Yeni Ford Mustang 2015 Testi

Yeni Ford Mustang 2015 Testi

Zaten o zaman oldu! Sonunda onun Cabrio versiyonu ve Fastback hem 2015 Ford Mustang direksiyonuna koymak mümkün olmuştur ve duygu gerçekten iyiydi. Yeni Ford Amerikan canavar Atlantik'in bu tarafında başarılı olmak için birçok argüman ile birlikte gelir.

O zamanı 2015 Ford Mustang deneyin. böyleceSadece direksiyon simidi, pedal birkaç düğmeye basarakFren ve hemen gaz pedalına lavabo:Sonra şov başlar. kızgın, diş etlerine kızışma V8Arka 275 döndürmek ön frenler kuduz iseOnların pençeleri batar. Sadece üç sayılır ve aniden ettikDış dünya kalın bir tabaka arkasında ayna kaybolursiyah duman. Fonksiyon 'Hat Kilidi' denir ve onunla edilir yabani at2015 Bir yarış atı stomping zemin yeniden oluştururöfkeyle dörtnala başlamadan önce. Burada hepsi2015 Ford Mustang ayrıntıları.

Bu özellik sadece bir provoke hedefliyorYüzündeki mutluluk gülümseme, ama bir arabanın tutum işaretlerEfsanevi Pony Car baton, onu stil götüren bir araba kapmakkilometre taşı karşılanmaktadır 50'li gelen efsane şimdi yani,Uzun tarihinde ilk kez, satmak başlarresmen Avrupa'da. Ve onun yaratıcıları kontrol için sabırsızlanıyorumizleyici yeni modelin kabul edenkıta. Yani onlar ızgara tüm et koydukTutku titremek değil. 

Detroit mühendisleri, şaşırtıcı bir şekilde, beş yıl olmadıBizim yollar ve bizim karayolları üzerinde testándolo dağ,ve Almanya'da efsanevi ordschleife devresi. Ve olduğuna dair birYeni Ford Classic eksiklikler (Mustang ve biri) Cazibesi verdi yönleri oldu onun skandal gürültü veolarak sürücü hissediyorum yapılan vahşi davranışı,Ben rodeo atı sürüyordum. 

Mustang tarafı

Ama 50'li yıllarda ilk Mustang başlatılmasından bu yana uzun bir zaman oldu.Arka aks bağımsız süspansiyon yol verirO bir at yarışı yapar. Bu bir adres ekler içinÜç destek seviyeleri ve dört elektrikprogramları sürüş mükemmel her maç içindurum ve iletken. 

Yeni Ford Mustang Mükemmel yol arkadaşı olabilirgezi Route 66 keşfetmeye veya spor pulluk gerekirMulholland sarma yol sürün. Kesin değişim,Firma süspansiyon, doğrudan ve iletişimsel yönü. Son olarak,Mustang sürücü sorar yapar. 

Ama Amerikalılar sadece tüm yumurtaları koymak değilkasaya göre ROTISSERIE. içinde bir seviyesini göstermektedirmodelinde önceden bilinmeyen ayrıntı. basitçe geçmesionun soylu malzemeler, hız göstergesi, kontroller tarafından görülenüstünden programları veya Mustang plakasını Sürüşonlar tasarımcıları koyduk çaba hayal etmek eldivenGeçen neslin bitirir.

Bu videoda 2015 giriş yaptı Ford Mustang coupe görebilirsinizBarcelona:

onlar elde ettik dışında iken devrimci iç,Mustang klasik tarzını korumak ve güncellemek. it'i korurUzun bir köpekbalığı burun gibi, arka genişliğinde ve heybetli olduğunuMarylin Monroe eşsiz eşek olarak. Ve yine de,Güneş Kaliforniya'da yansır zaman Mustang, modern görünüyorUzun başlık, renkli camlar yan formuDayanılmaz ünitesi ve onların farlarla gün aydınlatırLED. 

Ama zaman süreleri değişiyor ve kalp arasında olanBu vahşi at, ilk defa olarak, uygar dörttürEcoBoost silindirler. 2.3 litre motor 314 hp verir ve434 Nm ve 235 km / s azami hıza gönderir. Bu yardım etmezyapay sesin tedavisi, anımsatan oldukça etmekbir astımlı bir törpü.

Ama endişe etmeyin: ruhu yeniden ele geçirmek isteyenlerOrijinal efsanevi Mustang yaklaşık 5.000 Euro daha can içintamamen Amerikan motorizasyon erişin. Bütün sekizBeş litrelik silindir V. Onların sesi için değilevdekilere, ama en azından bir ne beklendiğini sunuyor'Pony araba'. a cevap olarak gelişmişliği hiçbiriBMW M3 veyaMercedesC63, ancak şiddetli bir V8 itme ve 418 hp ve 524 NmTork, her darbede ufka doğru sizi itenGaz. Sonuç: 4.3 saniyede hızlanma 0 ile 100 km / s veoldukça olabilir ancak üst hız 250 km / h ile sınırlıdaha fazlası. 

Mustang geri

Will tüketimi? Ben mühendis sanmıyorum şeyonların arabaya Amerikan ruhunu getirmek istediğiniihtişamı. litre kilometre saymak, ancak etmeyin lastikleryıpranmış. 

Ford Mustang 2015 sadece her zamankinden daha iyi görünüyorOnun tarihinin bittikten en yüksek seviyesine sahiptir. Şimdi,Son olarak, bu gerçekten bir spor gibi kullanıyor ve bir noktası vardır onunpahalı Avrupa spor Toplantı ve olmasa da: Lütfen, Sen nereden alabilirim ABD'de olduğu gibi Avrupa kadar ucuz20.000 Euro değiştirilebilir. kıtamızda olacak sekizPiyasa daha erişilebilir silindirler.

Ve Fastback sürüm oyunlarla adrenalin yanan sonraile rahatlamak Ford Mustang Convertible taşıyan birSonsuza bir tat verir yumuşak üst. onunSürücü, yarı otomatik, yani ilk önce zorundaelle kilidi serbest bırakmak ve daha sonra bir sürücüdüğme tamamen çekilmesi ve daha az size açık çukur bırakır20 saniye. 

Mustang Convertible: Hiç yumuşak üst

O elmomento bu tadını çıkarmak olduğunumidilli arabası'Her ileduyuları aktive ve keyfini çıkarın. Mühendisler Ford hayırOnlar birçok unsurları kendi Cabrio versiyonu donatmak düşündümSoğuk dönüp girmesini rüzgarı önlemek içinyolcu kabini. boyun Hiçbir sıcak hava akımları ya dayansıtıcılar Daha iyi iç yalıtmak. Eğer hızlı giderseniz veSen eşiniz konuşmak istiyorum, sesinizi yükseltmek zorundaama beni çeken ve beni taşır tüm derin bir şey varHiçbir sofistike çözümler vardı geçmişşimdi.

Ne kadar çok sevmiyorum bundan ataleti oluşturulancabriolet gövde. Ekstra kilo farkedilir ve sizin çıkarma yapareğlenceli yolda hızını kamçı istediğinizdeeğrileri. Yukarıda belirtildiği gibi Ve bu, direksiyon hızlıdırve senden daha bilgilendirici, her ne kadar bir arabada beklenebilirAvrupa için Özellikler, artık bir AmerikanSaf gerginlik. Sorun sonunda size divertiendo yaparken olmasıdırdireksiyon, frenler çünkü keyfi kesmek için karar edenlerdirBu ağırlığını taşıyabilecek sadece bitkin yabani atkonvertibl.

Yani sonunda, ne yaptığını ettik hızını azaltarak veAksi fazla rüzgar ve daha az hissederek, zevktesadüfen, oldukça duyuyor atlar, ...  

2015 Ford Mustang Test 2.3 Ecoboost

Cebinde anahtar ve bir düğmeye ile başlargösterge tablosunun alt kısmında kırmızı. Ne bana cevap? yapardımSana söylemek istediğim "güçlü ve iri 7.0 litrelik V8O çok duvarlar Cehennemi çökmeye yaptı"ancakgerçeklik heybetli beyaz başlık altında, başladı, yaniBir c döneruatro silindirli turbo 2264 cc kimin sesuyarıcı hariç her şey. 

öyle Yeni Mustang aralığına Motorlu erişim vesoyadı Ecoboost. Yetkililere göre Ford bakmanınperformans ve tüketim arasındaki mümkün olan en iyi uzlaşmayı sunuyoruz.Sapınç? varsa bir önsel de beni ikna değil,ve bir şey denemeye gerekecektir. Ancak,Ford onlar onun büyük simge yetim istemedien sonunda bir V8 seçmeye devam edebilirsiniz hangi azındanolurlarsa olsunlar, tüketilen litre eksiksiz karşılamaktadır.

Ben izleyin. 3 bloğunu Kayıt17 CV, Bir bulmakmanuel altı ilişkiler. TIKLA! ilk takınbir amaca hareketi gibi pürüzsüz. Ben kaşlarını ...onlar benim hayal gittiniz? Kol birkaç turlarKısa ve his doğruluğu mutlak. Yani evetBunu beklemiyorduk! Bunun için Bravo Ford Mustang 2.3Ecoboost! Ben (tek bir sütun çizmeden garajdanBurun iri görünüyor) ve benim şehir turu başlar. ne zamaniçinde 70 Mustang O sokaklarında taşındıDetroit, Escandalera şimdi sesi çatlama olmalıdır, ancakkaçan çıkan hiç dikkat çağırmaz. Tabii ki, ne zamanBen, trafik ışıklarında durdurmak 4.78 metre uzunluğunda arasındaBu beden aerodinamik spor araba Ben ilgi odağı olmaktan doherhangi bir çaba olmadan. Dışarıda, Ford rafine çok farlar veOnların yeni Mustang tamponlar, ama ayrılmak başarmıştırKünye bir çizgi ile, bu modeli kaybetmek aslasupermusculosa ve bilinen her şeyi bırakır bir tasarımAvrupa. 

Zaman oynanır? Çok bu davranış yapılmıştırsanat ve şaşılacak. 

Benim favori adresleme test alanı kontrol edin. yolundaHızlı süspansiyon oldukça nazik sırtımı gösterilmiştir. öyleFirma yeterli, ancak bu tip rahatsız olmazasfalt. Bu yeterli değil, hızları muhafaza de sankiotoyollar, Ne de tüketim yükseliyorBir üzere (Sürece sağ ayağınızla dikkatli olmanız şartıyla) sayesindealtıncı uzunca, burada motor çok dönerrahat.

Bir yola giderken Fakat dokunuşlar hızını canlandırmakeğrileri deşik. modunu seçin Parça sürüş hangiki sağlayan elektronik az müdahaleci (diğer vardırÜç: Normal, Spor ve Islakİyice) Ve zemin. ¿Sensations?İyi, çok iyi. motor olacak iter ve her ne kadar hiçbirO muazzam bir tekme daha onun daha vardır Tork ve 317 hp 430 NmBunlar arka aks saldırmak kolaylıkla hızlandırılmış edilecekaptallaştırıcı. 

Ben yönü hakkında konuşmak zorundayız. olmasına rağmen çeşitli yollarısertlik, Sadece bir çok gerçek bir fikir sunuyoruz neyiÖn tekerlekleri altında olur ve bir kesinliğini yoksunGerçekten sporları. Bu endişe verici, ama bir şey olduğunuEğer yukarı çıkınca fark kez.

Eğer onları çok talep halinde fren gelince, onlar (artık karşılayacakBöyle bir streç, mordan uç varan kaybetmeyorgunluk) Ve en iyi, hiç şüphesiz, bir kutunun dokunuşdeğişiklikler gerçekten muhteşem. 

Sonuçlar? Bkz, Ford Mustang 2.3 Ecoboost O değilsaf bir spor, ama sonunda o davranışı sunuyorYolda Dinamik gerçekten eğlenceli davetiyeeğrileri. Yolun daha bağlı Tekerlek, iyi tepki veriyordestek ve motorda değişiklikler 2200 yılından bu yana kararlılıkla iterdöner. Başka bir deyişle, daha önce de Mustang yoktuküstah yanı ya da o tadı çok yakın gelmiştiAvrupa.

Size bu neredeyse en iyisi fiyat, söylememe gerekaraba, sen 37.000'den gelen 314 hp bir Amerikan simgesi berimanuel şanzıman ile Euro:

Ford Mustang Fastback 2.3 EcoBoost 6 vitesli manuel değişiklik.37.000 Euro

Ford Mustang Fastback 5.0 Ti-VCT V8 Şanzıman Manuel 6 vitesli.44.000 Euro


Ford Mustang Convertible 2.3 EcoBoost 6 vitesli manuel değişiklik.41.000 Euro

Ford Mustang Convertible 5.0 Ti-VCT V8 Şanzıman Manuel 6 vitesli.48.000 Euro


Ford Mustang Fastback 2.3 EcoBoost 6 hız otomatik şanzıman.40.000 Euro

Ford Mustang Fastback 5.0 Ti-VCT V8 6 vitesli otomatik şanzıman.47.000 Euro


Ford Mustang Convertible 2.3 EcoBoost Otomatik Şanzıman 6vel. 44.000 Euro

Ford Mustang Convertible 5.0 Ti-VCT V8 Otomatik Şanzıman 6vel. 51.000 Euro

Farklı bir bakış arıyorsun? Testi bakTop az bizim arkadaşlar Ford Mustang CS700 710 hpDişli.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: