Maserati GranTurismo MC Stradale: en radikal

Bu ağırlığın 1670 kilo, markanın sportif sürümü gereğidir. Buna ek olarak, Maserati GranTurismo MC Stradale bir canavar devresi olduğunu ... ve gerçek hayatta da hizmet vermektedir! Şüphesiz rüya bir spordur.

'Irk' modu Maserati GranTurismo MCStradale Kelimelerle anlatmak zordur, ve ben ettikçalışan birçok araba: elle çalıştırılan değişirKarbon kürekler, diğerine geçmek için omurgada darbe60 başka bir dişli diğerine (vardiya bir ilişkimilisaniye) ve ses ... Bu dünya gibirekabet. 

Eğer etrafında Örneğin, 2.000 şehir yaya olacakBöyle bir din nereden geldiğini görünmüyor. Ama iyiEğer hızlandırmak zaman görünmez. Eğer ayağınızı kaldırdığınızda en iyisiGaz kelebeği ve V8 Ferrari eve korur: Bir ateşlemeyi duymak böylece bağımlılıkEğer sadece pislikler olduğunu göreceksinizdinle. 

yeni Maserati GranTurismo MC Stradale senBu sessiz isterseniz bunu kolaylaştırır. 'Otomatik' mod markalarıdaha rahat ekler. Değişim süresi uzatılır200 milisaniye, 2.500, daha yüksek bir orana üzüm3000 rpm ve 100 km / s zaten altıncı almış. duyguEğer bir Citroen C4 Picasso gitmek olduğunu vardeğişikliği 'CMP' ile: dişliler arasındaki güç vakum cereyanBu şeye evet dersem gibi başını sallayarak gitmek yapar.

ancak bu GranTurismo Bir araba için yapılırçalışan; severler için mükemmel makine'Irk-müşteri'. Bu yorulmaz Brembo seramik frenleri varve vücut önce 10 mm derinliğine ve 12 arkasında ile olmuştursaygı Maserati GranTurismo S. Ayrıca vardırMekanik bir otomatik kilitli ve hafifletilmiş oldu. Toplamda o kaybettiistihdam gibi önlemlerle bu model ile ilgili olarak, birlikte 110 kilokarbon fiber ya da daha düşük ses yalıtımı kütlesi.İkincisinin Hakkında, sana bin kere teşekkür etmiş sayılırsınızBu tür fantastik bir fikri yoktu olanlar.

sportmenlik gelince, her şeye rağmen, bundan daha iyidir sanmıyorumFerrari 458 veya Porsche 911 Turbo:Ben, dar dağlık alanlarda büyük ve size garipama iyi asfalt ve biraz daha geniş yollar ile bir makinedirBu sınır vardır: hızlı eğrileri bir yiyecek (bu hangivaka çatalları ama hepsi) ve bağlantılı ne dedespeina. sonra test, Ben geldinizEğer almak zorunda en iyi şekilde sonucaDevre, bu olmadığı için sen yararlanabilir nerede onlarınçalışılan aerodinamik fazla bastırma kuvveti almak üzere (% 25200 km / s veya ESP olduğunca esnek ön ve 50 arka)sürünür koyarak.

Belki zaman yeni Maserati GranTurismo rulo Sporpodyumun en üst basamağını bırakacaktır. Şimdilik, hiç kimse kazanıriçeriye ...


Понравилась статья? Поделись с друзьями: