Koupit auto v Německu: vše, co potřebujete vědět

Koupit auto v Německu: vše, co potřebujete vědět

Jedná se o největší automobilový trh v Evropě, protože je téměř neomezená zásoba. Už jste někdy sis myslel o koupi ojetého vozu v Německu? tam jsme cestovali ti říct, že byste měli udělat, pokud chcete koupit Mekkou auto použité.

Stejně jako u automobilů aukce, koupit auto v Německu Je to jedna z těch otázek přicházejí často do rozhovorů téměř vždy proto, že někdo zná někoho, kdo odešel velmi dobře. Nicméně, když je člověk vážně provedeno s ojetý vůz v Německu, tolik pochybností, že nakonec vytáhnout zpět více než jednu vzniknout. Nebojte se, budeme mít vše, co potřebujete vědět:

Proč Německo je ideálním místem pro koupi ojetého vozu na trhu?

Existuje několik důvodů, proč si kupují auta v Německu Je zajímavé, že nejviditelnější je objem: 65% velikosti Španělska, má téměř dvakrát populace (80 milionů), s malou mírou nezaměstnanosti a mnohem vyšších celkových mezd zde.

Kromě toho, velké luxusní značky jako Mercedes, Audi a BMW, jsou zde sídlo. Tak, v jižních státech, zejména Bavorska, kde BMW se sídlem vyššími koncentracemi za vozem této značky, než kdekoliv jinde na světě. Výrobce nabízí zaměstnancům slevy 30% a jako ITV začne pohybovat po třech letech se jedná o frekvenci, s jakou Bavoři obnovit své auto. 

Jak koupit auto v Německu, krok za krokem

Pokud je váš rozpočet není příliš objemný, nejúspornější je, že vy, kdo cestují do Německa a budu přinést řízení motorových vozidel.

AUTOBILD.ES jsme udělali v tomto procesu, aby ti, krok za krokem, jak můžete vidět níže. "Jsme za to s rozpočtem ve výši 20.000 eur.

 1. Internetový vyhledávač.
 2. Cestovat do SRN.
 3. Lokalizovat vozidlo.
 4. Nákup a prodej vozidla.
 5. Dokumentace nutná.
 6. Zaregistrovat auto ve Španělsku.

 

1. Hledat na internetu

 • Chcete-li koupit ojetý vůz v Německu je zcela nezbytná kritéria související internetový vyhledávač, a mezi nimi jsou peníze.
 • Je také důležité, že jste jasné, o jaký druh vozidla budete potřebovat.
 • Mezi různými referenčních míst, musíte se přihlásit v odstavci Gebrauchtwagenbörse (Používá se na trhu), a jakmile se tam píšete při hledání všechna kritéria, která se vztahují na vás, značka, model, typ motoru (dieselovým motorem nebo benzín), cenu (mezi maximální a minimální) a maximální počet ujetých kilometrů.
 • Nezapomeňte také ukazují "půda‚(Stát, ve kterém hledáte) a plz o 'Postleitzahl‚(Zip code), který omezuje nějaké výsledky, ale měli byste nechtěli, aby se při pohledu na auto v Hamburku a nakonec museli jít dolů do Mnichova, protože to je místo, kde jste ji našli.
 • Můžete vidět všechny poštovní směrovací čísla v Německu. Pokud si tyto informace nevypadalo dost, zde můžete zjistit, jak najít auto v Německu online.

 

2. Cestování do Německa

auto výlet do koupit v Německu To má své klady a zápory.

Za prvé, víte, že vstupenky na jeden způsob, jak letecká společnost jít dražší. Pokud chcete, aby se zabránilo pojedete zpět tlukot Mnichově a Madridu mezi 2.100 KM- tam, tam přepravní společnosti jej přivést do kamionu za cca 500 eur. Pokud zvolíte druhou možnost, je doporučeno, aby si najmout dobrého pojištění (100 eur), protože jinak můžeš znechucení, když v pět nebo šest týdnů, co to bude trvat, než dosáhne traerlo- ruce.

Zásluhou nízkonákladových leteckých společností, možnosti létající do Německa koupit vozidlo Oni jsou téměř neomezené, i když v mnoha případech podrobit mezipřistání v Palma de Mallorca (jsme udělali dobře, jak snížit náklady).

Před odjezdem doporučuji že máte v plánu trochu cestu zpět, pokud budete dělat ve svém zbrusu novém německém autě. Přijde vhod načíst některou z aplikací pro cestování doporučujeme v tomto článku.

3. Umístěte vozidlo

Kdysi tam, hledal automobilů v Německu začíná. Můžete plynule přecházet do veřejné dopravy.

Auto obchody, jako ve Španělsku, jsou na okraji měst, a aniž by vozidlo pohybovat, to je již hlavní překážkou. Kromě toho v jednom oficiálních center -visitamos fantastické BMW až 1200 jednotek sklad- a velkých prodejců více značek, bylo nám řečeno, To by mohlo trvat několik dní přistavit vozidlo. Pokud chcete, aby se na prohlídku, v pořádku, ale pokud ne ...

Takže pokud jste ve spěchu, vyhnout se prodejce. Ve skutečnosti, moje rada je, že jste se nachází přístroj, který vás zajímá, a jen v případě, plán B a plán C v téže oblasti, a to zejména pokud jste našel několik obchodů, které nabízí soukromé osoby.

Pokud jste se uchýlit k nákupu a prodeji, musí získání mechanická jednoletá záruka a máte další výhodu: podle zákona, je třeba informovat, zda byl vůz neutrpěla ani nehody. Ve skutečnosti, na plakátech, že vozidla vypadají v této informaci se obvykle objeví Campas'unfallfrei( ‚Unfallfrei‘ znamená bez nehoda ‚a pokud to vyžaduje‘nicht‚Front, opak).

Na konci jsme našli auto: BMW 320d Touring čtyřletou a 73811 km, která stála 16,500 eur, non-obchodovatelné. Tento model používá patří mezi nejvyhledávanější v Evropě.

 

4. Nákup a prodej vozidel

Před odjezdem je nutné informovat banku o tom, co je nejlepší způsob, jak zaplatí při nákupu automobilu v Německu.

Vždy si můžete přinést v hotovosti, protože v poznámkách 500 téměř libovolné množství boule velmi málo, ale pokud máte pochybnosti, nejbezpečnější způsob platby je Převod SWIFT, ale vy byste měli být informováni, pokud je vaše banka připojuje k tomuto systému a všechny proces trvá 24 až 72 hodin.

Doporučuje se, aby si vzít občanský průkaz místo pasu, protože v tomto dokumentu neobsahuje žádnou adresu. Další věc, kterou byste měli vědět, je, že veškeré smlouvy nákup a prodej automobilů v Německu To odráží DPH, takže nebudete muset platit ve Španělsku.

Také podle zákona, když se dodávka nákup a prodej vozidla musí projít před krátkým technické kontrole nezávislého subjektu. Poté, co mechanici zapadlo BMW, řekli znalce z ITV firmy stát, aby generální inspekci dvanácti základních bodů a dalších výfukových plynů, který je v tomto případě se provádí v samotném obchodní zastoupení.

pokud se vám koupit konkrétní auto v Německu, budete zodpovědný za provádění této operace ve schváleném středisku (Dekra, ADAC, TÜV, atd.) po dobu asi 100 eur, s tou nevýhodou, že v těchto centrech žádné tlumočníci překládat z němčiny do angličtiny a španělštiny.

další postupy nákup auta v Německu Vyrábějí se v dopravní kanceláři (Verkehrsamt) Z provozního místa.

Podívejte se, kde jste a váš plán, protože tam mohou být velké rozdíly: v Mnichově, například jen otevřel mezi 9:00 hod a 12:00 hod. Naštěstí jsme se nachází BMW v městečku Starnberg a ‚Verkehrsamt‘ -v všechno je descentralizado- měl nádherné otevřeno od 7 hodin do 19 hodin.

V každém případě, při nákupu a prodeji nebo individuální čeká potvrzení od vaší banky, že převod byl učiněn, je normální, že budete mít k dispozici minimálně 24 hodin pro toto řízení. Níže si můžete přečíst veškerou dokumentaci budete potřebovat dokončující

 

5. Dokumentace požadovaná

V prodeji, náklady agentura vůle počítaje v to v cena Vozidlo.

Pokud si koupíte určité osobě, můžete si najmout služby agentury, nebo dělat všechny papíry sami. V galerii si role budou muset nosit s registrací kancelářské (Zulassungsstelle), Kromě pasu:

 • Certifikát, který prošel generální opravy: 100 eur
 • Abgasuntersuchung (Certificate of který prošel revizi plynů): 30 eur.
 • Fahrzeugbrief (auto papíry).
 • Mezinárodní pojištění osvědčení.
 • Versicherungsbestätitung (Temporary certifikát pojištění): 100 eur.
 • Registrace se provádí za 5 minut. Obchody se nacházejí v blízkosti úřadech. Německo opustit s autem, budete muset vzít některé dočasná desky, které stojí kolem 100 eur, včetně postupů. Termín stejné (spojený s termínem pojištění) je na bocích.
 • Smlouvu a technické údaje: Pokud půjdete do německého prodeji, je pravděpodobné, že dostanete O shodě Evropského formátu. v této dokument přijít specifikovaný vše technické parametry Vozidlo. V případě, že neposkytují to, ptám se ho, protože jinak budete muset udělat jednu ve Španělsku. máte dvě možnostiTen, kdo učinil stanice ITV, který stojí asi 90 eur, nebo jeden oficiální vydal výrobcem může jít ještě dražší. Kromě toho budete zpomalí docela veškeré papírování.


 

6. zaregistrovat auto ve Španělsku

Po dni a vrcholové řízení, jsme dorazili do Madridu přes víkend. na dát papíry německé automobilky ve Španělsku nebylo přílišného spěchu, protože máme k dispozici, aby cirkulaci SPZ a pojištění prozatímní celoevropské, které byly v platnosti po dobu jednoho měsíce.

Poté, co ve Španělsku, zaregistrovat cizí automobil musí projít ITV s následujícími dokumenty:

 • ITV karty (kopie)
 • Originál faktury za auto a překlad do španělštiny (v provozu není konkrétní, ale to bylo doporučeno soudním tlumočníkem).
 • Důkazem toho, aby zaplatili daň z motorových vozidel (částka je stanovena každé obci) • zúčtování daně z některých dopravních prostředků (také prostřednictvím internetu).
 • Žádost o registraci získá v provozu může download'm zde-. Další možností je, aby to přes agenturu, kde asi 300 eur, ušetříte tuto byrokracii.

 

Kolik to stojí, aby si koupit auto v Německu (např koupi BMW 320d Touring)

Flight 2 osoby jedna cesta:€ 498,00
Hotel dvoulůžkový pokoj 2 noci:€ 228,00
restaurování:112.08 €
Ostatní náklady:€ 5,90
Veřejná doprava:€ 33.10
taxi:€ 82.20
paliva:174.46 €
mýtné:€ 103,70
ITV ve Španělsku:€ 169,87
Zápis ve Španělsku:838.95 €
Španělské poznávací značky:23,00 €
Cena vozidla:16.500,00 €
celkem: 18,769.26 €

Jaký bude mít náklady ve Španělsku

GANVAM cena (bez DPH):19,720.00 €
Cena zařízení 
Parkovací asistent:650,00 €
Phone Adapter:1.600,00 €
Multifunkční volant:€ 300,00
středová loketní opěrka:€ 200,00
celkem: 22,470.00 €
Máme uloženo: 3700.74 €
Понравилась статья? Поделись с друзьями: