Test: BMW 7 Serisi 2015 Basitçe şaşırtıcı!

Ne yeni BMW 7 Serisi o şapkasını kaldırmaktır 2015 ile marka Münih yaptı. altıncı nesil, Alman markanın amiral gemisi direksiyonda konfor ve lüks zirvesi ulaşmak için büyük bir pil sürüş katılımcılarla silahlı edildi. İki savaşlarda Temin, yeni 7 Serisi, bugüne kadar birlikte gelir, üç mekanik varyantları, iki benzinli ve bir dizel. Gelecek yıl 316 hp hibrid varyantını girerler. Fiyatlar? 93.650 avrodan.

OTO BILD Sadece iki medya biri olmuşturbu Cuma, 17 Nisan olmuştur İspanyol medyatest etmek fırsatı Temmuz 2015'te Serisi BMW, maketini yapan(Yaklaşan Frankfurt Motor Show'da 17 onun başlangıcını yapacakEylül) ve geç 2015 parça çıkacakBMW testleri Miramas, çevresinde bulunanMarsilya (Fransa), ben hangi sahne olmuşturfırsat direksiyonuna almak Yeni 7 Serisi içindavranışlarını canlı izlemek. Evet, mümkün olduğugaleride bakınız, araba hala hem kamufle edilmişiçten ve outer- içinde.

Eğer, ve giriş yolu ile başlamadan önce, burada bu varana marka yenilikleri açıklıyor VideoSeri 7:

sportif ve konforlu ...: Yani BMW 7 Serisi 2015

Bir salon gösterimi olmasına rağmen Alman mark değil sahiptirYeni 7 Serisi sportif dokunuş unutmak istedimkardeşleri iletir. Bu nedenle, partilere gitmek kararı aldıunutmadan, konfor ve hareket katmak için eşit yaverimlilik. Nasıl? İlk olarak, 130 kadar ağırlıklarını azaltarakkarbon fiber gibi kullanarak malzeme ile kiloalüminyum ve daha hafif olan komponentlerin kullanılması. bundaparagraf, özellikle vücut yapısını vurgularKarbon Çekirdek, lif kullanımı polimerleri takviyeli buradaKarbon (CFK) Yolcu hücresinin bölgelerdedaha büyük bir strese maruz direncini artırırve burulma vücudun sertliği ve azaltmaya yardımcıönemli ölçüde toplam ağırlığı.

Mekanik olarak, BMW Serisi Temmuz 2015 donatmak, diğerlerinin yanı sıra,yeni benzinli motor altı silindirli aitBMW Group'un son nesil. bir blokteknoloji BMW TwinPower Turbo değişikliği ile ilişkiliSteptronic Sekiz hızları.

Ben birkaç satır söz dinamik bölümünde, gibiBavyera üretici bahsin yukarıda, yeni amiral gemisikonfor için ancak spor duyguları ihmal etmeden-bazı hisler, bu arada, ben seyir sanmıyorum söylediBu model aracın birçok alıcılar.

Ben Miramas pistinde bu Cuma deneyebilirsiniz gibi,Sayısız şasi kontrol modları -standard veya seçime bağlıOnlar bize daha bir yanıt sağlamak için araba ayarlamasına izinodaklı konfor veya sportiflik. ekipmanın içindeilk olarak bir havalı süspansiyon sisteminde bulunaniki seviyeli bir düzenleme işlevi ile eksenler, ve sistemDinamik Süspansiyon Kontrolü DDC (AmortisörlerElektronik sürüş konforu artırmak düzenlenir vesedan dinamik özellikleri) optimize eder. isteğe bağlıİntegral aktif direksiyon ve aktif bastırmaeğilimleri Dinamik Sürüş, hangi ilk eserlerelektromekanik olarak, daha fazla konfor, dinamizm ve duruşunu vaat.Bir sonraki kaçırma Video testi BMW 7 Serisi2015 Sizin için kaydettik:

Bir kez yeni BMW 7 Serisi direksiyonuna -specifically vardıİki sürücü fırsat BMW 740 Li-, selektörDeneyim Kontrolü Sürüş, aralığında, standart veşimdi, farklı bir şekle sahiptir birkaç modları sunuyorsönümleme kontrolünü değişen Sürüş,yönü ve taşıt tepkisi (daha fazla konfor odaklıveya sportmenlik): Konfor, Konfor +, Eko Pro ve Spor (hemson) Özel ayarlar izin verir. Buna ek olarak, buKontrol adında yeni bir mod sunuyor Adaptif, değişenAraç otomatik ve sürekli olarak ayarlanmış bağlısürüş stili, hatta yol ve düzeniYalnızca ile donatılmış modellerde (tarayıcı haritalamaProfesyonel opsiyonel tarayıcı).

2015 BMW 7 Serisi sürüş modları

test Gün boyunca ben doğrulamak mümkün olmuşturBu sürüş modları operasyonu: tuşuna bir kezdüğmesi, hızlı gerçekleştirmek lüks otomobilde isekonfor veya duygular; Araba bir salon olacakGerçekten hızlı viraj olan bir arabaya yöneticileribüyüklüğü ve ağırlığı göz önüne alındığında. Ancak, öyle değilBMW 7 Serisi 2015 en uygun araç ise olmadığını unutmafare kapanları yollar tadını çıkarmak istiyorum.

Ayrıca Sürüş yardımcıları deneyim iyileştirmelerGüvenliği artırmak ve önlemek için yeni 7 SerisiGereksiz korkutuyor. Asistan Artı Sürüş ve Sürüşasistan Onlar yardım fonksiyonları tarafından geliştirilmiştirşeritte yönü ve rehberlik (araba yörüngesini düzeltiristemeden şeritten bırakırsanız) yardımçarpışma koruması ile şeritte kalmakyan çarpışma arka önlenmesi, aynı zamandaYan uyarı trafiği. sistemini kullanarakDur ve Git fonksiyonu, Aktif Cruise Control sadeceotomatik araba düşünün için bir düğmeye basarakfonksiyonu ile tespit hız limitleri hız limitibilgi.

Ekran ve jest kontrolü dokunmatik

Yeni 7 Serisi İyileştirmeler yalnızca bir bölümünü etkileyen değildinamik. bağlantı öneminin farkında vekullanıcı deneyimi, Alman marka bir ekranı açarkontrol sistemi için dokunun iDrive. ek olarakGeleneksel joystick kullanıcı şimdi de seçebilirbasitçe ekrana dokunarak ve erişerek sayısız işlevlerakıllı telefonlar menülerde kullandığı çok benzer.

BMW dokunmatik ekran 2 Temmuz 2015

jest kontrolü Büyük yeniliklerin başka bir şeydiramiral gemisi ile sahneye çıkmak: sayesinde 3D sensörü,sürücü, farklı el hareketlerini kullanarak yapabilirsinizfonksiyonları ekipman ve bilgi-eğlence seviyesini düzenlemekkabul veya telefon görüşmeleri reddeder. Ayrıca, sistem sağlarseçilen fonksiyon ile tanımlanan bir hareketi vasıtasıyla hafızayakullanıcı (örneğin, rota ev başlatmak için GPS talimat). değilAncak şimdiye kadar, sistem tarafından saklanan hareketlerdirhala çok sınırlı.

BMW 7 Serisi sadece park

superberlina mükemmel prim arayışlarında, bu gibi görünüyorBavyera marka döngü sihirbaz ile döngü istedi. böylece,BMW 7 Serisi 2015 serisinde üretilen dünyanın ilk arabaEğer olmadan uzaktan kumanda ile park edebiliyoruz hangisürücü için ihtiyaç arabanın içinde. Kaçırmayındemo videosu:

İsterseniz Konfor ve sürüş hissi, var-Sürücü yardım ve olağanüstü gelişmiş sistemlerhala o olacak rağmen teknolojik bir cephanelik ... Özetlemek gerekirseBMW 7 Serisi resmi sunumu için bir kaç ay beklemekAlman sedan -in stomping geldiğini 2015, açıktırsöz ve bağımsız değişkenler için literal anlamdasegmentinde bir kriter olmaktadır.

Deney Kike göre (eskiden BMW 730d 2015 sürücüRuiz)

Yeni üflediği atmosfer BMWSeri Temmuz 2015 Gerçekten lüks. eşlik ettiği lüksdaha sayma Eğer Heos olarak önemli bir teknolojik sıçramamükemmel yukarıda tanımlanan ve objektif bir BMW arasındaarabalar gittikçe interaktif ve bağlantılı hale onlarınişgalcilere.

Ben direksiyonuna oturmak. Kumanda hatlarızarif, ama modern; Sıvı, ancak extravagances olmadan. BMW% 100: ayık, ama güçlü çekici. Tüm düğmeleri vekontroller büyük listesini işlemek için el altında olanmonte edilebilir fonksiyonları (isteğe bağlı olarak, standart ve) bu yeniserisi 7. kaliteyi şüphe yersiz ve ayarlar olduğunuOnlar mükemmel. 

Yakında takıntı BMW olmuştur farkBu geniş kabin içindeki her hareketi yapmayaAltıncı nesil hem sürücü için bir deneyimdirarkadaşlarından geri kalanı için. görüldüğü gibi, bir düğme hizmet eder:Orada her yerde dağınık dokunmatik kontroller vardır ve onun culmen yaparhareketleri detektörü hangi ile birkaç hareket edebilirOldukça dokunaklı bir şey olmadan radyo fonksiyonları. İşe yarıyor mu?Oldukça iyi, ama artık galeride bir jest (ve) Asla daha iyi.

Dizel motoru düzgün tamamı BMW aralığı

Ben altı silindirli dizel başlatmaya karar üçŞimdi 265 hp ulaşır litre. O geliyor, ama durdu hırıltıBu içeriden pek fark edilir. Bildirir tork 620 NmO gücü, büyük bir güç ile eş anlamlıdır. güç alınBir önceki modeli ama daha düşük yakıt tüketimi veemisyonlar. Resmi olarak, bu 730d 2015 , 4.7 lt / 100 km harcıyorzor bir rakam elde etmek, ama size bir parça verirBavyera marka olmuştur yakıttan tasarruf etmek için çaba.

Bu motor bir kutu sekiz hızı ile ilişkilidirbir cazibe gibi çalışır. değil arasında yumuşak geçişlerdalgalanıyor ve her zaman ateş en iyi yer meşgul biliryumuşak ama bir güç rezervi ile. isteğe bağlı olaraksinek seçmek için tarayıcı ile çalışmakher bir eğride, en uygun.

Ne çoğunun tekerleği şaşırtıyor BMW 730d2015 Genellikle çok hafif hissediyor olmasıdır. görünmüyorEğer beş metre uzunluğunda bir araba alıyoruz.Otoyolları kesinlikle güçlüdür ve o onun en iyi veren orasıÇok az salondan bir haddelenmiş erişim, ama daha sonraiki yönlü yollar eğrileri deşik ve çok geliştiriritibar.

Adres isteğe bağlı olarak (elektrikli birdört tekerlekten direksiyon dahil) ve çok filtreler rağmenhızla, tekerlekleri altında olduğu geçirerek ve sadakatle her itaatdireksiyonun minimal hareketi.

Frenler fazlasıyla yerine getirdi. Ben kullanmış değilÇok yoğun, ama onun büyük bir başlangıç ​​ısırık ve şaşırtan vermekgüven. 

Sonunda, BMW bir kez daha ulaşmak ne önselo sürüş konforu yüksek dozlarda birleştirmek imkansız görünüyordinamizm puntito büyük ölçüde BMW tüm müşteriler tarafından takdir. Arefiyatlar? Buraya:

BMW 94,650 ............................... 730dEuro

BMW 730d xDrive ................... 99.050Euro

BMW 750i xDrive .................... 133.900EuroПонравилась статья? Поделись с друзьями: