Karşılaştırma: Kia Cee karşı Hyundai i30

¿Cee'da Kia veya Hyundai i30? Bu iki kompakt onlar motor, şanzıman, fren, elektronik ... Ama kurtarma rakamları, tüketimini paylaşmak ve konfor değerlendirme ve davranış açıkça bu birbirinden farklı olmadığını yapmak için çok az fark vardır.

Kötü dikte gibi ben beri maliyetleri başlamakdiller, Korece araba ekonomik araba ile eş anlamlıdır. şimdiBir yapabilir Kia cee 1.6 GDI 135 hptarafından 16.715 Euro, yani 2.800 Euro daha azVolkswagen Golf 1.4 TSI sadece 122 hp.Hyundai i30 Ayrıca bir fiyat yayından kaldırılmasını vardıraynı motor 1.6 GDI 135 hp: çıkışlar 16990Euro. aralarında ¿275 Euro mesafe? Tam birkıt farkı. Buna ek olarak, her iki marka artık sunuyoruz3.000 Euro indirim daha fazla şeyler eşitlemek için.

Bir donanım neredeyse her iki modellenmiştir

Ben ucuz versiyonlarının standart donanımı analizmodelleri ve ben hem bu onları yazdım görünüyor farkaynı hafta aynı kişi. ¿Exaggerated? Hiç de değil ... Sadecekonfor Paketi Kia istiyorpark sensörleri dahil edilmesiyle, bir fark yaratmakArka tampon, 1040 Euro, ayrıca kapsarsunroof, Hyundai sunulan bir seçenek750 Euro bağımsız olarak gerçekleştirilir.

Lastiklerin, 15-inç dışında başka hiçbir ayrım yokturiçinde i30 ve 16 ceeEn yüksek ve pahalı bittikten için giderseniz (varDaha büyük tekerlekler). Bu noktada, başkasına sahipŞiddetli şey politikasına çağrı dikkati yapmakBu iki marka izleyin seçenekler. Gerçek gerekli değildirprim modellerin sonsuz seçenek varAudiveya Mercedes, ama özelleştirmek için biraz yetenekBizim iki öncülerinden cennete ağlar.

Hyundai i30 davranışlarında daha rahat

Ben direksiyonuna olsun: askıya Hyundaii30 , Yanıt daha hassas darbelere amaBu yüksek sürüş konforu sunar. Törende bir konuşma yapan Kiacee asfalt kötü olduğunda gösterilir az hassasve sütun üzerinden alt yumru hissetme sonuna kadarDireksiyon ve pedallar.

Lastikler suçlama çok atmak zorunda. Ve öyleiki model bazılarında iyi wiggles ödeme sona erecekçok kırık asfalt ile durumlar. firma adresiDireksiyon çok yanıt verdiği Değişken, beni ikna edemezyapay sen ver emreder.

Bildiğim kadarıyla motor söz konusu olduğunda, Hyundai rağmen çünkü, göğüs üzerinde bir şeyler çekeraynı blok kullanarak, dört silindirli i30Daha gizli ve sessiz çalışır. Enjeksiyon motorudoğrudan ve 135 beygir daha bir araba hızlandırmak için daha iyi yapabiliyorIşık.

alanı da Hyundai iyilik

Sonunda, Hyundai i30 daha argümanlar koyuyor onunbölüm ve kazanmak puan. Ve hala nihai bir achuchón vardır: veO arka koltuk daha fazla alan sunmaktadır, daha kübik olangövde ve koltuklarda hacmi daha fazla konfor özelliğielde etti. Ardında, bazı yüksek yerlerde daha iyi düzenlemek veÖn içinde daha yumuşak malzeme zevkdöşeme.

Kia cee uzun yolculuklarda biter ve sizi rahatsızdaha rahat bir konumda arayan gezi çarptı. sakıncalarıKia sonuna kadar gizlice ve ona net karar olun: Hyundaii30 zafer sürer.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: