Deney Ducati Monster 821 Çizgili: canavarca ama ‘eğitilmiş’

Deney Ducati Monster 821 Çizgili: canavarca ama &# 039; eğitimli&# 039;. ¿Cómo bu kısa mesafelerde İtalyan mı? O baştan miyim? Biz sinirlerini test edin.

Dan rains. ¿Biz oturumu ertelemekFotoğraflar?". Elbette değil ...! Ben de, beni calarme istediancak bu gibi bir bisiklet garajda olmak hak etmiyor. 23 atgüçlü olmasına rağmen, (ilk Canavar 1993 yılında başlatıldı) veyadsınamaz bir karakter ve gençleştirici tedaviler, artıkGenç: yaş-ve emissions- yönetmelikler ona sahiprafine görgü, gücünü kadar çarpıcı artıkO kadar güzel hala hafif ama görünce, bir varTAN TAN ezici varlığı ve kişilik ... oVe o uzaktan oye- görür. Ve bu genellikle çapkın asfalt beriyolda çok iyi poz neden ıslak -In alamadımterimin en edebi duygusu ve için iyice analizyağmur ve soğuk kilometrelik Hergün yüzlerce? test edilmişDucati Monster 821 Çizgili... ilginç olan emniyetpaket.

Video testiDucati Karıştırıcı Klasik.

Sen may Ducati bizeparçalamak yok 125 cc modeli ile sürpriz bir günKevlar giysiler titiz. Ya bir olarak mevcutPratik scooter küçük kesimleri geri giyinmiş amaİtalyan tasarımı ve renkleri Ducati Corse. Ama şimdi,Marka bu kadar çekici olarak yeterli modelleri vardırgündemde "Ducati pick up" göreceksiniz memnuniyetle gün pourin rağmen,Eğer performans ve eğlenceli birkaç gün sağlayalım çünkü.Ayrıca, Audi (Audi Ducati bakınız satın alır) ait gerçeği onun a azalmadıapeks çekici. Ve şimdi, son olarak, modaJorge Lorenzo açıklamasından bu yana2017 MotoGP sezonu için Ducati yaptığı hareket.

üzerinde yoğunlaşırken canavar,Yıllar boyunca bir çok olgunlaştı bir motosiklet. it'i korurher zaman çok borulu şasi özü sayesinde, sesiboğuk ve ani reaksiyonlar o onun 112 hp istediğinde. öylearasında zaman öfkeli güzel ... Ama, sonunda, kendi güzellik -içinBeni, Çizgili versiyonu en muhteşem 821- vardırBen enfes eğitim ile uyumsuz olmamaya kanıtladı zamançok olduğu bilinen: Bu yollar çok olumsuz koşullara bakmakrafine tamamen kendi ön süspansiyonu sayesinde dokunduğunuzdaAyarlanabilir sahip -of ne Canavar 821 veya 821 Siyah-ve, her şeyden önce, Emniyet Pack ABS ve çekiş kontrolü ileSekiz pozisyonda ayarlanabilir. 

Böylece, eğer götürmekİtalyan hala bir asi: 'Parti' değil sıkılabilireğlenceli ve iyi bir aile, çok deha olsa eğerhızlandırıcı vurmak isteyen Tickle. Geçen zamanTouring ve Kentten Spor sürüş modu, olduğugündelik güveninde için mükemmel bir ortak olacak,Tork yönetiminde çok daha öngörülebilir parametrelerlemotor freni ve çekme tepkisi. Ve bugün hiçbirBiz bir otele gitmek, ama biz de dans etmek zorundayağmur, ilişki ile yavaş yavaş gitmek zorunda, bu nedenle bu hikayeaşk (kötü anlamda) boğuşma içinde sona ermez. 

Deney Ducati Monster 821 Çizgili (17)

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016

  Canavar en tanınan Ducati pazarının biri ... (: Álex Aguilar Fotoğraf) 'dir.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016 aksiyon

  ...estetik ve ses.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-şasi-tübüler

  Güzel ve etkili Kafes şasi borulu tip ve yuvarlak feneri iyi arızayı var.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-geri

  fotoğraf çekimi sırasında, değil onun 121 hp gün zevk için en uygun, ama Emniyet Paketi sessiz.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-Eğrisi

  Çizgili tüm Ducati Canavar 821 en renkli ve dikkat çekmeye devam ediyor.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-eğrisi-motor

  Başka (ve) klasik: Testastretta L-ikiz motor.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-tarama tarafı

  Çizgili Livery boyuna çizgi ile kırmızı: 821 Stripe sadece bu renk içinde var.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-faro-kubbe

  Güzel cupulín eşleştirme süs ziyade bir aerodinamik zorunluluktur.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-pilot geri

  Stop lambası, basit ama aynı tanınabilir.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-arka kuyruk-kaçış

  Bu çift egzoz çıkışı ve dönüştürülebilir Pollock tandem ile, Ducati arkasındadır.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-çamurluk

  Sadece olumsuz yağmurda asfaltta bazı kir korur olmasıdır.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-box

  resim çok tamamlandıktan ve sadece yakıt seviyesini gerekir. Elektronik yardımcıları yapılandırılabilir.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-denetimleri

  Her şey sol yumruk kontrol ediliyor.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-kontrol-başlangıç

  Sağda, güç düğmesi zaten ev markasıdır kısa dere tarafından gizlenmiştir.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-gidon

  Gidon hafif ve sportif, aynı zamanda sürüş tarzına ayarlanabilir.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-franada

  Canavar 821 için Fren güçlü ama frusquedades yoktur. Onun standart ABS hatta daha etkili hale getirir.

 • Test-Ducati-canavar-821-Çizgili-2016-fren-Brembo-emniyet-pack

  Brembo frenleri onların standarttır. Güvenlik Paketi bu birim gerisini ...

Bu 'Kamasutra hakkında konuşma zamanımoteril 'Ben ifadeyi izin yoksa olmaz sürüş pozisyonuo sportmenliğe dayattığı çünkü çok uzun boylu insanlar için idealdirformları ihtiva eder. Buna ek olarak, cubrepantalón hiçbir aşınmabütünün estetiğini teşvik, ama hey, bu bir bisiklet olduğunusadece son günlerde görünüyor devrelerin, her ne kadar'Ducati' o MotoGP yarış meselesi. Ancak, hiçbirtrapitos tarafından tartışmak - bisiklet o I suçlu değilölçüsü 1.90 m ya da ne asfalt ya da ıslak olan kendigitmek günlük yaşamı desteklemek çalışılan eğriler,Bu da çıplak olarak, rutin içine düşmeden merkezini çalışmakBir kaçamak almak ve amaçları saç izin için idealdirdağ yollarında tarafından haftası. 

fotoğraf çekimi öncesindeBen cupulín bir medya çıkışı bir etiket keşfetmek veBen beni seçti Ducati bayiliği hatırlamakBunlar test konuştu: iyi marka motosiklet eğer biliniyorsa,O Pikes Peak bir Ducati birkaç kez katıldı eğer ... Yani yaşamak istiyorsanhikayeyi anlatmak için belki önce parametreleri çimdik gerekirGazı bükmek. 

Ve boyunca bisiklet kurmakYavaş, tasarruf ve güvenli sürüş modu, KentselYukarıda belirtilen, her yerde ve Colarte gidebiliroldukça iyi çünkü azaltılmış içi boş semaforlarıyla içindesavaş. Ancak, notlar olduğunu motora boyunca protestoşeklindeki yol biraz tork ve duygu ifadesürekli düşük bir vitese sahip. Başka bir deyişle:Canavar Savaşı sorar ve ben bilerek vicdanımı temizlemeksokaklarında geçişin gelecek şeylerin sadece bir lezzetSabah, kısa sürede yol kururken. 

Şimdilik, sadece yıkmak olabilirArka aks kontrolü olmadan çok daha ama yardım-ve kiraya 'açık' e, yoğun motosiklet davranmasıEğer daha sakin nefes. Her ne kadar bir İtalyan aksanıyla küçük sesHala kafamda zil: "Alora: Dale gaz veya eğleneceksinizçok olması gerekenden daha az, bambino ...".

Ve güneş doğar

Fotoğraf zaten yapılmış, ancak değilO gerçekten bu Ducati deneyeceğim hafta sonuna kadar olansosunda. Ve kuru bir yol modunu Sport ve ben kazanmakyuvarlak 

Kusur? Ben, biraz idealize varama o kadar çok yağmur, yalan beklemenizi tanımakBiraz sinir eder çünkü sinuosos-, onun yolları gibi laflar,elektronik rağmen. Buna ek olarak, söz konusu harcama ile kaprisli veEğer (özerklik hiçbir gösterge önemsediğinde kırgın,ama o, rezervasyon atlar bir karşı görünür ve bir var30 km benzin-veya evde) taşımak için. Biraz kısarulo, ama siz de onu sevmek zorunda. Oysa, benim için bir canavar,yıllar rağmen, yetişkinler ve çoğu için bir rüya olmaya devamIslak ... 


en iyi: davranışmodları sürücü, yüksek sarım yanıt,dizi elemanları (RBW kapak Pollock, yolcu kolları, miniKubbe. Önyükleme alarm ve Ducati Emniyet DAA Paketi -daha:ABS + DTC- 24 ay garanti ve sınırsızkm), estetik, pomoción (fiş bakınız).

En kötü: boru olmadan bas tepkisi,arka çamurluk etkinliği, (uzun boylu insanlar için) savaş.

Fotoğraf: Álex Aguilar. 

ekipmanlar: Givi kask 50.4 keskin nişancı ceketAxo Madison, eldiven Hevik Stoccolma.