2015 Yeni Mazda CX-Mayıs sınayın

Biz iyice Yeni Mazda CX-5 2015 test ettik ve bu yeni değil sadece ne, ayrıntılı olarak söyleyebilirim, ama bu makyajlı Hiroşima başarılı SUV için tüm bu yeni değişiklikleri nasıl hissediyorum. Bunu kaçırmak mısın?

Ben gerçekten yeni etmesini istedi, sizi aldatmasın olamaz MazdaCX-May 2015. o erken 2012 yılında çıktığında, ben vardıtekerlek modeline arkasında almak için ilk biri olarak şanslıHatırladığım hangi, bu teknolojinin öncüsü olduSKYACTIV. Yani, o zaman, hiç kimse ne olduğunu oldukça biliyordusöyledi. Sadece jest içinde duygusuzca bekler hatırlıyorum(Tamam, çok SUV olmamıştım) Başka bir garip girmek için bekleyenAyrıca alana hizmet yüksek ve ağır araba ...

bitirir kalitesi paradigma değildi, ne de onunPerformans (küçük blok benzin sürme olan,sormak cevabı çok geliyordu ama gerçek hareketli olmadığınıancak), ama bir şey her şeyden çarpıyordu o zaman değilhızlandırmak için çalışıyor: çeviklik ve estetik.

O andan itibaren bugüne kadar, onlar en az üç yıl geçirdimve bu Japon SUV ilerlemesi sadece artmadığını veartırmak. Aslında bunu% 50 olmuştur biliyor muydunuzmarka satış? Zaman değişti ve firma vardır... bile şanslarını onun büyük potansiyeli fark etti'Prim'.

Bu yüzden belki bu yeni CX-May 2015 onlar biliyorduonun taşı oldu ... Ve böylece yüzden çok dikkatli olmuşturgüncelleyin. Biz, iç bu ayrıntıları rafine etmek zorunda kaldıBir abuguesarlo bazı estetik oranlarını değiştirmekBu sürüş kalitesini artırmak tarafından, geliştirmek küçük! Powertraıns ve voila arzı: Bunları yapmış olan budurkesinlikle.

Yeni Mazda CX-5 2015 dış hangi değişiklikleri?

Müşteriler, kendi aynaların büyük boyutu hakkında şikayetBöylece böylece azaltarak, biraz daha küçük olmasıAyrıca bunlardan vızıltı Eğer otoyolda dolaşıma girdiğinde. onun anteniÇatı türünün 'köpekbalığı' de daha küçük yapılmıştır. o kadarOnların yan göstergeleri, bunlar gerçekten büyüdüsizin görünürlüğünü artırmak. Tabii ki, tamponlar, ızgara, farlar veSürücüler elbette değiştirmek Bu facelift olduğunu!

Yeni Mazda6 gibi bu nedenle de Aydınlatma2015 Full LED ve ön ızgarayı olmaya devamO biraz daha önem kazanmaya mutasyona ettihacmi.

Ve ilgili ne sürüş?

Bir birimin kontrollerde iyi vakit olabilirile donatılmış SKYACTIV-G benzinli motor 2.5 192 hp (kiZaten Mazda6 mevcuttur, ama şimdi yeni haline gelirYenilenen CX-5). Yani, tahmin edebileceğin gibi, bu lezzetAraba ağzın 'lentito' yok oldu. Bu 200 hpBirlikte yeni spor modu otomatik şanzıman bloğutepki değişikliklerini ve artışlar hızlandırır altı ilişkiler (Tork), bütünün göreceli hafiflik (şimdi ağırlığında çünküdaha az şey ve 1.315 kg başlar) ve ses yalıtımıgeliştirilmiş ben bu arabayı vardı görüntü beni değiştirdiradikal.

Açıkça haddeleme basitçe daha iyidir. gibisalon ve kompakt, bu SUV kesinlikle hiçbir şey swayseğrileri. Onların yapısını geliştiğini söylüyortrapez ve amortisörler gelişmiş yanıt.Onlar da geri alanında camın kalınlığı artmıştır(Arka kez biraz hava ıslık tarafından rahatsız seyahat)şimdi biri% 13 olmasına rağmen "katlanılabilir."

İç değişiklikler ve fiyatları 2015 CX-Mayıs

Geçerli modele aşina olanlar, hangi edecekDaha iyi tabii ki, yeni edin. boyutunu artırmak üzerebir tasarım ile daha önce daha geniş olur orta konsol,Daha olgun, yapımı da daha sezgisel HMI kontrol yönetimive bastırma çok büyük ölçüde sayesinde fazla yer kazanıyorile elektrik hale seviyesi frenidüğmesine basın.

Sandalye pano yeni 7 inç olduğunuçekirdeğini temsil eder, üst merkezindeMZD Bağlan bağlantı sistemi ve akıllı telefonmantıksal o da çok daha fazla 'serin' şeyi vermek katkıdakabin boyunca (biz ekranlar gibi biliyoruz ve) Çok gibi. Win diğer bazı bütün mesele teşekkürleryeni malzemeler kullanılır. Özellikle olarakalgılanan.

Ben kullanabilir bu birim bir olduğuna hiç şüphe yokturelbette çok 'şişman' bitirmek ve ilk bakışta görülüyor kiHer yerde deri ve fırçalanmış alüminyum yoktur. Ama ... Hayır, arkadaş;ne olacak. Eğer göz (veya parmaklarını ve çivi) ya yaklaşırsak sen verHesap, örneğin, dikişler sen yanında bakınızEkran 'sahte' ve sadece bir rahatlama vardır!, plastik gibibu bir çalışan geçmiş alüminyum olduğunu düşünmüşo kılık değiştirmiş sadece plastik.

Ama hey hey, herkes gidecekMutlaka benim gibi 'Ben pijotero'. Ve düşünün sürecedaha kullanılabilir bir sürümü olmayı başlayacağı için fiyatsert Yeni Mazda CX-5 2015 (indirimler ile) olan22,011 Euro. Yani gözle için belki yok değil ve'Hacim', ya da ne sürümü inandıkları aynıdır,onlar daha fazla satmak; Bu durumda hangi açıkça dizel versiyonumanuel 150 hp. sahip olacağı olanlar bunu ödemek içinEn az olacak 26.035 Euro.

SUV tarafından Şimdi bu apoquinen 37321 eurillosBu kaplama ve motorlaşmanın Mazda beni sürüş ...Yani evet, onları bana çarptı koymak olabilir diğer kişiler,Değil mi?

İyi olsa da rekabetin bir bakış yapmak ve görünceAraban en güçlü, en hafif ve enUcuz, aynı döner onları çehresini değiştirmek için. :)

Hugo göre Test Mazda CX-May 2015 175 hp 2.2 Dizel 4WD (Valverde)

Doğrusu, sonra herhangi bir sürpriz getirtmedin denemekCX-5 2.2 Dizel. dış ve iç, hiçbir şey İkisibir dış tasarım ve iç Molon iyi: göz aldatmayaUygun ambalaj malzemeleri ve üstün ayarları ile donatılmıştır.

Onun 175 hp dizel motor hayal kırıklığı yok. cevaptırNeredeyse tipik 'tekme' olmadan, güçlü ama oldukça doğrusalTüm turboşarjlı motorlar. tüm gücünü sunar2.000 420 Nm 4500 rpm ve tork üretir. Size teşekkür ederizbiraz gürültülü olduğunu ve bunun ne kadar iyi ses geçirmez, geçen... fark iğne cuentavueltas aşana kadar3.500 rpm. bir otomatik şanzıman ile ilişkili blok işleriTork konvertörü altı vitesli gerçekten çalışırkuyu ve çift debriyaj alışık, şaşırdımhızı için. Bu set kutu / motora sahip sırasında testMazda CX-May 2015 175 hp 2.2 Dizel 4WD Elimde bir6.1 l / 100 ortalama tüketimi, bir todocamino için hatırı sayılır şekilDört sürücü tekerlek ve 1570 kg.

Direksiyon hissediyorum onun tokluk ve onun için beni tatminhassasiyet, süspansiyon gibi, oldukça rahat.İyi yol düzensizlikleri emer veAnıtsal omuzlar ve bu aşırı dalgalanmalar vermedeneğrileri. 

May 2015 2.2 dizel 175 BG mazda cx-testi

Bizim sigorta karşılaştırın biz ne mal olacağını hesapladıksağlamak Mazda CX-5 2.2 Dizel 175 hp. hesaplamakfiyat, biz referans olarak 10 ile 40 yıllık bir adamı alırMadrid'de yaşıyor kayıplar olmadan yaş kartı, kullanırGünlük araba, kolektif bir garaja park ve 20'ye kadar çalışır000 kilometrelik bir yıl. Bu verilerle, sigorta dahao 476 Euro, hesaplı Nuez sunuyor.
Eğer bir battaniye sigorta poliçesi için tercih Bu maliyet düşük olabilirFranchise. Bu durumda, en ucuz AXA olacaktır. tepe280 Euro serinin 400 Euro. Ve bizim tavsiye eden girerseSen ne satın araba hakkında sorularım var.

Biz Mazda CX-5 bir versiyonunu test

Deney Mazda CX-May 2017 2.0 165 hp: Yumuşak, pürüzsüz

Deney Mazda CX-5

8

Teknik veriler

MazdaCX Mayıs 2012'nin2.0 SKYACTIV-G 165CV 2WD Evrimi

Mazda cx-5 SKYACTIV-G 2.0 165CV 2WD Evrimi
 • motor Tipi

  normal

 • deplasman

  1,998 cc

 • dönme momenti

  210 nm /4.000 rpm

 • güç

  165 hp /6.000 rpm

 • değişim

  manuel

 • çekiş

  kurşun

 • gövde kapasitesi

  L 1620.00

 • hızlanma 0-100

  9.2 s

 • azami hız

  200 km / s

 • resmi tüketimi

  / 100 7.5 / 5.1 / 6.0 L

 • fiyat

  29370

 • garanti

  3 Yıl

 • sigorta

  hesaplamak
 • yakıt

  -

2015 Yeni Mazda CX-Mayıs sınayın

bp Sunulan


Понравилась статья? Поделись с друзьями: