Hyundai Ioniq - 280 km

 • BMW i3 elektrický větší autonomii

  4. BMW i3 - 300 kilometrů

 • Renault ZOE elektrické větší autonomie

  3. Renault ZOE - 400 km

 • větší autonomie elektrický Tesla Model X P100D

  2. Tesla Model X P100D - 542 kilometrů

 • Elektrické více autonomie Tesla Model S P100D

  1. Tesla Model S P100D - 613 kilometrů

Ale jak jsme řekli na začátku, časy se mění,Technologický pokrok a v případě, že auto to také dělámílovými kroky. A nemáme na mysli pouze dotazypokud jde o bezpečnost, vybavení nebo funkce, kterémají nebo budou v budoucnu vozidla s autyJsou autonomní hned za rohem, je také přijítNové pohonné systémy. Doposud jste nemohli zamíchánymožnost koupit auto která se bude používatvodík jako zdroj energie, ale to se bude měnit v2016 se zavedením Toyota Mirai, prvního vozidlahromadná výroba palivových článků.

Nenechte si ujít: The‚Trick‘ řídit, pokud Madrid omezuje provoz

To přispívá k více tradiční problémy, které pokračujíStejně tak je důležité. při nákupuauto, s ohledem na širokou škálu značek, modelů averze na trhu, první věc, kterou musíte udělat, jezúžit, zvláště pokud nechcete zbláznit. podleje velmi důležité vybrat si ze všech segmentů, které nejvícevyhovuje našim potřebám, a jakmile budeme mít tato jasná, vizkteré modely jsou nejlépe vyhovuje náš rozpočet. totoJde o to, klíčový při rozhodování který vozidlo koupit, jižpokud se rozhodnete například o sedmimístné nebovelké SUV a ve většině případů cestují sami, a to doslovabudete ztrácet své peníze. Pokud ovšem, žezískávají dát potěšení či rozmaru.

Top 10 Rodina 2016 (10)

 • Top 10 family 2016

  Toyota Avensis Touring Sports

 • Top 10 family 2016

  Opel Astra Sport Tourer

 • Top 10 family 2016

  Seat Leon Cupra ST

 • Top 10 family 2016

  Skoda Superb Combi

 • Top 10 family 2016

  Renault Talisman Sport Tourer

 • Top 10 family 2016

  Volkswagen Passat Variant

 • Top 10 family 2016

  Ford Mondeo Vignale Sportbreak

 • Top 10 family 2016

  Mercedes C kombi třídy

 • Top 10 family 2016

  BMW řady 3 Touring

 • Top 10 family 2016

  Audi A4 Avant

Je také důležité, aby se zbláznit s prvkyvolitelně, jakmile víme, jaké auto kupujeme azvolit pouze ti, kteří opravdu potřebují nebo se domnívají, že budemepoužívat více. Je pravda, že pokud se rozhodnete dobře, tam jsou doplňkykteré mohou zvýšit prodejní hodnotu vašeho vozu, ale vybýt jasné, že existuje jen velmi málo případů, a že pokud budete trávit,stěží budete získat zpět peníze investované. Další důvod, proč stáleaby zajistily, že jen vybrat ty, kdo opravdubudete používat.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: