Skoda Kodiaq testi: denememiz ilk sırada

Sadece tanıtılan ve OTO BILD Skoda Kodiaq bu ilk testte direksiyonuna almak İspanya'da genelinde ilk oldu. Onun büyüklüğü ve iç mekan için değil hatta çevrimiçi bağlantısı vardır onun dengeli tepki ve tam teçhizat için sadece büyük bir araba. Bu 25.140 Euro (indirimler olmadan fiyatı) temin edilebilir.

Kaçırmayın

Bu yüzden Skoda Kodiaq olabilircoupé

İlk Testi: Skoda Kodiaq. ilk rağmenbirimler erken 2017, OTO BILD kadar kullanılabilir olmayacaktırZaten direksiyonuna. 

Bu dayanmaktadır Mqb modüler platform VW Grubu, olupkardeşi Octavia aynı değil, aynı zamanda özdeş demekyeni VW Passat ve Audi A3 sahip temeli. 4.7 ölçermetre uzunluğunda, yani bir daha 20 cm daha uzun olan birTıguan ve Nissan X-Trail daha büyük bir boyuta sahiptir. Modelo da yedi olabileceğinden rakip olacağınıSadece Kia Sorento olarak kareler. geride olmasına rağmenaçıkça hem kalite ve hatta daha ucuzdur.

eylem VİDEO Kodiaq Skoda Skoda sistemibağlamak

en pratiklik, güçlü biriyle başlayalımGeleneksel Çek marka. Kodiaq Onun aşankardeşi grubu, Volkswagen Tiguan, 20 santimetre. Ve bizim kadarSkoda bu iç uzaya çevirir kullandı. daGibi kokpit, ikinci satır veya gövde olduğunu. KodiaqBu Volkswagen Tiguan daha iç fazla boşlukta sunmaktadır.Ve size bir fikir vermek için: arka koltuk fazlasını sunuyorBir Mercedes S sınıfı daha bacak mesafesi 

Kodiaq içeride, bir dingil mesafesi sayesinde2.8 metre, çok geniştir. Hatta arka koltuklarda,Yetişkinler dolu, dik ve rahat oturabiliralanı. bacaklar için kullanılabilir alan bu olabilir düşünüyorumBu segmentte yeni gösterge olması. koltuklarArka uzunlamasına 18cm dizi hareket ettirilebilir vesırt açısı beş ayrı ayrı ayarlanabilirpozisyonları; yani 17 ile arasında bir eğim açısı sağlar27 derece. Yani bir model olarak tüm bu düşünebilirizo premium sınıfa argümanları yaklaşır.

Ama ne istediğiniz deslumbrarte alanı doz iseKapıyı kaldırın ve bakın eşsiz alucinasEtkileyici gövde vardır. 720 litre ile değil sadecesınıfında en iyi, ama arkalıklardan katlarkenkoltuklar 2065 litre maksimum kapasiteye ulaşır.

Lütfen tüm atmosfer Daha da şaşırtıcı olanSkoda Kodiaq. pragmatik ve modern formlar ve bitirir oÇok iyi seviyede çizgiler. Onlar yanındaki yeni hava delikleri vardırBüyük dokunmatik ekran. O, bu kadar 2014 yılından beri Skoda gösterir veO eski kafa iç benimsenenAudi. 

Aynı onun teknolojinin doğrudur. Aynı kullanırVolkswagen Passat platformu ve buLED ışıklar: O onun ekipman çoğunu devralır imaGoogle Earth gibi çevrimiçi hizmetler ... şimdiye kadar finezas vardırİlk Kodiaq gala Skoda, yayınlanmamış. veşaşırtıcı, bu nedenle, biz de bir adım davranışı unutmayınDev. 

yeni Kodiaq Üç motorları ile kullanılabilirBenzin: 1.4 TSİ 125 (4x2 için) ve 150 hp (olarak kullanılabilir4x2 veya 4x4, ve manuel şanzıman ya da DSG); 180 hp 2.0 TSI, buradaBu DSG ve 4x4 çekiş standart olarak bulunmaktadır.

Bu arada, dizel blokları aynı 2.0 litre başlamak150 ve 190 hp: TDI, ancak iki güç aralığında. üstaralık, bir kez daha, DSG ve 4x4 olan her şeyi ile geliyor; iken150 BG el ve DSG 4x4 ya da her ikisi de seçebilirçekiş türleri.

Aşağıdaki kombinasyonu sürücü için bir şans yaşadım:150 hp manuel şanzıman ve 4x4 2.0 TDI (artı yediyerler). Bence bu çok kapsamlı ve mantıklı çeşididir,ama belki de satışların toplu DSG 4x2 içindir. motorZaten evin diğer modellerden bilinmektedir. Ama bunu hatırlamıyorumBir iyi bir performans, dikkat çekici bir itme ve tüm garantiOldukça içerik tüketimi ve 5.6 ortalama harcama ilan edilirlitre.

Süper farklı olarak, moron dahaistenen yumuşak Kodiaq sıkı bir uyum ve denge vardırDaha az belirgin eğrileri. Sonuçta bir denge sunarçok başarılı. Bu Tek amacı ise tipik araba değilEğer sihirli bir halı gibi yüzer hissediyorum, ama neBir kaya gibi sert ve üzgün pişman yaparSon derece dinamik araba ile karar verdi. Kuşkusuz bunda,Aynı zamanda çok Skoda olduğunu. Bir önemli içerik ağırlık veben test 1427 kiloluk bazı (TDI 4x4 versiyonu) 1.789 kg daha fazla ağırlığındadır.

Eğer değilsen Tabii ki, günümüzde bir breadstick yememson teknoloji ve bağlantı. Bu nedenle, Yeni SUVSkoda It has Skoda Connect sistemi ile standart olarak gelirilk yıl için ücretsiz çevrimiçi bağlantı ile: bilgiTrafik, Google Earth ve Street View, park bilgilerinibenzin istasyonları, haberler, hava durumu ...

şimdi vardır çünkü, güvenlik konusunda unutma(Aynı zamanda ilk yıl ücretsiz) bağlayın denilen sistemini Bakım hangikaza durumunda otomatik acil arama yapar veDiğer yanı sıra kontrol etmek araca uzaktan erişim sağlarşeyler ışıkların durumu, yakıt seviyesi, kapı eğeronlar açık veya kapalı veya park pozisyonu vardır.

Ben çözümlerin sayısız söz de varİç onun sakinlerinin gündelik hayatını kolaylaştırmak için. olduğu gibiMükemmel, ön kapıların iki entegre şemsiye vardır,Özel olarak tasarlanmış, örneğin, ya da başlık (isteğe bağlı)Biraz şekerleme yapmak için.

Sonuç

Kodiaq biraz yumuşak olabilir, ama bağımsız değişkenler olabilir vebol beceri halkın çok fethetmek için: öyleGeniş, rahat, yedi koltuklu ve çekiş ile kullanılabilirKapsamlı ve tüm bu yanı sıra, fiyat uygun fiyatlı mantıktırÇek üreticisi.

Bir sonraki yıl ve seyir SUV kadar bekleyemem? girerbizimçabuk seninkini bulmak recommender.