Angel ve iblis: Mini John Cooper testi 2015 Works

2015 Mini John Cooper Works Bu test bana oldukça şaşırttı bıraktı. En güçlü Mini dolambaçlı bir yolda sıkılmak mümkün küçük bir füze olduğunu, fakat ilk olarak girişimde kıçını feda vardır: Her gün kullanılabilir bir araba! Bu oldukça rahat olabilir ve hatta tüketim tatmin edici daha fazladır.

Mini John Cooper Works Her zaman biridirnesilleri denemek ister bu arabalar. bugünBunların gerçek Mallorca gitti test içindesırt ve beyin arasında sürekli bir savaş korumakradikal olup olmadığı ve konfor arasında keyfi ve sertlik. Bunu zaten ilerlemek Mini John Cooper Works 2015 Sana ister, şaşırdıNeden? Bana bu 'topağı' Súbete ve görelimNe yeteneğine sahiptir.

Mini John Cooper olarak konumlandırılmış 2015 WorksYeni aralık sportif versiyonu Mini veben gidince modeline bakmak için başka bir şey gösterirMallorca marka tabanı, devreLlucmajor: Onun görünüşü göz kırpmaları kaba ve bulunanmarka en iştahlı modeli sağladığını estetikspoiler, daha büyük tekerlekler, büyük frenler: kuruluşundan beriçaplı çift egzoz borusu ve bir tampon krikolarDaha büyük hava.

Mini John Cooper 2014 (11) Works

 • Mini John Cooper 2014 Ön Works

  Mini John Cooper 2014 MINI ailesinin en sportif versiyonu çalışır.

 • Mini John Cooper 2014 sırtını Works

  Küçük ve kaslı, böylece Mini John Cooper estetiği 2014 çalışır.

 • Mini John Cooper 2014 sırtını Works

  Mini John Cooper 2014 231 hp ile 2.0 litre turbo var çalışır.

 • Mini John Cooper 2014 SKIRT Works

  Mini John Cooper ön apron 2014 özeldir ve sis gelmez çalışır.

 • Mini John Cooper 2014 tarafını Works

  Mini John Cooper Works 2014 için yan etekler benzersizdir.

 • Mini John Cooper 2014 lastikler Works

  Mini John Cooper 2014 alaşım jantları 17 inç vardır çalışır.

 • Mini John Cooper çizme 2014 Works

  Mini John Cooper bot kapasitesi 2014 211 litredir çalışır.

 • Mini John Cooper kolunu 2014 Works

  değiştiren John Cooper Works sürümü için özel bir tasarıma sahiptir.

 • Mini John Cooper 2014 pedallar Works

  Bu pedallar Mini John Cooper Works 2014 yılında sportif sürüş olmasına yardımcı olur.

 • Mini John Cooper 2014 el ilanı Works

  üç kollu direksiyon simidi Mini John Cooper 2014 çok fonksiyonlu olduğunu çalışır.

 • Mini John Cooper 2014 koltuk Works

  Spor koltuklar 2014 Mini John Cooper Works kafalıklar entegre etmiş.

vücuttaki değişimlere ek olarakMini John Cooper da 2015 gibi özel unsurlar WorksBiz yeşil oluşturduğu yeni bir renk ayarı bulmaktipik İngiliz 'olarak adlandırılanAsi Yeşil'Bir ile birliktekırmızı çatı ve diğer ayrıntıları çarpıcı:Sonuç muhteşem. Ancak, Mini JCW ayrıcaOnbir renkleri birleştirmek ile bu kullanılabilirTamamen beğeninize. Bir ilk bakış sonra sabırsızlanıyorumsenin kontrolleri almak ve o neler yapabileceğini görmek. Benim anahtarların teslimBirim test ve ötesine geçerek.

Kaçırmayın: Test Audi S1, Mini'nin direk rakibiJohn Cooper Works

Mini John İçinde2015 Cooper Works görünenden çok daha fazla değişiklik alırgörünüm, dikkatimi olan ilk çarpanYeni ziyafetler bu model için özel olarak geliştirdi.Ben selefinin sert koltuklar, evet, onlar bir dokunuş verdi hatırlıyorumçok otantik yarış, ama bunlar böbrekler için işkence vegeri. Yeni koltuklar, daha rahatderi döşeme ve Alcantara, muhteşem tasarım özelliğive alt sırt kavrama mükemmeldir. Kötü bir başlangıç!

Benim Test ünitesi donatır vites kutusuOtomatik 'Steptronik' altı vitesli maliyetiAyrıca altı vitesli 2.000 Euro manuel seçenekten daha fazla. beniCebinizdeki anahtarı tutmak ve marş anahtarını çekinkonsolda bulunan merkezleri. dört silindirli motorkompresörlü iki litrelik Bir nefes alıpTipik öz mırıltısı arka egzoz sarma seniMini en 'kendini beğenmiş'. Açık yolun bir streç ile başlayacağız(Daha sonra devreye dönmek) bu yüzden bu başlama kararıTest tahrik modu ARA, üç mod içindeBu ayar sistemi içerir Kısa Sürüş Modları (ARA, SPORve ECO). 

Rip, motoru sıcak ve sağ pedal izinarka plan, Mini John Cooper, yani bunları soyar 2015 ishal WorksNe de herhangi sürprizdir. sayesinde 231 hp ve 320mil kompresörlü revize itici üretilmesi, buyürümeye başlayan can 6.1'de durma 100 km / s hızasaniye (İki manuel şanzımanlı onda) ve eğerOlabildiğince, bir Alman otoyol hız bulmak ve durmaulaşmak 246 km / s. Ama bugün I amböylece, bisikletçiler tam ve yeterli trafik ile yolBen daha gündelik gündelik kullanım olacağını simüle etmeye karar ve olduğunerede yeni Mini JCW şaşırttı.

İlgili: Test Mini 2014, bize yapmışdaha fazlası ...

Mini John Cooper 2015 bir araba olabilir Worksrahat! Haberci. Ve hoş bir araba, bir arabaolsun veya olmasın günden güne mükemmel kullanışlı, rafine. onunSönümleme hiç rahatsız edici zordur, ama değil, koltuk daha fazladırkonforlu ve iki elemanı bağlar tüm teknolojiGüvenlik ve konfor, onlar sessiz sürüş sözBir Mini Cooper S. Eh, vay, vay, bu ilgili hiçbir değişiklikleri bulmakO hiç ummadığım bir şey, ama şimdi şüphe duyuyorum:Bu kötü değil, ancak tüm dinamik nitelikleri tutacağınıPatlayıcı? O aşırı mutenalaştırılmış mü? Bir yola varmakHatta dağ ve biz geliyoruz Spor modunda koyun,sıralı vites konumu ile tahrik edilecekdireksiyon kürekler ve yine iyice pedal.

Tüm Fotoğrafları (14): Mini John Cooper Testi 2015 Works

 • Mini John Cooper Works 2015

  Mini John Cooper bile bir makine devresinde, bu komik ve patlayıcı arabalardan biri 2015 Works

 • Mini John Cooper 2015 sırtını Works

  tempo Mini John Cooper 2015 son derece yüksek olan çerez eğrileri Works alabilir

 • Mini John Cooper 2015 Ön Works

  Açık yolda, Mini John Cooper 2015 Dr Jekyll ve Bay Hyde durumunda gibidir Works ...

 • Mini John Cooper doruk noktasına 2015 Works

  Spor modunda, önce bir dinamik comporamiento ile gerçekten hızlı gidebilir

 • Mini John Cooper 2015 tarafını Works

  Ama önceki nesil kadar zor değil ve bu avantajlara sahiptir ...

 • Mini John Cooper 2015 sırtını Works

  Konfor modunda, Mini John Cooper 2015 şaşırtıcı derecede rahat ve rafine araba Works

 • Mini John Cooper 2015 sırtını Works

  Günlük olarak kullanmak için mükemmel

 • Mini John Cooper 2015 İç Works

  İç tarzı karıştırma işlevi. Bu bir BMW kadar ergonomik değil, ama tasarım için ödeme fiyatıdır

 • Mini John Cooper 2015 el ilanı Works

  spor direksiyon simidi kürekler ve 'Head-up ekranı' sürüşte çok kullanışlı bir araçtır vardır

 • Mini John Cooper 2015 koltuk Works

  koltuklar, en iyi araba vardır kavrama günah olmadan, selefinden çok daha rahat

 • Mini John Cooper motoru 2015 Works

  İki litrelik motor 231 beygir toplamı kompresörlü ve itme ve çekme o asla lastikleri görünüyor

 • Mini John Cooper frenini 2015 Works

  Mini John Cooper sürme Frenler 2015 recalibrated ve daha güçlü olan eserler

 • Mini John Cooper 2015 Aleron Works

  John Cooper Works Mini 2015 isabet etmez arka spoyler, önemli bir aerodinamik işlevi vardır

 • Mini John Cooper 2015 sızıntıları Works

  Çift Arka çıkış egzoz artı bir belirgin özelliği, mırlamak ve muhteşem bir ses neden olur

Bu kökten değiştirecek bir araba değilSpor modunu etkinleştirmek, ancak motor daha tepki belirtiyorHala isteyen ve bu egzoz sesi daha fazla olduğunualgılanabilir. Başka bir hızla değişiklikten sonra Dişli yürüyüşüSteptronic eserler mükemmel, hiçbir şey suçladı edilebilir.tıkırında araba ve bir eğri birbiri ardına davranır bağlantıhassasiyetle ve göz açıp kapayıncaya ben havalandırılmış olmasıyol ve sırt ovasına, size ne kadar iyi geçebilirBu Mini JCW! Ama ben hayvan gibi değil söylemek zorunda onunselefi biz GP sürümleri düşünün özellikle.

Ve bu sportif Mini John Cooper sürüş olmasıdırİşleri 2015 gerçek teknolojik cephanelik vardırGerçek bir güdümlü füze olur. Yön, yardımlıelektromekanik ile servotronic, Bu doğrudur, ancak sahiptirbir şey yumuşak nokta: Tamamen sportif gibi beni tahriko biraz zor oldu. Dinamik kontrol sistemihalatlı (DTC) elektronik kontrol kilidiDiferansiyel (EDLC) ve Performans Kontrolü bu yaparMini kavrama asfalt sanki yarın yokmuş idi.Understeer, yoktur yapmanız sürece barbarlıkların veEğer aşırı yönlendirmeli davranmasını sağlamak için 'çok çuval' gitmek zorundavarlığı.

Ama tanımlamak için fırsat neredeMini JCW tüm dinamik davranışı getirildikten sonrahat devresi. Bu kez, benim test ünitesi donatırmanuel şanzıman ve bu onun artıları ve eksileri vardır.Gerçekten mi aktif sistem uyarlamadevrimler, Bu 'buluş' otomatik olarak ayarlanması için belirli olanaklarıgiriş mili hızının, motor devrişanzıman böylece, sinek bağlıBir kabarma tempoda downshifts edebilirsinizmaksimum etkinlik ile. Ama özlüyorum söylemek zorundadaha hassas yürüyüşleri ekleyerek, çokBiraz daha tokluk, daha radikal değişim: görünüşte görülen, benile otomatik şanzıman için fazladan 2.000 euro ödeyecekdireksiyonda kürekler.

Devre davranışı olarak, tekrar teyit,Bu Mini'yi çıkarmak için hayvanın bir sürü yapmak zorunda!yapışma limiti çok yüksek olduğunu ve olmadan hızlı gerçekten gidebiliraraba inmute. Ancak birkaç kişi bu satın alacakBenim sonuç neden Mini devresine gitmek ve bunet:

Mini John Cooper araba sürü 2015 Worksİnsanlar her gün kullanmak için satın alacak, onu satın alacakmuhteşem ve 'çok güzel' görüntü için, ama ilk defaSen süreçte fiziğinizi feda etmek zorunda değildir. Bir arabaHatta oldukça ekonomiktir, günlük mükemmel hizmete:100 km başına yakıt ortalama 5.7 litre tüketir ileotomatik şanzıman (manuel 6.7) ve yayar CO2 155 gramkilometre başına. Eğer şık bir arabayı istiyorsan, arabaBen acele her zaman tüyler sonunda sizi tarafından durmak finanse etmek olduğunuOnun çeken ses ve eğlenceli amaçlarınıza tedarikhafta size dağlara veya bir devre, Mini JCW giderkeno senin araban. Hatta fiyat oldukça kabul edilebilir görünüyor:Manuel 31.750 Euro, 33.700 Euro otomatik.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: